Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FiberPower 120mb/s - przedłużenie umowy
Autor Wiadomość
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-09-2018, 17:46   

tak najpierw wypowiedzenie, 120Mb już nie ma jest za to 150Mb za 45 zł
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-09-2018, 20:25   

minejtor1, masz regulamin tej promocji?


razu103, 150Mbs z pakietem Select Extra HD jest za 54.99, a jak starczy Ci pakiet Start to za 49.98 zł, lub za 44.99zł sam net 150Mbs i dostępna TV cyfrowa :)
_________________
 
 
lukasz_g 
Klikacz

Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 3
Wysłany: 11-03-2019, 17:24   

Jest teraz może coś ciekawego dostępnego za około 40-50 zł za sam Internet? Teraz mam 120 Mb/s za 46zł (umowa na czas nieokreślony).
Orientowałem się jakieś pół roku temu ostatnio, ale nie zdecydowałem się na przedłużenie, bo miałem w planach przeprowadzkę i nie wiedziałem czy (i jak) UPC będzie chodzić pod nowym adresem. W każdym razie po przeniesieniu usługi speedtest pokazuje prędkości między 115 a 120 Mb/s, więc mogę sobie pozwolić na nową lojalkę.
Prędkość w sumie mi odpowiada (raczej niczego nie ściągam, bardziej streaming w kilku serwisach, a tu jest aż nadto), ale jeśli da się coś poprawić, to czemu nie.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-03-2019, 12:37   

lukasz_g, 150mbs za 44,99zł dla obecnych lub 39,99zł dla nowych (teoretycznie w wybranych lokalizacjach).
_________________
 
 
muflon 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 14-03-2019, 13:49   

Hej,

skorzystam z tego wątku, bo moja sytuacja jest podobna do sytuacji tutaj już opisanych. Chciałbym upewnić się co do poniższego.

Mam usługę internet 120 mb/s + pakiet start (TV) za którą obecnie płacę 62 zł/mc (umowa przeszła na czas określony z grudniem 2018, 3 miesiące temu). Chciałbym mieć bardziej korzystną ofertę cenowo i ewentualnie zwiększyć prędkość internetu. Prosiłbym o pomoc z następującymi pytania:

1) Czy w celu otrzymania korzystniejszej oferty mogę anulować ofertę korzystając ze strony Moje UPC?
2) Po jakim czasie od wysłania żądania zerwania umowy i braku kontaktu z DUK kontaktować się z tym działem?
3) Czy w rozmowie z DUK zaproponować najniższą cenę dostępną w tabeli tutaj wspominanej? Kiepsko się orientuje z czytaniem tej tabeli, ale zgodnie ze wcześniejszym postem Kasi w tym wątku jest to "44.99zł sam net 150Mbs i dostępna TV cyfrowa"?

Jeśli niewiele drożej by wyszło, chyba skusiłbym się na 300 mb/s + pakiet start na TV.

Dzięki :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-03-2019, 00:27   

ad1. Tak, ale wcześniej musisz zadzwonić na infolinię o poprosić o odblokowanie specjalnego formularza. Formularz będzie aktywny przez 48h.
ad2. Od razu. Choćby pod pretekstem, że chcesz wiedzieć czy wypowiedzenie dotarło.
ad3. Zastanów się czy nie chcesz pakietu Select TV. Z netem 150mbs to 54,99zł. 300mbs 10zł drożej. Pakiety z Tv start są odpowiednio w cenie 44,99 i 54,99zł. Oczywiście, możesz tez powalczyć o promocją dla nowych, gdzie jest to odpowiednio 39,99zł i 49,99zł.
_________________
 
 
muflon 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 5
Wysłany: 21-03-2019, 23:48   

Dzięki za odpowiedź. Niestety trochę zwlekałem z zadzwonieniem z prośba o odblokowanie formularza. W międzyczasie zadzwoniono do mnie z propozycją przedłużenia umowy, potencjalnie byłem zainteresowany opcją 65 zł na 24 msc z internetem 300 mb/s, ale z tego co widzę to nowi abonamenci mają taki pakiet w cenie 50 zł. Powiedziałem, że się zastanowię, czy jest sens negocjować na tej linii?
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 22-03-2019, 09:42   

A niektorzy i za 45 ;) Więc się nie daj... jakkolwiek zwykłe odchodzę raczej nie wystarczy i bez konkretnego i zdecydowanego podejścia ciężko o to.
_________________
 
 
PaczyX 
Klikacz

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 6
Wysłany: 25-03-2019, 16:01   

to i ja pozwolę sobie tu napisać :) Podpowiedzcie proszę, za 6 dni kończy się okres wypowiedzeniowy. Aktualnie mam Fiber Power 120Mb/s + Pakiet MAX z nagrywarką łącznie za 90zł (w tym filmbox za 1zł) Konsultant z DUK zaproponował mi coś takiego:
oferta 1: 85zł 150Mb/s i pakiet MAX z nagrywarką
oferta 2: 99zł 150Mb/s i pakiet select z nagrywarką do tego pakiety Eleven, PSP oraz Cinemax
oferta 3: 110zł 300Mb/s i pakiet select z nagrywarką do tego pakiety Eleven, PSP oraz Cinemax

Czy to jest max co mogę dostać..? TV dużo nie oglądam ale akurat kilka kanałów o które mi chodzi są w pakiecie MAX.. Chciałbym się dowiedzieć na co maksymalnie mógłbym liczyć..? przy minimum pakiecie select a najlepiej max z PSP i Eleven :) Z góry dzięki za odpowiedzi!
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 25-03-2019, 17:42   

Te prpozycje sa dalekie od najniższych... np. max tv + 300mb za 46zł.... przejrzyj pare ostatnich stron tego wątku http://forum.mediaswiat.i...4ff081a7#209850

Oczywiscie uzyskać taką promocje jest ciężko, szczególnie jak wyjściowo masz takie słabe "promocje".... Kwestia jaką masz konkurencje, czy ją w ogóle masz.... nastepnie przekonać konstultanta ze rzeczywiscie chcesz odejsc i musi się postarać a najlepiej bez wytykania że o tu i tam czytałem jakie to oni propozycje dają innym... kiepska strategia... Subtelność jest kluczem, ale równie ważne jest na prawde zrezygnować.... i miec backup...
_________________
 
 
PaczyX 
Klikacz

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 6
Wysłany: 25-03-2019, 18:37   

marioking napisał/a:
Te prpozycje sa dalekie od najniższych... np. max tv + 300mb za 46zł.... przejrzyj pare ostatnich stron tego wątku

Oczywiscie uzyskać taką promocje jest ciężko, szczególnie jak wyjściowo masz takie słabe "promocje".... Kwestia jaką masz konkurencje, czy ją w ogóle masz.... nastepnie przekonać konstultanta ze rzeczywiscie chcesz odejsc i musi się postarać a najlepiej bez wytykania że o tu i tam czytałem jakie to oni propozycje dają innym... kiepska strategia... Subtelność jest kluczem, ale równie ważne jest na prawde zrezygnować.... i miec backup...


Co do konkurencji to jest, Orange pełna oferta i Vectra pełna oferta. Jeśli chodzi o te oferty, to fajnie to wszystko wygląda, tylko nigdzie nie widziałem informacji czy są z nagrywarką. Najlepiej by było jakby była tutaj jakaś pomocna dusza która mogłaby podpowiedzieć z wewnątrz firmy coś wymyślić :) znalazłem też pewien plik na necie niby z ofertami utrzymaniowymi, niestety wg niego faktycznie maksymalnie co możliwe to mi zaproponowali... Niestety linku nie wkleję jako świeży użytkownik forum ;(

Może znajdzie się jednak ktoś, kto powie czy to prawda czy nie?
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 25-03-2019, 18:51   

Wejdź na stronę Vectry i zobacz jakie promocje są dla Ciebie dostępne pod adres. Tam, gdzie kablówki ze sobą konkurują ceny bywają całkiem niezłe i znajomość oferty konkurencji pomaga w negocjacjach z UPC.
 
 
PaczyX 
Klikacz

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 6
Wysłany: 26-03-2019, 13:17   

Zuzia napisał/a:
Wejdź na stronę Vectry i zobacz jakie promocje są dla Ciebie dostępne pod adres. Tam, gdzie kablówki ze sobą konkurują ceny bywają całkiem niezłe i znajomość oferty konkurencji pomaga w negocjacjach z UPC.


kurcze, niestety gdzieś mi się zgubiła ulotka od Vectry gdzie proponują w śmiesznie niskiej cenie ofertę 120Mb/s + prawie 200 kanałów w TV. Chyba około 60-70zł (na stronie tej oferty nie widzę :(
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 26-03-2019, 13:34   

Z ulotek, którymi ostatnio zaspamowali mi skrzynkę wychodzi, że jest pakiet TV 138 kanałów (92 online) z nagrywarką + 150 Mb/s za 69,90 zł.

Jest więcej pakietów do wyboru, ale nie chce mi się wszystkiego przepisywać więc wrzuciłam fotkę ulotki w temacie o Vectrze: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=209644#209644
Ostatnio zmieniony przez Zuzia 26-03-2019, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PaczyX 
Klikacz

Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 6
Wysłany: 26-03-2019, 13:37   

dziękuję za info :) czekam aż ktoś zadzwoni z DUK.. może coś się uda jeszcze ugrać..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: