Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-11-2020, 20:22   

Eh... Konta TePeO i CePeU były utworzone na początku tego forum dla nich (w sensie dla UPC) do udzielania się tu. Nikt, nigdy nie przejmował tych kont. Bo i po co jak każdy z nich miał do nich dostęp. Wiele razy Mateusz i inni z nich pisali, a raz napisał kamilek się podpisał i teraz utożsamiacie je z nim ;)

Tak czytam co piszecie i jesteście tak samo blisko prawdy jak i daleko ale niestety nie o wszystkim wolno mi napisać :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-11-2020, 20:30   

Marcinosr, To że z tych kont pisały różne osoby nie jest dla nikogo nowością. Trochę szkoda, że poleciały posty, była to jakaś tam "pamiątka" po pobycie tych osób tutaj. Trudno, coś tam zostało w postaci screenshotów.

A Kamilek chyba troszkę dostał po łapkach, bo jego oficjalny ton w ostatnim kontakcie ze mną w niczym nie przypominał wcześniejszej poufałości.
_________________
 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-11-2020, 20:42   

zylx, i dobrze bo mnie to cieszy ale znając sytuacje jego to nie wierze, że cokolwiek mu się stało. No może poza małym opier.... :)
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 10-11-2020, 21:44   

ukiro napisał/a:
Z jednej strony to not fair skoro inni usuwali konta na ms to jednak ich nicki i posty zostawały a tutaj pstryk i Cepeu znika.
Z drugiej strony wcale się nie dziwię, skoro się tak skompromitował, notabene jako przedstawiciel firmy, w której pracuje, włącznie z jego wesołą współ-tytanową gromadką odpowiedzialną za pomoc i obsługę klienta :lol:
Chyba na żadnym forum nie praktykuje się usuwania kont wraz ze wszystkimi postami, ponieważ to rozbija spójność dyskusji, czasem wręcz zmienia jej sens.
Marcinosr napisał/a:
Eh... Konta TePeO i CePeU były utworzone na początku tego forum dla nich (w sensie dla UPC) do udzielania się tu. Nikt, nigdy nie przejmował tych kont. Bo i po co jak każdy z nich miał do nich dostęp. Wiele razy Mateusz i inni z nich pisali, a raz napisał kamilek się podpisał i teraz utożsamiacie je z nim ;)
Konta TePeO i CePeU pojawiły się troszkę później, nie na samym początku forum. Obsługiwali je różni ludzie, pracownicy UPC lecz odnosili się z szacunkiem do użytkowników, sporo pomagali. Do czasu, aż nastąpiła zmiana warty, mniej więcej wtedy, kiedy założyli swoją Społeczność i Kamil L. zapraszał na nią właśnie z konta CePeU. I napisał więcej niż jeden post, najbardziej aktywny był w tym wątku. Mateusz G., były pracownik UPC występował pod nickiem GMateusz i też został niekorzystnie zapamiętany.
Marcinosr napisał/a:
Tak czytam co piszecie i jesteście tak samo blisko prawdy jak i daleko ale niestety nie o wszystkim wolno mi napisać :)
Są tacy co pamiętają jak było i nie boją się o tym pisać.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-11-2020, 23:03   

Marcinosr napisał/a:
Tak czytam co piszecie i jesteście tak samo blisko prawdy jak i daleko ale niestety nie o wszystkim wolno mi napisać :)
Problem w tym, ze za bardzo spoufaliles sie z ekipa jupisi, nasluchales ich bajek, w ogole straciles czas na ich spolecznosc, nawet ujawniles swoja fizys w dennym spolecznosciowym temacie pokaz swoja twarz, heheh. Dopiero jak cie osestacyjnie olewali podobnie jak reszte, dales stamtad noge i wrociles na stare smieci.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 10-11-2020, 23:47   

antyjupisi napisał/a:
Dopiero jak cie osestacyjnie olewali podobnie jak reszte, dales stamtad noge i wrociles na stare smieci.

By pod koniec społeczności jeszcze wrócić i trzymać linie firmy, pewnie też "probono" jak koledzy?
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 11-11-2020, 00:20   

Cos sie tobie ogromny pokickalo, Marcinosr nie byl typem sprzedajnym, wrecz przeciwnie on jest odpowiedzialny za wzor dokumentu >Pismo do Prezesa UOKIK< wiec mozna powiedziec, ze zasluzyl sie mocno w przeciwnym kierunku, heheh. Tylko niepotrzebnie angazowal sie w spolecznosc, nie on jeden zreszta. Czas pokazal, ze nie bylo warto zuzywac klawiatury na pisanie tam.

Marcinosr napisał/a:
Eh... Konta TePeO i CePeU były utworzone na początku tego forum dla nich (w sensie dla UPC) do udzielania się tu. Nikt, nigdy nie przejmował tych kont. Bo i po co jak każdy z nich miał do nich dostęp. Wiele razy Mateusz i inni z nich pisali, a raz napisał kamilek się podpisał i teraz utożsamiacie je z nim ;)
Troche dat i chronologii. Forum istnieje od 2004, TePeO dolaczyl w 2007, a CePeU w 2008.
Mateusz G. pracowal w jupisi niecale 5 lat (do 2019), Kamil L. jest tam juz kilkanascie lat. Konta CePeU na pewno uzyl w 2017, bo sie podpisal Kamil Lebiecki, zapraszal na nowopowstala spolecznosc, a pozniej kontynuowal swoje wywody w tym temacie. Obydwaj panowie maja swoj charakterystyczny styl powodujacy mocny wnerw u userow wiec duzo wczesniej raczej nie mogli tu obslugiwac kont pracowniczych CePeU i TePeO.

Smaczku dodaje sprawie fakt, ze konto CePeU miało na liczniku ponad 600 postow. Znakomita wiekszosc byla dowodem pozytywnej wspolpracy jupisi z tutejszymi userami. Do czasu, az Kamil Lebiecki zaczal oficjalnie uzywac tego konta.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-11-2020, 17:38   ex-tytan Kocurek

Z innej beczki, zrobielm zapas chipsow i piwa, bede sledzil na biezaco https://www.elektroda.pl/...pic3747245.html
Dobrze nam znany ex-tytan jupisi Kocurek jak zwykle "blysnal" i wtoruje mu rownie kulturalny i blyskotliwy inaczej obronca, a modzi spia, bo merytorycznie sa nielepsi i ogolnie radzi, ze ktos tam za nich sie udziela.
Zuzia, brtk, angazujecie sie znowu w zlym miejscu, szkoda czasu na fora, gdzie na piedestal wynosza podobne indywidua. Zrobcie lepszy uzytek z kont, rozsylajcie przez priv link do naszego tematu tamtejszym userom, hehe.

Gdyby ktos od nich tu sie przyplatal, wrzucam male naprowadzenie, KOCUREK1970 z elektrody https://www.elektroda.pl/...nik1118193.html to ten sam KOCUREK1970 z bylego forum spolecznosci jupisi, gdzie piastowal range tytana i niezwykle gorliwie wychwalal operatora za... pro bono, heheh.

Aha i nie dziwcie sie stanowisku moda, primo nie do konca rozumie o czym sie rozmawia, secundo, zdaje sie on wyniosl Kocurka do rangi specjalisty wiec nie moze popierac opinii, ze gada on czasami niezle glupoty. Dlatego tam ma racje ten kto natlukl wiecej postow. A Kocurek jest pracowity, na niejednym forum natrzaskal tysiace malo odkrywczych wpisow przeplatanych pyskowkami i udowadnianiem swoich racji za wszelka cene.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-11-2020, 19:16   

Specjalista sieci tak zwany, który pisze, że operator nie ma wpływu na routing zagraniczny. Przecież to nie od ISP zależy, jaką umowę podpisze z operatorem, który/i jakie ma połączenia międzynarodowe.
pawelb w swojej kablowce np. takie połączenia wykupuje u Exatela i od tego zależy.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 18-11-2020, 19:35   

W nawyk robienia swietej krowy z opow pan "specjalista" wpadl dopiero po epizodzie ze spolecznoscia jupisi, wczesniej inaczej krakal, wystarczy poczytac jego starsze posty. Forum elektrody jest wrecz okupowane przez pijar wszelkiej masci firm, niektorzy robia to oficjalnie, inni incognito.

Sorry za edycje, ale niechcacy mi sie reszta skasowala i nie chce mi sie juz tego pisac ponownie.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-11-2020, 20:04   

No po pro bono współpracy, nagle wszystko w UPC świetne było.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 18-11-2020, 23:30   

Najwidoczniej na Elektrodzie wielu ma monopol na rację. Jednak nie ma sensu wyolbrzymiać zdarzeń. Niezbyt uprzejme posty raportowałam i co najbardziej interesujące, moderator raporty uznał i dał mi za nie punkty choć ograniczył się do dyplomatycznego zamknięcia tematu, pewnie nie chciał urazić użytkowników z większą ilością postów na koncie. Szczerze rozbawiło mnie żądanie przeprosin dla Kocurka ze strony użytkownika o "specyficznym" poziomie kultury (delikatnie mówiąc).
_________________
  -Zuzia
 
romek.romek 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 82
Wysłany: 19-11-2020, 16:06   

To jeszcze nic, na Elektroda.pl wyprawia się dużo grubsze rzeczy, wiele widziałem. Atmosfera bywa gęsta i z czasem normalni ludzie z dużą wiedzą dają nogę stamtąd, zostają mierni, wierni, odwalający czarną robotę za leniwych moderatorów, bo ktoś musi odpisywać na posty "jestem zielony, pomóżcie". Pupile funkcyjnych mają ochronę, są w komitywie więc jak mają zwracać im uwagę na niewłaściwe zachowanie lub wypisywane brednie. Arogantów jest więcej. Chamstwo jest powszechne, a zły przykład idzie często z góry. Moderator, który obchodzi się delikatnie z posiadaczami pagonów (rangi wyróżnione np. specjalista) moderował niegdyś na PClab i nikt po nim nie płakał, kiedy odszedł. Poziom Elektroda.pl leci na łeb od bardzo dawna i wierzcie mi szkoda czasu na udzielanie sie w podobnym miejscu, niech się kiszą we własnym sosie. A Kocurek to typ co lubi się chować za poły płaszcza jakiegoś moderatora, na Społeczności UPC też był pod ochroną. Kiedy jej nie ma, jest bezradny, tutaj, czy na Satkurier poległ w dyskusji.
 
 
Marcinosr 
Klikacz

Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-11-2020, 20:27   

Tak byłem zły i co z tego? Tak, dzięki temu wiem jak to u nich wygląda... (i nie tylko np. to co piszę o koncie CePeU nie jest domysłem) Nie mogę wszystkiego napisać i już. I nie dlatego, że się boję. To akurat mam gdzieś. Nigdzie nie wracałem bo i nigdy stąd nie odszedłem. To, że nie piszę spowodowane jest moimi przekonaniami, że lepiej milczeć :P Ale czasami jak czytam jak mocno teoretyzujecie to aż mnie korci :D Jak antyjupisi zauważył akcja którą zapoczątkowałem niedawno zakończyła się karami. (tak wiem były dwie o kanały i podwyżki ale UOKiK zrobił z tego jedną sprawę). Sorry za skrót bez cytatów ale mi się nie chcę budować post na kilka stron.

Zaangażowałem się w społeczność jak i niektórzy z was (nie mówię o wybrańcach) dlatego, że uwierzyłem w chęć zbudowania fajnego wizerunku i mostu z użytkownikami. Wyszło jak wyszło nie roztrząsajmy. Jak zobaczyłem jaka jest prawda i niestety otwarcie o niej powiedziałem zostałem wrogiem publicznym numer 1 u nich i w sumie też mam to w nosie.

Ogólnie chcecie słuchajcie co napiszę, nie to nie. Równie dobrze mogę milczeć jak przez ostatni...rok? Nie ważne :) życie jest zbyt piękne by się głupotami przejmować.

P.S.
Żałuje tylko, że nie wszyscy pamiętają ogarniania przeze mnie regulaminów, czy akcji anty UPC ale mówi się trudno żyje się dalej :)
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 19-11-2020, 20:49   

O tym, że konto CePeU było używane przez różnych ludzi z UPC wiemy od bardzo dawna. O ile dobrze pamiętam konto Marcinosr było skasowane, a teraz masz nowe, punkt za refleks i przezorność, przynajmniej nikt nie zdążył Ci podprowadzić nicka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: