Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Maksymalna prędkość internetu na wifi horizom
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1653
Wysłany: 06-12-2018, 08:40   

sebagit, jednak można znaleźć rozwiązanie
_________________
  ogromny
 
sebagit 
classic master

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 172
Wysłany: 06-12-2018, 11:23   

ogromny napisał/a:
sebagit, jednak można znaleźć rozwiązanie


Tak oczywiście, że można. Szkoda tylko, że zwykły śmiertelnik nie załatwi sobie tego na infolinii, w jakiś inny prostszy sposób. Technik powinien mieć, ze sobą router i jak ten z dekodera się nie sprawdza, to powinien zainstalować drugie urządzenie. Tak aby wszyscy byli zadowoleni.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2018, 11:42   

sebagit napisał/a:
Technik powinien mieć, ze sobą router i jak ten z dekodera się nie sprawdza, to powinien zainstalować drugie urządzenie.

a jak chcesz sie w ciągu 30 minut wizyty technika przekonac czy działa czy nie działa?
masz na to 30 dni i wowczas decydujesz - działa ok zostawiam, nie działa odstępuje od umowy - a wówczas UPC znajduje dla ciebie rozwiazanie typu: osobny modemorouter
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 11:49   

GDA, Ale skoro UPC i tak może dać inny modemorouter, to dlaczego nie może zrobić tego od razu przy instalacji?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2018, 13:23   

bo wybrał.taka promocje

to nie jest wina UPC że abonent wybiera promocje nie zawierająca osobnego modemoroutera
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 13:35   

GDA, Jasne, tylko, że jak wynika z wypowiedzi gMateusza na społeczności, nie ma problemu by użytkownicy tej promocji również dostali dodatkowo oddzielny modemorouter. Więc skoro finalnie użytkownik i tak dostanie Compala to jest to niepotrzebne robienie kłopotu i i można to było załatwić od razu. Bo ile osób, które chcą skorzystać z tej promocji poprosi o oddzielny modemorouter? 5%?
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2018, 14:16   

Przeważająca większość abonentów ma w nosie jak to wszystko działa, dla nich idealnym rozwiazaniem jest oferta 3in1 czyli telewizja/internet/telefon z jeden skrzynki, mniej kabli, mniej prądu etc

wieć po co takich ludzi uszczęśliwiać kolejnym klockiem którego ani nie położysz ani nie schowasz

jeżeli ktoś swiadomie wybiera taką ofertę nie ma prawa potem wylewać żali na forach jakie to UPC jest do bani,
ma wybór biorę 3in1 lub osobno - i musi być to świadomy wybór

kupujesz samochodów bez wspomagania to nie miej potem pretensji że ze wspomaganiem byłby lepszy
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 14:32   

GDA, Nie rozumiemy się. Jasne, że większość osób ma w nosie ja kto działa i im wystarczy horizon i nie ma sensu ich uszczęśliwiać na siłę. Po prostu lepiej dla wszystkich by było, gdyby pozostałe 5% osób którym na tym zależy, dostało Compala jak tylko o niego poproszą podczas zamówienia, bez dodatkowych problemów. A tak mamy tonę żalu na forach i facebooku, a finalnie efekt jest taki sam, i te osoby dostają Compala.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2018, 14:39   

nie ja ustałam oferty w jupisi skoro jest taki który nie obejmuje osobnego routera to jakiś zamysł byl

ale też ja bym takiego bydła na forach nie robił że zamówilem coś Jeszce nawet nie podłączyłem A już wylewamy frustracje
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 06-12-2018, 15:17   

zylx napisał/a:
Po prostu lepiej dla wszystkich by było, gdyby pozostałe 5% osób którym na tym zależy, dostało Compala jak tylko o niego poproszą podczas zamówienia, bez dodatkowych problemów.

Dla wszystkich, to znaczy dla kogo?
Nie jesteś firma nie Ty ustalasz zasady - dopłać 20 zł i masz 2 sprzęty.
Co by się też nie okazało, że ten dodatkowy sprzęt będzie dodatkowo płatny.
Jeśli będzie gratis to ci co wezmą droższy pakiet gdzie Compal jest to frajerzy...
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 06-12-2018, 15:18   

GDA, Ludzi nie znasz? Przed rozpoczęciem seansu potrafią narzekać. jaki jest film zły. Niemniej, tutaj niskim (a w zasadzie zerowym, skoro efekt ten sam) kosztem dałoby się narzekania uniknąć.
_________________
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-12-2018, 07:52   

Ostatnio zakładałem UPC w nowym mieszkaniu i technik przyniósł tylko Horizona. Powiedziałem, że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, więc technik poszedł do samochodu po Compala i bez zbędnego marudzenia go zainstalował. Zadzwonił tylko do centrali, żebym im oświadczył, iż rzeczywiście chcę oddzielny modemorouter.
 
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 07-12-2018, 14:18   

Zygfryt, Też miałem podobną sytuację, dlatego nie wiem o co tyle szumu w tym temacie.
KOCUREK1970, Dla wszystkich to znaczy: dla abonenta, bo dostaje to co chce; dla UPC bo mają lepszy PR i omija ich fala hejtu na forach i FB, dla ludzi na forach, bo nie muszą tych kłótni czytać. Dodatkowy Compal nie jest dodatkowo płatny, nie ma takiej pozycji w cenniku. Jest gratis, i można go uzyskać nawet przy promocji świątecznej.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 07-12-2018, 15:26   

zylx napisał/a:
KOCUREK1970, Dla wszystkich to znaczy: dla abonenta, bo dostaje to co chce; dla UPC bo mają lepszy PR i omija ich fala hejtu na forach i FB, dla ludzi na forach, bo nie muszą tych kłótni czytać. Dodatkowy Compal nie jest dodatkowo płatny, nie ma takiej pozycji w cenniku. Jest gratis, i można go uzyskać nawet przy promocji świątecznej.

Compal dodatkowo płatny jak najbardziej jest, bo dopłacasz chyba 20 zł do droższego pakietu i on tam jest.
Ale, jak napisałem wcześniej:
KOCUREK1970 napisał/a:
Jeśli będzie gratis to ci co wezmą droższy pakiet gdzie Compal jest to frajerzy...
_________________
 
 
sebagit 
classic master

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 172
Wysłany: 09-12-2018, 10:48   

KOCUREK1970 napisał/a:
zylx napisał/a:
KOCUREK1970, Dla wszystkich to znaczy: dla abonenta, bo dostaje to co chce; dla UPC bo mają lepszy PR i omija ich fala hejtu na forach i FB, dla ludzi na forach, bo nie muszą tych kłótni czytać. Dodatkowy Compal nie jest dodatkowo płatny, nie ma takiej pozycji w cenniku. Jest gratis, i można go uzyskać nawet przy promocji świątecznej.

Compal dodatkowo płatny jak najbardziej jest, bo dopłacasz chyba 20 zł do droższego pakietu i on tam jest.
Ale, jak napisałem wcześniej:
KOCUREK1970 napisał/a:
Jeśli będzie gratis to ci co wezmą droższy pakiet gdzie Compal jest to frajerzy...


Dodatkowy router jest przy internacie 500 Mb. Płacisz dodatkowe 10 zł za szybszy internet 500 a nie 300 mega.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: