Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-05-2020, 21:12   

brtk napisał/a:
(...)
Przypominałem również, że ich anielscy Tytani mieli bany po parę razy, a dalej są pod ich szyldem i konta im nie pousuwają, a byli wiele razy bezczelni w stosunku do klientów, szczególnie tych nowych, co im wielokrotnie zgłaszałem na PW jak i zgłoszeniach postów. Oczywiście bez reakcji, podwójne standardy.
(...)
Myślę, że to były takie ich ustawki (pic na wodę fotomontaż).

To przypomnę coś skaranie prymitywnego, czym się 'popisał' MrPepka na naszym forum - 14 maja 2019
MrPepka napisał/a:
Nawet i mnie tam zbanowali. Porażka co za forum, co za moderacja :sad:
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-05-2020, 08:24   

Mniej wiecej w tym samym czasie:
GDA napisał/a:
moze tez sie tu wyplacze ze odpoczywalem kilka tygodni juz lacznie od spolecznosci?
A jakze, Pan_Abonent vel GDA i reszta towarzystwa odpoczywali na zasluzonych banach nieraz. Ale nikt nie pokasowal im kont tylko zostali wyroznieni ranga tytanow i byli zapraszani do siedziby jupisi.
GDA napisał/a:
wszystkie bany sa dawane oficjalne w temacie z podana konkretna dlugoscia
Oprocz tych dawanych na boku przez priv.

Foral napisał/a:
O nie nie Panie KOCURZE Pan mnie nie zrozumiał...ja tam czytam, widzę jak działają ich moderatorzy i widzę, że nie ma sensu z nimi dyskutować, a właściwie monologu prowadzić. Bo z chamstwem się rozmawiać nie da, a oni własnie tak traktują swoich klientów. Tu, się też nie odzywałam, proszę sprawdzić ilość moich postów, ale jak przeczytałam o tym jak to niby bany dostał m.in GDA no to nie wytrzymałam. Od dawna wiadomo, że moderatorzy to wasi "kumple" więc nie wierzę, że zrobili wam krzywdę, jak już to jakaś pokazóweczka dla ciemnego luda.

Ponadto tak się głupio składa, że mam kuzyna w Katowicach który u nich pracuje i coś tam o was słyszałam :)
Pamietam jak ten wpis zostal wysmiany przez wiadome osoby, ale okazalo sie, ze jednak kolezanka nie blefowala.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-2020, 10:14   

No ja z palca sobie tego nie wyssałem, bo pamiętam te ich banicje.
A mi cyk, bez bana w przeszłości kasują konto, bo co, bo zrezygnowałem z uczestniczenia tam? Bo zaczęło mi się nie podobać? Bo nie zacząłem słodzić jak Kocurek, GDA, Pepka? Na pewno nie napisałem nic, co by przyczyniło się do skasowania konta, jak nawet do bana się nie nadawało.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-2020, 12:34   

brtk napisał/a:
(...)
Na pewno nie napisałem nic, co by przyczyniło się do skasowania konta, jak nawet do bana się nie nadawało.

Jak nie napisałeś ...
Toż nie spodobało się Tobie - co 'bezczelnie' raczyłeś wyrażać - "traktowanie" klientów zgłaszających problemy, przez tamtejszą tzw. Administrację

Jak ktoś taki jak ... Kamil L., mógł zostać Starszym Kierownikiem ds Obsługi Klientów - podejmie się ktoś wyjaśnienia mi tego zjawiska ??
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 07-05-2020, 13:39   

Można też zapytać jakim " cudem" jedne z najbardziej agresywnych jednostek, bez krzty empatii, dorobiły się nagrody tzw tytana. :?:
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-2020, 13:50   

No właśnie dlatego, bo pasują takim zachowaniem do polityki firmy, a właściwie to do polityki stosowanej przez Kamila L.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-2020, 14:39   

Tylko gdzie w tym wszystkim zasady "Kodeksu" ? :shock:
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 07-05-2020, 14:49   

Kiedy dołączyłam do Społeczności jakoś w 2018 roku myślałam, że jest tam pewna swoboda wypowiedzi, sądząc po lekturze wcześniejszych wątków. Myliłam się, od razu uderzyła mnie napastliwość i wrogość kilku osób. Teraz rozumiem ich motywację. Gdyby przyznano im rangi od razu z pewnością nie wdawałabym się z nimi w żadne dyskusje, a nawet nie zarejestrowałabym się tam.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 07-05-2020, 15:01   

Zuzia, za to teraz są milutcy, ale czy uczynni?
_________________
  ogromny
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 07-05-2020, 15:38   

Chyba robią to czego od nich oczekują. Dla mnie to nie jest żadna Społeczność klientów UPC tylko teren Administracji oraz Tytanów po prostu. Padały tu niejednokrotnie zarzuty, że im zazdrościmy. Zastanawiam się jak można być tak oderwanym od rzeczywistości.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-05-2020, 15:46   

A czego im zazdrościć? Że nie mogą napisać tego co myślą, tylko muszą lecieć slangiem korporacyjnym?
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że zostały wybrane osoby, które kulturą nie grzeszyły wobec użytkowników, wszczynały kłótnie, były źródłem wszystkich konfliktów, w szczególności Kocurek (w szczególności) i GDA, a potem MrPepka zjawiał się jako adwokat, a przecież powinni być wizytówką UPC. Takiej wizytówki to im nie zazdroszczę.
A teraz Kocurek siedzi pod miotłą i nagle zrobił się spokój, nie ma kto wyzywać użytkowników.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 07-05-2020, 17:43   

Te jednostki ze względu na osobowość były niezwykle przydatne do pacyfikacji osób wyrażających zdanie na tematy UPC, Zachowanie cechowało oprócz agresywnej retoryki, prawie już osobiste wyczulenie na cenę, ofertę czy oferowany sprzęt. Gdy ktoś śmiał nie zgodzić się lub napisać od siebie.O normalnym dialogu można było często zapomnieć.
Po stopniowej elemininacji tych kont i samo- likwidacji przez tych którzy byli pacyfikowani, nękani i " sprawiedliwie" traktowani przez moda.Ten nie udzielający się ostatnio "Pazurek" ( bo to najbliżej sie kojarzy)chyba poczuł się osamotniony nie mogąc z nikim polemizować wszczynając awantury słowne, a udawać miłego i uczynnego już nie w smak.
 
 
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-05-2020, 07:12   

Oni gryzli sie nawet miedzy soba, zarzucajac sprzedajnosc: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=201716&highlight=#201716
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=201744&highlight=#201744

To jest najlepsze, Kocurek domaga sie wdziecznosci i sklada deklaracje: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=201782&highlight=#201782
KOCUREK1970 napisał/a:
Hmm, z tego co pamiętam (a było to chyba w maju 2018r) zostaliśmy na forum UPC poinformowani (ale pewnie to ja znowu coś źle zrozumiałem...), że jeśli się sprzęt pojawi przemyślicie Państwo sprawę by grupie osób biorących udział w testach softu na Compalu tym sposobem jakoś podziękować i go nam już udostępnić.
Nawet chyba sam Marcinosr zażartował, że chyba 20 nowych modemów nie powinno być dla Państwa problemem - co z tym etapem?
KOCUREK1970 napisał/a:
Proszę mnie i innych przekonać, że zmiany są już blisko (przekonać realnie a nie kolejną konferencją prasową czy artykułem w prasie) - a z tego miejsca zapewniam, że moje tak krytyczne wypowiedzi pod Państwa adresem zakończą się jak ciął mieczem.
Nie będę Państwa wychwalał (choć po otrzymaniu nowego modemoroutera może się to diametralnie zmienić i będę najlepszym Waszym piewcą), albo przynajmniej powstrzymam się od takiego krytycyzmu pod Państwa adresem.
Chyba jakas czarodziejska rozdzka zadzialala, bo dotrzymal slowa, hehe.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2020, 07:22   

No i dotrzymał chłop obietnicy ;)

Ot taka sobie niewinna "miłość za pieniądze" ... ;)
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2020, 11:24   

antyjupisi, ten drugi link co wkleiłeś tylko dowodzi słuszności moich słów.. Że głównym pieniaczem jest Kocurek. Tylko mu się zwróci uwagę, to atakuje kogoś i machina nienawiści się uruchamia z jego strony.

Tutaj chociaż jak się skasowali, to zostały nicki i wiadomo kto co pisał..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: