Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VECTRA - nowa umowa.
Autor Wiadomość
VECTRA.PL 
Klikacz

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 1
Wysłany: 11-09-2018, 10:10   VECTRA - nowa umowa.

Witam serdecznie,
jeżeli ktoś potrzebował by dobrych promocji z Vectra na internet i telewizję, zapraszam do mnie.

Mowa oczywiście o ofertach nie tylko ogólnopolskich ale przede wszystkim lokalnych - dopasowanych do infrastruktury oraz ofert z konkurencji :)

Posiadam również promocje specjalnie skonstruowane pod studentów z umową do końca roku akademickiego - do końca czerwca 2019.

Nie o wszystkim wypada mi pisać na ogólnym forum, dlatego proszę o kontakt na PRIV :)

Pozdrawiam.
 
 
siary 
light master

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 95
Skąd: Wawa
Wysłany: 30-09-2018, 16:54   

dawaj cennik :)
_________________
 
 
Cretino 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 07-12-2018, 13:07   

Aleksandrow Kujawski. Kiedy w koncu zmodyfikujecie lacza i dacie tu sensowne predkosci? Skonczula mi sie umowa i albo dostane cos cywilizowanego albo sie pozegnamy.

[ Dodano: 17-12-2018, 16:11 ]
Dochodza moje privki czy nie dochodza?

[ Dodano: 17-12-2018, 17:26 ]
Inne pytanie. Dlaczego na stronie Vectra sa takie same pakiety w promocjach ale w roznych cenach? Widze wlasnie lacze 150/15 + pakiet srebrny + eleven raz za 69,90 i raz za 79,90PLN.

[ Dodano: 20-12-2018, 15:52 ]
No nic. Widze, ze zadnego odzewu nie bedzie. Wypowiedzenie napisane i zaraz w poniedzialek idzie. Dosc mam tej smiesznej firemki i dzieki Boguu Orange kladzie swiatlowody a w przyszlym roku wchodzi Inea
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 20-03-2019, 00:09   

Jako, że Vectra regularnie spamuje mi skrzynkę pocztową swoimi ulotkami podzielę się aktualną ofertą lokalną (czyt. tam gdzie jest konkurencja w postaci innych kablówek):

Instalacja 1 zł, umowa na 24 miesięcy:
-Internet 150/15 Mb/s - 39,99 zł
-Internet 300/20 Mb/s - 49,99 zł
-Internet 150/15 Mb/s + Telewizja 79 kanałów (w tym 49 online) - 49,90 zł

[ Dodano: 26-03-2019, 13:52 ]
Reszta opcji na fotce.
 
 
dgim 
light master

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 94
Wysłany: 20-10-2019, 15:09   

Czolem, od praktycznie zawsze mialem oferte od UPC, ale pod 1 adresem (w Warszawie) nic innego oprocz Vectry nie ma, stad pytanie, bo opinie slyszalem skrajne.

Interesuje mnie oferta na sam internet, najlepiej na czas nieokreslony. Na stronie nie widac tego typu oferty, poza ulotkami, jak wyzej.

Podzieli sie ktos wrazeniami jak wyglada z codziennego uzytkowania, jakosc uzytkowania uslugi ? Zwieszki routera, przerwy, konserwacja, awarie, kontakt z Vectra na infolinii etc
Gdzies widzialem info, ze nie mozna dostac sie do ustawien routera, dotyczy to okreslonego modelu czy wszystkich ? Fajnie byloby miec mozliwosc zmiany pasma, kanalu, filtrowania etc - choc to nie jest obligatoryjne.

Z gory dzieki za info.
  dgim
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 20-10-2019, 19:08   

Można brać śmiało: https://www.vectra.pl/oferty-weekendowe
Mają lepsze modemy niż UPC. W razie kłopotów po prostu wypowiesz umowę.

[ Dodano: 20-10-2019, 20:13 ]
Dostanie się do modemu "sposobem" jest podobno nadal możliwe (Arris, Cisco, Technicolor). Natomiast w EBOK można przełączyć do bridge, zmienić nazwę sieci WiFi, hasło, kanał. EBOK działa sto razy sprawniej niż MOJE UPC. Kiedy byłam w Vectrze awarii praktycznie nie było, ale jak już się pojawiły problemy (w związku z modernizacją sieci w mojej okolicy) nie udało mi się skontaktować z supportem ani razu mimo wielu podejmowanych prób. Zastanawiam się, czy tam taki dział w ogóle istnieje.
 
 
dgim 
light master

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 94
Wysłany: 20-10-2019, 19:41   

Dzieki za odzew.
Dawno temu w UPC mialem modem Arris'a, ale to strasznie dawno temu. Moje UPC faktycznie idealem nie jest. Jesli mozna zmienic pasmo chocby w tym jak mowisz EBOK'u to styka.

Jak czesto pojawiaja sie i z jaka tendencja w kwestii oferty/ceny zmieniaja sie oferty w tym wariancie weekendowym w Vectrze ?

Aa, mozna ugrac cos wiecej na ich infolinii w stosunku do tego co wisi na ich stronie oficjalnie ?
W UPC to standard, jak w Vectrze ?
  dgim
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 20-10-2019, 19:57   

Łap ofertę ze strony, bo nie wiadomo, kiedy będzie kolejna okazja. Czasami są często ciekawe, a bywają suche miesiące.

Co innego promocje lokalne, jak na adresie jest konkurencja to Vectra stara się mieć dobrą ofertę. U mnie jest Vectra, UPC, Orange, T-Mobile. Skrzynka pocztowa spamowana regularnie przez Vectrę więc jestem na bieżąco :)

[ Dodano: 20-10-2019, 21:00 ]
Super ofert ze strony, czy lokalnych infolinia raczej nie przebije.
 
 
komisazr 
Klikacz

Dołączył: 30 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: wwa
Wysłany: 19-01-2020, 21:10   

Cześć,
niedługo się przeprowadzam i będę musiał założyć internet. Do wyboru mam Vectre albo UPC. Lokalizacja to Warszawa, Ochota, ul. Grójecka.
Zastanawiam się nad
Vectra 300/40, 4 x 22.5zł, 20 x 55zł, wychodzi 1190zł, router/modem technicolor
Vectra 300/40, 24 x 45zł, wychodzi 1080zł, router/modem technicolor
Vectra 150/15, 4 x 17.5zł, 20 x 45zł, wychodzi 970zł, router/modem cisco

UPC 150/10 Mb/s, 24 miesiące po 50zł, wychodzi 1200zł, modem connect box

W aktualnym mieszkaniu jest UPC 150/10 z modemem connect box i nie ma problemów, po kablu ani po wifi.
Wcześniej było UPC 150 i 300 mb oraz modem thomson i często były problemy z wifi.

Zastanawiam się nad vectrą bo wychodzi taniej, szybszy upload.
Wystarczy mi 150mb ale nie wiem czy ten modem cisco to nie jakieś badziewie? Technicolor na zdjęciach wygląda lepiej.
Odstraszają mnie jednak niezbyt przychylne opinie ogólnie o Vectrze .
Czy w modemie vectry można ustawić przekierowania portów, bez korzystania z trybu bridge i własnego routera? W connect boxie od upc jest taka opcja.

Jeśli ktoś może doradzić, a także podzielić się informacją jak w tamtym rejonie Warszawy działa internet od tych dostawców to będę wdzięczny.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-01-2020, 21:50   

Cisco badziewie (??) - wielu w UPC marzy o takim Cisco (3925 lub 3928)
Cisco miażdży ConnectBoxa chyba pod każdym względem.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 19-01-2020, 22:17   

Nie ma sensu brać umowy na 24 mies. skoro Vectra dość często daje bezterminową w cenie promocyjnej. Ryzyko niewielkie, nie będzie pasowało, składamy wypowiedzenie.
 
 
komisazr 
Klikacz

Dołączył: 30 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: wwa
Wysłany: 20-01-2020, 06:31   

hsurim napisał/a:
Cisco badziewie (??) - wielu w UPC marzy o takim Cisco (3925 lub 3928)
Cisco miażdży ConnectBoxa chyba pod każdym względem.

Jeśli tak to fajnie. Np w upc thomson względem connect boxa był nieporozumieniem.

Zuzia napisał/a:
Nie ma sensu brać umowy na 24 mies. skoro Vectra dość często daje bezterminową w cenie promocyjnej.

Umowa bezterminowa to 52zł za 150Mb.
Nie wiem jak to jest w vectrze ale miałem taką umowę w UPC i podwyższali prędkość, mimo że składałem sprzeciw, zwiększali cenę. Nie chcieli za darmo wymienić modemu gdy zgłaszałem problemy z thomsonem i 300Mb.
Pewnie z cisco będzie podobnie jeśli zwiększą prędkość.

Czy wiecie jak to jest z tym przekierowaniem portów. Czy użytkownik w vectrze ma dostęp do zaawansowanych opcji modemu?
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1246
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-01-2020, 07:28   

@komisazr
Do tej pory nie było możliwości w Vectra żeby przekierować porty, bo nie było dostępu do tych ustawień modemu, trzeba było stawiać własny router, chyba dalej tak jest w Vectra
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 20-01-2020, 09:58   

hsurim napisał/a:
Cisco badziewie (??) - wielu w UPC marzy o takim Cisco (3925 lub 3928)
Cisco miażdży ConnectBoxa chyba pod każdym względem.


Dlatego w tym roku po ponad 8 latach przechodzę do lokalnego dostawcy który od ręki daje Cisco EPC3925 lub 3928 ;)
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 20-01-2020, 11:56   

komisazr napisał/a:
Czy wiecie jak to jest z tym przekierowaniem portów. Czy użytkownik w vectrze ma dostęp do zaawansowanych opcji modemu?
Kilka postów, wyżej, takie rzeczy da się tylko "sposobem" zrobić. Oficjalnie brak dostępu.

[ Dodano: 20-01-2020, 11:58 ]
komisazr napisał/a:

Umowa bezterminowa to 52zł za 150Mb.
Przecież pojawiają się oferty jak ta, wystarczy zaglądać na stronę Vectry: https://www.vectra.pl/oferta/1790/
Tylko bezterminowa, nikomu nie poleciłabym dłuższej z Vectrą. Trzeba sobie sprawdzić jak działa w danej lokalizacji.

[ Dodano: 20-01-2020, 12:20 ]
komisazr napisał/a:
Nie wiem jak to jest w vectrze ale miałem taką umowę w UPC i podwyższali prędkość, mimo że składałem sprzeciw, zwiększali cenę.
Nie ma przyśpieszeń jak w UPC, ewentualną podwyżkę reguluje umowa, rok temu czytałam wzór i zapis o podwyżce jakby nadawał się do zgłoszenia do UOKiK :) Nie wiem jakie teraz mają zapisy w tej kwestiii, trzeba przeczytać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: