Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
projupisi 
plus master

Wysłany: 30-12-2020, 16:11   

Nie tylko GDA wspominal czego oczekuje, Kocurek tez. Bez zenady tak pisal do pracownika jupisi na naszym forum.

KOCUREK1970 napisał/a:
Hmm, z tego co pamiętam (a było to chyba w maju 2018r) zostaliśmy na forum UPC poinformowani (ale pewnie to ja znowu coś źle zrozumiałem...), że jeśli się sprzęt pojawi przemyślicie Państwo sprawę by grupie osób biorących udział w testach softu na Compalu tym sposobem jakoś podziękować i go nam już udostępnić. [...]
Proszę mnie i innych przekonać, że zmiany są już blisko (przekonać realnie a nie kolejną konferencją prasową czy artykułem w prasie) - a z tego miejsca zapewniam, że moje tak krytyczne wypowiedzi pod Państwa adresem zakończą się jak ciął mieczem.
Nie będę Państwa wychwalał (choć po otrzymaniu nowego modemoroutera może się to diametralnie zmienić i będę najlepszym Waszym piewcą), albo przynajmniej powstrzymam się od takiego krytycyzmu pod Państwa adresem.
Testerami chceli byc za bonusy tylko funkcja tytana "pro-bono" co uroczyscie zaswiadczal ich "kierownik". Pamietamy o roli jaka pelnili na spolecznosci jupisi jako tytani i jak odnosili sie tam do innych userow. Temat niby przebrzmialy, ale kto wie, moze doczeka sie drugiego zycia tym razem na lamach prasy.

hsurim 
ultra master

Wysłany: 30-12-2020, 18:55   

"Mało popularny GMateusz, który ledwo zipie" ;)

Mało popularne forum które ledwo zipie.jpg
Plik ściągnięto 66 raz(y) 96,78 KB

hsurim 
ultra master

Wysłany: 04-01-2021, 17:53   

Tym razem zarchiwizowana treść postu dla @KOCUREK1970 - nie musisz dziękować :lol:
A jak już dorośniecie (z kolesiami), to może i zrozumiecie przesłanie w nim zawarte.

Reakcja na szowinizm moderatora.jpg
Plik ściągnięto 71 raz(y) 188,46 KB

Odpowiedz do tematu