Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2020, 13:39   

Jak już fanboy spod znaku UPC nie może spać, to coś tam zaczyna najwyraźniej (jakby) kiełkować.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-11-2020, 16:01   

Tak sie trudzili, pisali tysiace postow, a wszystko poszlo do kosza, a raczej odbytu internetu i nawet nie umieja sie tam odnalezc, hehe. Tymczasem nasze forum istnieje i ma sie dobrze.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 25-11-2020, 00:33   

brtk napisał/a:
Pewnie moderator szybko by mógł sprawdzić, kto się podszył, albo to zrobił i dał informację Zuzi. Jak coś to możesz napisać, niech ma nauczkę na przyszłość, by tego nie robić, niech wszyscy wiedzą publicznie.. ;)
Poinformowano mnie, pewne kroki już podjęłam, ale nie chcę na tym etapie ujawniać dowodów i tu roztrząsać sprawy. Chciałam tylko przekazać, że wiem.

Wracając do Społeczności, kultowa wypowiedź moderatora, która utkwiła mi w pamięci, znalazłam w lepszej jakości ;)

Trolle-na-forum-MediaSwiat01.jpg
Plik ściągnięto 61 raz(y) 215,27 KB

Trolle-na-forum-MediaSwiat02.jpg
Plik ściągnięto 58 raz(y) 290,54 KB

_________________
  -Zuzia
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2020, 08:52   

"na mało popularnym forum" - my jesteśmy nadal a po nich już od daaawna robaki nie maja co zeżreć - tak to pycha kroczy przed upadkiem ;)

Za to ich te wypowiedzi, stają się coraz popularniejsze :mrgreen:
 
 
panogorek
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2020, 18:41   

Nie możecie podać sobie rąk na zgodę i zaprzestać wojenki? Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-11-2020, 18:45   

A ty adwokat, czy jak? Poza tym nie widze tu zadnej wyciagnietej reki na zgode. Ale prowo ciekawe, hehe.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2020, 18:55   

Nie dość, że nie wyciągają ręki, to jeszcze przychodzą i robią zamęt, np. w postaci podszywania się pod Zuzię.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 25-11-2020, 19:09   

Szeptacz napisał do mnie na Satkurier, że pod niego również ktoś podszył się...

Szeptacz.jpg
Plik ściągnięto 63 raz(y) 75,1 KB

_________________
  -Zuzia
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 25-11-2020, 19:15   

Nie oskarzalem Szeptacza tylko dziwne, ze tego samego dnia zarejestrowal sie ktos pod tym nickiem co lipne konto Zuzia. MrPepka tez dolaczyl tego samego dnia.
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 25-11-2020, 20:49   

Zostawcie już Kocurka w spokoju, bo jeszcze wróci z Elektrody i sami tam nie chodźcie. Marzę, żeby wróciła atmosfera i poziom z dawnych lat, kiedy Tytanów tu nie było, ani ich ducha.
 
 
Jurek A. 
easy master

Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 28
Wysłany: 28-11-2020, 23:10   

romek.romek napisał/a:
To jeszcze nic, na Elektroda.pl wyprawia się dużo grubsze rzeczy, wiele widziałem. Atmosfera bywa gęsta i z czasem normalni ludzie z dużą wiedzą dają nogę stamtąd, zostają mierni, wierni, odwalający czarną robotę za leniwych moderatorów, bo ktoś musi odpisywać na posty "jestem zielony, pomóżcie". Pupile funkcyjnych mają ochronę, są w komitywie więc jak mają zwracać im uwagę na niewłaściwe zachowanie lub wypisywane brednie. Arogantów jest więcej. Chamstwo jest powszechne, a zły przykład idzie często z góry.
Krytyczny jesteś :D Dodam od siebie, że Elektroda nigdy nie była portalem neutralnym. Przeplatają się tam różne grupy interesów, są konta firmowe, rzecznicy różnych firm, a także cisi sympatycy oraz fanatycy :)
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-12-2020, 10:25   WIELKI FINAL

Czas na podsumowanie, niezla klamra zamykajaca moim zdaniem bedzie dodanie jakiegos materialu dowodowego, ktory notabene jest caly czas w necie, towarzystwo dotad nie zatarlo po sobie sladow, zapomnieli jakie dane o sobie publicznie ujawniali, co wrzucali, komentowali, hehe. Tylko ich mentor odpowiedzialny za cala hece, tutaj przeczyscil swoja obecnosc i wygasil spolecznosc jupisi.

Poddaje pod dyskusje, jak beda przewazajace glosy za, mozecie liczyc na wstawki. Wpisy z nowych kont nie beda brane pod uwage. Jesli chca zabrac glos ex-tytani albo ludzie z jupisi niech pisza ze swoich starych nickow, hehe.
Ostatnio zmieniony przez projupisi 04-12-2020, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 04-12-2020, 10:59   

Koledzy ex-tytani jak to ładnie nazwałeś na pewno razem z mentorem tutaj regularnie się pojawiają i myślami są z tym miejscem. Ale odwagi im zabraknie pisać w tym miejscu pod starymi nickami.
_________________
  ogromny
 
Jurek A. 
easy master

Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 28
Wysłany: 04-12-2020, 12:08   

Za późno, dziś nikogo to nie obchodzi. Ale moje zdanie nie liczy się, jestem nowy.
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 139
Wysłany: 04-12-2020, 15:40   

Ja bym dał dla nich wszystkich dożywotniego bana na tym Forum . Nie szanowali userów teraz nikt nie powinien ich szanować , będzie spokój i temat będzie pamięcią o ich wyczynach.
  Daniel84
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: