Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-06-2019, 05:30   

antyjupisi Podejrzewam że nowa rekrutacja nie długo nastąpi jeśli już zaproszeń nie rozesłali, w zeszłym roku był to sierpień.
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14-06-2019, 05:59   

ogromny napisał/a:
również za jakiś czas może być zapis że kasują konta , które na innych forach mają odmienne zdanie.
Podsunales im znakomity pomysl, moga dodac taki punkt, ktory pozwoli usuwac ludzi ze "spolecznosci" za "hejtowanie" jupisi w innych miejscach w sieci. Takim "hejterem" mozna zostac latwo. Wystarczy nie piac zachwytow nad jupisi, czyli po prostu byc zwyklym niezadowolonym klientem z klopotami lub zapytac, czemu konkurecja przescignela lidera w 4k, 1Gb/s, kiedy zaprzestana dystrybucji modemopodobnych Compali, co z tymi bugami wifi itp. Oczywiscie uwag do modow nie mozna miec zadnych, bo to juz hejt do kwadratu.

ogromny napisał/a:
antyjupisi Podejrzewam że nowa rekrutacja nie długo nastąpi jeśli już zaproszeń nie rozesłali, w zeszłym roku był to sierpień.
Admin cos tam pisal, ze do konca czerwca zloza wybranym "zaszczytna" propozycje. Tylko komu, ruchu wielkiego nie ma, ludzi, ktorzy nie sa spaleni tez niewielu. Moje typy: zylx, Zuzia, informatyg. Moze Ty, ogromny byles na liscie do nominacji tylko weryfikacji nie przeszedles. Starej gwardii moga nadac "medale" oficjalnie - GDA, Pablo, Kocurek, MrPepka.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-06-2019, 09:19   

antyjupisi, widzisz grono do picia "soczku" sam sobie dobieram i tu jeż pierwszy podstawowy problem , a z pierwszego zaproszenia nie skorzystałem
_________________
  ogromny
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 14-06-2019, 10:49   

ogromny, O jakim zaproszeniu mówisz?
_________________
 
 
-skasowany-
[Usunięty]

Wysłany: 14-06-2019, 10:55   

-skasowany-
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-06-2019, 11:22   

O ... czyżby miały nadejść zmiany (???)
Nie rozumiem tylko, dlaczego to Ty @CePeU przepraszasz, skoro systemowo 'opluwał i kopał' wszystkich niezadowolonych (z wyjątkiem bezmyślnych klakierów) ktoś inny (?)

Gdzież się poukrywali ci, którzy TAKŻE bez pardonu zamykali wątki niezadowolonych klientów (w tym np. mój "Ban" umieszczony jak najbardziej w odpowiednim dziale), kretyńsko kwalifikując je jako off-topy ??
Brak cywilnej odwagi, czy noszą własny nos powyżej uszu ?

Chciało by się rzec: "za co MY płacimy ?".
Ostatnio zmieniony przez hsurim 14-06-2019, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-06-2019, 11:41   

CePeU, miej odwagę się przyznać , że zabolało was zdrobnienie moderatorki. Nie chodzi chłopie o to usunięte konto tylko sposób w jaki to zrobiłeś(jeszcze parę dni temu to nie łamało zasad społeczności Lex retro non agit) też widzę nie jarzysz. Kolega antyjupisi wyjaśnił to łopatologicznie. Miej chłopie odwagę przyznać się do tego że prowadzenie społeczności was przerosło. "To może podeślesz te moje uporczywe obrażanie" razem z tym postem , który był w odpowiednim dziale i dostałem bana

[ Dodano: 14-06-2019, 13:23 ]
zylx, umknął mi Twój post " To było zaproszenie na telekonferencję wybranych użytkowników Społeczności UPC z zespołem zarządzającym społecznością" zaproszenie jeszcze mam
_________________
  ogromny
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 14-06-2019, 13:26   

CePeU napisał/a:

zuzia - opisz mi proszę kwestię rzekomego uszkadzania modemów na privie w Społeczności UPC. Chciałbym poznać ten wątek bliżej a jednocześnie chcę mieć jedno miejsce do prowadzenia tego typu dyskusji.
Nie mam wiedzy na ten temat, sam pomysł wydaje mi się osobliwy. Może niech użytkownicy, którzy tak uważają wypowiedzą się w tej kwestii albo z Tobą skontaktują.

Odpisałam też tam: https://forum.upc.eu/t5/o-spolecznosci/multikonta/m-p/30598#M1086
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-06-2019, 14:45   

Zuzia, to jest ton "szacunku" jedni obrażają innych w "dobrej sprawie" i jest git. Na społeczności było kilka przykładów użytkowników, którzy próbowali otrzymać pomoc z kulejącą usługą i zostali albo sponiewierani , albo zbanowani i to jest jak najbardziej w porządku.
_________________
  ogromny
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-06-2019, 14:59   

Nowe czasy = nowe standardy :lol:

Nie wierzę w pomoc na forach operatorskich - (niby)forum UPC jest tego dobitnym przykładem, dlaczego.
 
 
-skasowany-
[Usunięty]

Wysłany: 14-06-2019, 18:02   

-skasowany-
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-06-2019, 18:20   

CePeU, Rób to, co uważasz za stosowne. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa inaczej…
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14-06-2019, 18:47   

CePeU napisał/a:
antyjupisi - zwyczajnie po ludzku przykro mi się robi jak widzę jak były pracownik czy też współpracownik jedzie po swoim byłym pracodawcy. Co się stało? Niezależnie od poprzedniego zdania chętnie się z Tobą spotkam i pogadam na temat tego co moglibyśmy robić lepiej w Społeczności UPC. Może być piwo. Stawiam. Dojadę w każde miejsce w Polsce. Podejmiesz wyzwanie? Nazywam się Kamil Lebiecki i możesz się do mnie odezwać np. poprzez LinkedIn.

Daruj sobie probe wyprowadzenia dyskusji w bardziej ustronne miejsce oraz sugestie, ze jade po swoim bylym pracodawcy. Pojawiasz sie po wielu tygodniach milczenia, dlaczego wczesniej nie padlo "przepraszam" w strone autora? Teraz to puste slowo, chyba widzisz, ze nikt juz nie wierzy w szczere intencje. Mogles temat ukrocic w zarodku zamiast pozwalac na pozalowania godna adwokature, ktora tylko rozsierdzila uzytkownikow i spowodowala zbedny przerost watku. Skoro do tego stopnia interesuje Cie moje zdanie w kwestii co powinniscie robic lepiej w "spolecznosci" jupisi, ze jestes skonny dojechac w kazde w miejsce w Polsce to oczywiscie nie zostawie Cie w potrzebie i udziele kilku wskazowek oszczedzajac Ci kosztow i fatygi.

Primo. W trybie pilnym wymienic trzon kadry moderatorskiej na ludzi z wieksza kultura osobista, a jesli to niemozliwe wyslac niektorych na przyspieszony kurs Savoir-vivre (niech przyswoja podstawy typu prosze, przepraszam, dziekuje itd.), sam poszukaj czegos z dziedziny etyki biznesu, zebys mogl tym zawiadywac na odpowiednim poziomie.

Secundo. Zlikwidowac kolko wzajemnej adoracji, bo ich dzialanosc, czyni "spolecznosc" nieprzyswajalna dla normalnych ludzi i szkodzi wizerunkowi firmy. Skonczyc raz na zawsze z panoszacym sie chamstwem, buta i arogancja (na wszystkich poziomach).

Tertio. Wydzielic miejsce typu Hyde Park, zeby kazdy mogl pisac co mu lezy na watrobie.

Jesli zobacze pozytywne efekty, sam zarejestruje sie w "spolecznosci" i udziele wsparcia. Na razie ogranicze sie zmowienia Nowenny do sw. Judy Tadeusza w intencji sprawy. Powodzenia.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 14-06-2019, 19:19   

antyjupisi, nie do zrealizowania sugerowałem to kiedyś, w społeczności był byś już na urlopie przymusowym
_________________
  ogromny
 
Foral 
Klikacz

Dołączyła: 20 Sie 2018
Posty: 18
Wysłany: 14-06-2019, 20:31   

ojej ale popłoszek musi być w tym ich centrum jak taka szycha przyszła się tłumaczyć :oops:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: