Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-12-2020, 12:46   

morro napisał/a:
Dzielnicowy nie prowadzi dochodzeń ani śledztw. To służba prewencyjna. Mógł wykonywać ustalenia dla Sądu do którego mógł wpłynąć pozew cywilny z oskarżenia prywatnego. To tylko moje przypuszczenie. Zresztą jak już wcześniej pisałem nie jestem w temacie i mało mnie to interesuje. Być może ktoś poczuł się zniesławiony wpisami na swój temat na różnych forach i teraz dochodzi swoich praw w Sądzie. W dzisiejszych czasach jest to zjawisko powszechne patrząc choćby na scenę polityczną kraju.


Ja wszystko rozumiem i zgadzam się pozew cywilny sobie można składać ale jak się ma dowody. Na to, co ja wczoraj usłyszałem nie ma prawa mieć dowodów, bo do takich sytuacji nie dochodziło, a tym samym są to pomówienia. I ja mam ochotę nauczyć tą osobę, że za takie działania ponosi się odpowiedzialność. Jak pisałem czekam tylko na rozwój i konkrety.

@ukiro dzięki
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-12-2020, 14:54   

Skoro jestes pewien swego, niepotrzebnie ostrzegles zainteresowanego. Moze sie wycofac chylkiem. Trzeba bylo doprowadzic do procesu, wezwac na swiadkow osoby, ktore moga sporo powiedziec o tym co jest przedmiotem naszego watku, a na dokladke zaprosic jakiegos znudzonego dziennikarza sledczego, zeby wydobyl odpowiednie akcenty i rozpisal sie tam, gdzie trzeba. Tak, czy siak nie odpuszczaj Marcin i relacjonuj.
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 10-12-2020, 11:22   

Marcinosr napisał/a:
Robi się ciekawie... Opowiem wam pewną historię.

Siedzę sobie przy obiadku dziś z rodziną, a tu dzwoni domofon - Pan dzielnicowy. Ciut zdziwiony otwieram, a tu się okazuje, że jeden taki próbuje oskarżyć mnie o coś czego w życiu bym nie uczynił. Niestety, dla niego, mocno ale to bardzo mocno się pomylił (takie zagrywki są jak dla mnie poniżej pasa i nie zniżył bym się do czegoś takiego) . Jak każdy nie lubię być atakowany i to tym bardziej przy obiadku. Dlatego mam nadzieje, że ta osoba czyta forum (a raczej wiem, że czyta forum) i ma świadomość co zrobiła :) a także, że istnieje artykuł 234 kk. Tak, czekam teraz na rozwój sytuacji i moja kolej bo tego na pewno nie odpuszczę.
Twoja historia ma związek z tematem na naszym forum? Wydaje mi się, że raczej luźny, bo pisałeś, że dużo wiesz, w co nie wątpię, ale to nie podlega ściaganiu, za samo posiadanie wiedzy jeszcze nie wsadzają :D Trochę niepotrzebnie zasiałeś ziarno paniki. Teraz użytkownicy będa bać się pisać. Może o to komuś chodziło.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2020, 21:55   

No to powspominajmy dalej ...
Dla potomnych, "gwiazdy" byłego (niby)forum UPC
Na początek "gwiazdor Profesor MrPepka" :lol:

Dobra rada MrPepka.jpg
Plik ściągnięto 55 raz(y) 126,04 KB

Wulgaryzmy MrPepka.jpg
Plik ściągnięto 47 raz(y) 73,99 KB

 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2020, 22:14   

O, to coś z rodzaju, jak on to pisał "był wtedy młody i głupi" :D
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 10-12-2020, 22:45   

Ale już wtedy był "profesorem" prawa :D Moderator, którego wzywał napisał, żebym nie odzywała się jak nie mam nic mądrego do powiedzenia, czy coś w tym stylu :) Ten słynący z "grzeczności" wobec użytkowników.
MrPepka tak sobie pisał, bo czegoś nie zrozumiał i chyba już wtedy był pod ochroną. A za taki wpis spokojnie mogłam wyciągnąć konsekwencje, kodeksowo.

Dac bana Zuzi!.jpg
Plik ściągnięto 64 raz(y) 99,3 KB

_________________
  -Zuzia
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-2020, 09:06   

No to następny "gwiazdor Nauczyciel Pablo" :lol:

Zakłócanie dyskusji.jpg
Plik ściągnięto 51 raz(y) 94,75 KB

Złota rada z grawitacją w tle.jpg
Plik ściągnięto 49 raz(y) 62,87 KB

 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-12-2020, 09:11   

tmp napisał/a:
Marcinosr napisał/a:
Robi się ciekawie... Opowiem wam pewną historię.

Siedzę sobie przy obiadku dziś z rodziną, a tu dzwoni domofon - Pan dzielnicowy. Ciut zdziwiony otwieram, a tu się okazuje, że jeden taki próbuje oskarżyć mnie o coś czego w życiu bym nie uczynił. Niestety, dla niego, mocno ale to bardzo mocno się pomylił (takie zagrywki są jak dla mnie poniżej pasa i nie zniżył bym się do czegoś takiego) . Jak każdy nie lubię być atakowany i to tym bardziej przy obiadku. Dlatego mam nadzieje, że ta osoba czyta forum (a raczej wiem, że czyta forum) i ma świadomość co zrobiła :) a także, że istnieje artykuł 234 kk. Tak, czekam teraz na rozwój sytuacji i moja kolej bo tego na pewno nie odpuszczę.
Twoja historia ma związek z tematem na naszym forum? Wydaje mi się, że raczej luźny, bo pisałeś, że dużo wiesz, w co nie wątpię, ale to nie podlega ściaganiu, za samo posiadanie wiedzy jeszcze nie wsadzają :D Trochę niepotrzebnie zasiałeś ziarno paniki. Teraz użytkownicy będa bać się pisać. Może o to komuś chodziło.


Ja wiem, że ludzie zazwyczaj mają gdzieś tematy, wrzucają swoje posty jak popadnie. Ja jednak do takich nie należę i jeżeli nawet w poście nie ma o tym mowy, a jest w danym temacie tzn. że tego tematu dotyczy ;) Czy ziarno paniki zasiałem? Na pewno po tamtej stronie mocy :) bo inaczej nie miał bym wizyty :) Tylko ciut na wyrost, bo jestem jaki jestem ale nigdy do pewnych kroków się nie posunę ;) Czy tu zasiałem ? Nie wiem, być może chociaż ja bardziej bym nazwał to uświadomieniem. Uwierz, że chętnie bym napisał co wiem. Niestety póki co nie mogę.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-12-2020, 14:44   

No to powspominajmy kolejnego ASA z byłego (niby)forum UPC

Tym razem akcje (niby)uprzejmego Profesora KOCUREK1970 ;)

Kocurek w akcji.jpg
Plik ściągnięto 39 raz(y) 60,19 KB

Odpowiedź na merytoryczny post - Kocurek w formie.jpg
Plik ściągnięto 48 raz(y) 89,7 KB

 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-12-2020, 00:36   

Mogli zostac zapomniani, ale chyba chca byc niesmiertelni. Zainteresowalem pewnego dziennikarza, strescilem nasz temat, uznal za ciekawy i wart artykulu. Czasami dziennikarze sa pozyteczni, moga wiecej niz zwykly smiertelnik. Pan dziennikarz zgodzil sie przygladac ewentualnej sprawie w sadzie. A wiec czekam na cynk, gdzie i kiedy. Nie musze dodawac, ze sylwetki tytanow oraz watek zwiazany z jupisi zostanie odpowiednio naswietlony. Opinia publiczna ma prawo poznac kulisy sprawy, w koncu mowa o jednym z najwiekszych operatorow i ich stosunku do klientow.
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 25-12-2020, 14:54   

Jeśli można spytać. Ciebie również odwiedził dzielnicowy?
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-12-2020, 15:31   

Mozna. Nie doczekalem wizyty policji, ale to zrozumiale, nie ma powodu, aby mi je skladano. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzialac i przy okazji pobudzic temat, bo troche utknal w martwym punkcie z powodu tej hucpy.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-12-2020, 17:49   

projupisi napisał/a:
(...)
Zainteresowalem pewnego dziennikarza, strescilem nasz temat, uznal za ciekawy i wart artykulu.
(...)
Wydawało mi się to mało realne a tu ... BĘC ! :lol:
Oby tylko nie wcięło kolejnych postów użytkowników (?)
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28-12-2020, 22:59   

Malo realne bylo uzyskanie sensownego odzewu firmy na skarge, ktora zlozyles. Sprawa zostala zamieciona pod dywan.

Temat w ogole wymaga przeczyszczenia z niektorych bezwartosciowych postow, bo w obecnej formie jest rozlazly i absolutnie niestrawny dla kogos z zewnatrz. Brak wpisow pracownika(ow) jupisi z konta CePeU tez nieco pomieszal szyki. To bylo ciekawe konto, bo przez lata na nie splywaly prosby o pomoc wraz z id klienta wiec pracownicy jupisi majacy pozniej dostep do konta CePeU najprawdopodobniej mogli powiazac anonimowe nicki z konkretnymi osobami. Spolecznosc nie istnieje, tutaj slady zatarte, ale motyw przewodni da sie odtworzyc oraz udzial glownych, negatywnych bohaterow w calym przedsiewzieciu polegajacym na pogrywaniu sobie w nieladny sposob z klientami opa przy milczacej aprobacie przygladajacych sie modow ze spolecznosci.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-12-2020, 15:52   

No to jedziemy dalej - tym razem "drogocenny" GDA :lol:

Pragnienie profitów.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 54,07 KB

Z kategorii żenujące.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 84,54 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: