Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 28-03-2019, 22:38   

hsurim, ten mail o banie, który trafił do Ciebie tyczył się wpisów innego użytkownika. Chodziło o to, że wyraził swoją niepochlebną opinię na temat działania Horizona, nic szczególnego, podobnych tam nie brak. Moderator skasował więc wkurzony użytkownik nazwał czule moderatora "moderatorkiem", zagroził, że jeśli skasują mu jeszcze raz to będzie pisał skargi do UPC jako swoją opinię na temat ich obsługi, konsekwentnie wypowie umowę, będzie wszystkim obrzydzał UPC i wyraził sugestię, że może jakiś tam kierownik BOK nie być z tego zadowolony. Skasowali ponownie więc napisał jeszcze ostrzej co myśli i że wysłał tę obiecaną skargę. Nie bronię go w żaden sposób choć trochę mi zaimponował działaniem z tą skargą (ale tylko tym i o ile naprawdę wysłał). Twój temat BAN też mi śmignął, ale szybko zniknął, dobrze, że wyjaśniłeś o co chodzi. Wyszła burza z niczego, dlatego, że obsługa forum nie umie napisać, "przepraszamy za pomyłkę". Nikt nie czepiałby się źle działającego systemu, gdyby tak napisali.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-03-2019, 23:18   

Zuzia napisał/a:
Nie bronię go w żaden sposób choć trochę mi zaimponował działaniem z tą skargą (ale tylko tym i o ile naprawdę wysłał).

Na moje, mokry kapiszon - jeśli już tak dowalał UPC, tak im obrzydził opinię (to mnie ubawiło), to pokazałby to pismo, że wysłał, albo maila, że dotarło, albo pokwitowanie z poczty, że nadał.
Uważanie, że ktoś opinią gardłowca się przejmie jest infantylne.
Wypowie umowę, bez konsekwencji z winy UPC - no chcę to zobaczyć.
Zuzia napisał/a:
Wyszła burza z niczego, dlatego, że obsługa forum nie umie napisać, "przepraszamy za pomyłkę". Nikt nie czepiałby się źle działającego systemu, gdyby tak napisali.

Burza wyszła, bo zaczęto dorabiać do tego ideologię i zrobili to userzy
A można było o to zapytać ich na PW - też wszystko było by jasne.

Coś Wam powiem - nikt Wam nie karze ich lubić, ale bycie miłym czy bardziej uczynnym nie zdjęło by Wam tam korony a komunikacja byłaby z gruntu lepsza.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 28-03-2019, 23:23   

KOCUREK1970, teraz to żeś poleciał szacun, przykład kolegi godny polecenia "weź sprawy w swoje ręce" (zapłać karę umowna) .
A bym zapomniał przypominać się nie będę bo i po co?
Sprzęt sprzętem ale jak się nie jest w stanie ogarnąć tematu to nic dziwnego że leci wiadro ... . A kasując użytkowników problemu się nie rozwiąże zawsze ktoś coś "źle" napisze.
_________________
  ogromny
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-03-2019, 01:13   

ogromny napisał/a:
teraz to żeś poleciał szacun, przykład kolegi godny polecenia "weź sprawy w swoje ręce" (zapłać karę umowna) .

Jaką karę umowną?
Wszystko jest do zrobienia i o żadnej karze nie ma tu mowy, wszystko zgodnie z prawem i jak ma być - ale to wymaga czasu i zaangażowania ale trzeba swoje prawa znać.
Wiec nie pierniczyć po netach gdzie mają to gdzieś, tylko realnie i skutecznie działać.
Zresztą już sugerowałem co należy skutecznie zrobić.
ogromny napisał/a:
A bym zapomniał przypominać się nie będę bo i po co?

No to nie sugeruj, że Cie banują celowo dłużej - to też ludzie i mogli zapomnieć. PW do Moda przecież działa.
ogromny napisał/a:
Sprzęt sprzętem ale jak się nie jest w stanie ogarnąć tematu to nic dziwnego że leci wiadro ... . A kasując użytkowników problemu się nie rozwiąże zawsze ktoś coś "źle" napisze.

Jeśli nieskończoną ilość razy w kółko ktoś pisze gdzie się da, że sprzęt jest do niczego i, że całe UPC ogólne zaorać - to uważasz, ze to nadal konstruktywna krytyka?
Wylewacie wiadra pomyj, to reagują - wy subiektywnie na nich lejecie to i oni subiektywnie to kasują.
Obiektywna prawda jest taka, że 99% klientów nie ma problemów, a więc w 99% kasowanie postów jest też obiektywne - gardłowcy są na forum a ludzie nie mający problemów na forum zazwyczaj nie siedzą a korzystają z usługi, więc obraz forum i firmy jest nieprawdziwy.
I jaki się rysuje obraz firmy, skoro na forum przeważają gardłowcy - jak Ty takie forum widzisz i jak byś ocenił firmę jako potencjalny nowy klient?
Wziąłbyś usługi od firmy, gdzie jest tylu gardłowców w liczbie 1% ogólu z liczby 1,5 mln klientów i tylko takich na forum widać (ale nad tym nowy klient się nie zastanawia).
Dlaczego moich postów tak nie kasują jak Wasze (a też moje kasują) - bo staram się być wyważonym w tym co piszę
Jeśli uważam, że zasługują na pochwałę - chwalę ich bo dlaczego nie. Ale jak zasługują na opiernicz to ich opierniczam. Natomiast, jak non stop Wy walicie w nich jak w bęben, to mnie wcale nie dziwi, że macie z Nimi na pieńku.
_________________
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2019, 07:35   

Ale ciągle widzę, że jak opiewasz/usprawiedliwiasz niegodziwe/niedopuszczalne traktowanie Forumowiczów, przez Admina Kamila.
Przecież to już 'z kilometra' widać, że stoisz po ich stronie - niezależnie od faktycznego stanu rzeczy.

Sugeruję ponownie - załóż swój wątek i tam dawaj upust swojej akceptacji (niegodziwej postawy Admina Kamila).
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-03-2019, 07:45   

hsurim,
Czyli mamy sytuację jak wspomniałem - jak ponapierniczam w UPC to pozwolisz mi łaskawie w tym temacie pisać?
Dobrze Cie rozumiem?
Inne zdanie nie jest tu akceptowane - i Ty twierdzisz, że na forum UPC uderzają w niewygodnych userów?
Temat o UPC a mało coś o tym UPC napisaliście, bo w głównej mierze dosadzaliście się do tego co ja napisałem.
Okazało się to Wam niewygodne to mam spieprzać z tematu?
Ty to nazywasz dyskusją?
Widać, że o rzetelności dyskusji mowy tu nie ma.

Widzisz, jak mam coś do Kamila to mam jaja mu to powiedzieć i nie robię tego opłotkami, tylko cisnę prosto do Kamila.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 29-03-2019, 08:30   

KOCUREK1970 napisał/a:

Jeśli nieskończoną ilość razy w kółko ktoś pisze gdzie się da, że sprzęt jest do niczego i, że całe UPC ogólne zaorać - to uważasz, ze to nadal konstruktywna krytyka?
Wylewacie wiadra pomyj, to reagują - wy subiektywnie na nich lejecie to i oni subiektywnie to kasują.
Obiektywna prawda jest taka, że 99% klientów nie ma problemów, a więc w 99% kasowanie postów jest też obiektywne - gardłowcy są na forum a ludzie nie mający problemów na forum zazwyczaj nie siedzą a korzystają z usługi, więc obraz forum i firmy jest nieprawdziwy.
I jaki się rysuje obraz firmy, skoro na forum przeważają gardłowcy - jak Ty takie forum widzisz i jak byś ocenił firmę jako potencjalny nowy klient?
.

Czepiles się tego 1% sprzęt godny polecenia, zanim Ty znalazłeś info o puma 6 od cholery ludzi zrezygnowało z ich usług przez ten ich najlepszy sprzęt . To było jeszcze przed powstaniem społeczności jak Ty na tym forum go zachwalales. Uśmiechnij się do kolegów to może dadzą Ci prawdziwe dane. PW do moderatorów poszło bez odzewu, ale płaszczyć się nie będę. Twój obiektywizm powala, kolega dostał przypadkiem bana i co teraz ma nieomylny organ przeprosić?
_________________
  ogromny
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-03-2019, 08:47   

ogromny napisał/a:
Czepiles się tego 1% sprzęt godny polecenia, zanim Ty znalazłeś info o puma 6 od cholery ludzi zrezygnowało z ich usług przez ten ich najlepszy sprzęt

A masz jakiś na to dowód, że ten ogrom rezygnujących był spowodowany tym PUMA?
ogromny napisał/a:
To było jeszcze przed powstaniem społeczności jak Ty na tym forum go zachwalales.

A to wątek o PUMA już tu na tym forum był?
Sam coś na ten temat wiedziałeś?
ogromny napisał/a:
Uśmiechnij się do kolegów to może dadzą Ci prawdziwe dane.

Uśmiechnij się też a może się dowiesz ile było zgłoszeń z tym puma i jaki % z tego powodu z tego sprzętu zrezygnował.
ogromny napisał/a:
PW do moderatorów poszło bez odzewu, ale płaszczyć się nie będę.

Do kogo konkretnie napisałeś i kiedy.
ogromny napisał/a:
Twój obiektywizm powala, kolega dostał przypadkiem bana i co teraz ma nieomylny organ przeprosić?

Kto, jak, kiedy i za co?
Dostał INFO o banie a nie bana, jeśli o Autorze wątku mówimy (tak sam Autor napisał) i zostało to wyjaśnione.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 29-03-2019, 09:04   

Widzisz nic nie muszę i nie będę Ci udowadniał, operator poda tylko to co mu na rękę zresztą w tej firmie wszystko jest tajne. Do kogo i kiedy a jakie to ma znaczenie? W skrzynce u nich wiszą wiadomości, no chyba że skasowali.
_________________
  ogromny
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-03-2019, 09:15   

ogromny napisał/a:
Widzisz nic nie muszę i nie będę Ci udowadniał, operator poda tylko to co mu na rękę zresztą w tej firmie wszystko jest tajne.

No to Ty takich danych nie masz a mnie coś imputujesz?
ogromny napisał/a:
Do kogo i kiedy a jakie to ma znaczenie? W skrzynce u nich wiszą wiadomości, no chyba że skasowali.

No to próbuj do innego Moda.
A masz info wiadomość wysłana "odebrana" czy tam "odczytana", "dostarczona" jak to tego Moda pisałeś?
Jeśli tak, to wie, że pisałeś. Poczekaj, od rana zawsze wszyscy mają zapiernicz bo się wszystko nawarstwia.
Kiedy Ci minął termin bana?
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 29-03-2019, 09:56   

KOCUREK1970 napisał/a:
ogromny napisał/a:
Widzisz nic nie muszę i nie będę Ci udowadniał, operator poda tylko to co mu na rękę zresztą w tej firmie wszystko jest tajne.

No to Ty takich danych nie masz a mnie coś imputujesz?

Nic nie imputuje dane jako dane nie są mi potrzebne do niczego tylko obiektywnie patrząc nie jest tak różowo. Nie róbmy śmietnika koledze
_________________
  ogromny
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-03-2019, 10:34   

ogromny napisał/a:
Nic nie imputuje dane jako dane nie są mi potrzebne do niczego tylko obiektywnie patrząc nie jest tak różowo.

Skoro takich danych nie masz, to subiektywnie nie jest różowo jeśli już.
To Twoja ocena niczym nie podparta gwoli ścisłości.
ogromny napisał/a:
Nie róbmy śmietnika koledze

Trzeba było insynuacji nie podnosić, nie byłoby śmietnika.

Czy życzysz Sobie dalej ciągnąc temat pod moim adresem?
Pytam, co by Autor się mnie nie uczepił ponowne, że Mu przejąłem wątek, kiedy będę zmuszony na kolejne insynuacje odpowiadać.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 29-03-2019, 12:06   

KOCUREK1970, po żal się przelozonym
_________________
  ogromny
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-03-2019, 14:45   

KOCUREK1970 napisał/a:
Uśmiechnij się też a może się dowiesz ile było zgłoszeń z tym puma i jaki % z tego powodu z tego sprzętu zrezygnował.
KOCUREK1970 napisał/a:
No to próbuj do innego Moda.
A masz info wiadomość wysłana "odebrana" czy tam "odczytana", "dostarczona" jak to tego Moda pisałeś?
Jeśli tak, to wie, że pisałeś. Poczekaj, od rana zawsze wszyscy mają zapiernicz bo się wszystko nawarstwia.
Kiedy Ci minął termin bana?

Normalnie szok. Tlumaczy sie za administacje, z ktora jak widac jest w zazylosci i chwali rzekoma znajomacia danych, ktorych nikt z upc nie da postronnemu, nawet takiemu z "usmiechem od ucha do ucha". Rzuccie okiem na jego profil na bronionym przez niego forum, miazdzaca ilosc >polubien< od moda i GDA. Pewnie za pisanie im prawdy prosto w nos go tak punktuja, hehe. Jeszcze udaje ofiare. Duszno coraz bardziej sie robi, znowu musze wyjsc na swieze powietrze.

[ Dodano: 29-03-2019, 14:48 ]
Aha , Kocurek twoje "ujawnienia" tudziez ich rozumienie to czystej wody mitomania. Nie jestes dla mnie wazny, daruj sobie urojenia o jakiejs zemscie, ja cie chlopie zauwazam tylko dlatego, ze wszedzie sie wciskasz, widac jakas potrzeba atencji.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2019, 15:09   

Zamiast płakać jaki ten sprzęt jest beznadziejny, czyt. Puma6, byście wzięli sprawy w swoje ręce i wyegzekwowali router bez pumy6.

@KOCUREK1970 nie jest prawdą że nie możesz nic zrobić, temat z puma6 ucichł, @GMateusz wprost pisze, że problem istnieje, ale co on może? Gdyby to od niego zależało już dawno by wprowadził inne routery, ale to jest zarządzane przez zagraniczny koncern i nic nie może. Jedyne co może zrobić to pomóc zmienić modem na inny, ale do tego trzeba swojej woli jeszcze. Ja bym nie został w UPC gdyby mi nie dali innego routera.

Ps. Ja też dostałem takiego maila, ale go olałem, bo zauważyłem że dużo maili mnie nie dotyczyło..

Ostatnio zmieniony przez brtk 29-03-2019, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: