Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyspieszenie internetu - edycja październikowa
Autor Wiadomość
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 25-10-2018, 11:48   Przyspieszenie internetu - edycja październikowa

Właśnie dostałem maila

Cytat:
Szanowny Kliencie,
Mamy dla Ciebie super wiadomość! Właśnie przyspieszyliśmy Twój internet. Bez dodatkowych opłat. W podziękowaniu za to, że jesteś z nami.
Teraz cały internet leci do Twojego domu
z prędkością aż do 150 Mb/s.
Wystarczy, że zrestartujesz swój modem (odłączysz go na moment od zasilania) i możesz cieszyć się szybszym łączem.


Miałem 60Mbps i aneks podpisany po 1.05.2018 w związku z czym nie łapałem się na sierpniowe podniesienie prędkości. Teraz zmigrowali resztę 60 -> 150 Mbps

Oficjalny komunikat UPC
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 25-10-2018, 12:07   

Cytat:
Miło nam poinformować, że przyspieszamy Internet naszym obecnym Klientom z usługą Fiber Power 60 Mb/s.

Wczoraj, tj. 24 października, zmianie uległy parametry: nowa prędkość będzie wynosi 150 Mb/s.

Klienci otrzymają podwyższenie parametrów posiadanego produktu w cenie obecnego abonamentu, aby cieszyć się większą prędkością muszą jedynie zrestartować swój obecny modem. Wybrani Klienci ze starym modemem muszą natomiast koniecznie wymienić modem w procesie samodzielnej instalacji (wymiana modemu jest darmowa).


źródło: https://forum.upc.eu/t5/pomiar-predkosci/ogloszenie-podnosimy-predkosc-do-150-mb-s/m-p/20660
_________________
 
 
Liberator 
classic master

Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Żory
Wysłany: 25-10-2018, 12:50   

Moim zdaniem lepiej by to wyglądało, gdyby dodali te 30 Mbit/s abonentom usługi 120 Mbit/s. Obecnie występuje kuriozalna sytuacja, gdy osoby biorące najtańsze pakiety mają szybszy internet od tych, którzy podpisywali umowy na usługę z wyższej półki cenowej. Klienci zapamiętają, że lepiej brać jak najtańszą usługę - chyba że taki jest cel UPC?
 
 
wacie72 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 183
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-10-2018, 13:28   

Liberator , demokracja to nie znaczy wszystkim po równo.

Zróżnicowanie cenowe wśród "nieświadomych" abonentów jest ogromne. Zapewniam Cię że jest wiele osób ze znacznie słabszym niż Twój pakiet a płacących za niego więcej niż Ty.

Ja też dostałem dziś wiadomość o podniesieniu mi prędkości. Miła niespodzianka zwłaszcza ze nową umowę podpisałem w czerwcu i wtedy nie załapałem się na przyśpieszenie. :lol:
_________________
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 25-10-2018, 19:05   

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=9830&postdays=0&postorder=asc&start=270
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: