Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cisco EPC3208, EPCXXXX - rejestracja w UPC
Autor Wiadomość
ayufanpl 
classic master

Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 155
Wysłany: 26-01-2020, 14:39   

brtk napisał/a:
Może chciał uniknąć sytuacji, że ktoś za darmo go weźmie a potem sprzeda. Datkiem na coś, nie ma z tego żadnej korzyści majątkowej, już odchodząc od tego, na co datek chce by był.. ;)


Blisko :)

Uważam, za niestosowne zarabianie na czymś co dla wielu forumowiczów ma sporą wartość "sentymentalną" :) . Natomiast, zależało mi aby uniknąć sytuacji, że ktoś się odezwie jako pierwszy aby dostać freebie. Zależy mi, że ktoś kto przejmie Cisco jest faktycznie zainteresowany i faktycznie chce go używać. Nie ma dużo Cisco, a wiem sam, że musiałem się napocić aby swojego mieć. Jeśli ktoś przejmie i sprzeda potem za 100PLN (wątpie osobiście, czy jest tyle warty :) ), let it be. Ale nadal, ktoś ostatecznie po drodze z tego skorzysta.

O wyborze celu nie dyskutuję: mój sprzęt, mój wybór.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2020, 14:42   

ayufanpl napisał/a:
Uważam, za niestosowne zarabianie na czymś co dla wielu forumowiczów ma sporą wartość "sentymentalną" :) .
I czysto praktyczną również :) Sama przesiadłabym się na Cisco, ale czasami potrzebuję WiFi i Wi-Free ze swojego modemu, a Ubee też daje radę choć Puma 5 ma swoje bolączki.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-01-2020, 14:46   

Zuzia, czyli musisz rozglądać się za EPC3925. ;)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2020, 14:47   

Robin, chętnie przygarnę, mogę wpłacić 50 zł nawet na radio Ojca Dyrektora :)
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-01-2020, 14:49   

Hehe. :) W sumie nie widziałem jeszcze, aby ktoś miał do oddania. Nawet nie jestem pewien czy ten model nie należy przypadkiem zwrócić po rozwiązaniu umowy?
Pamiętam, że jak go dostałem wraz z nową umową, to teoretycznie był przeznaczony tylko dla klientów biznesowych.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2020, 14:59   

Wg. tej rozpiski wszystkie modemy Cisco nie wymagają zwrotu: https://pytania.upc.pl/?q=zwrot
Bywają na różnych serwisach typu OLX, ale trafić taki niewycięty z bazy... graniczy chyba z cudem.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-01-2020, 15:06   

Hmm, tylko napisali "Modemy: Cisco - wszystkie modele", a EPC3925 to jednak modemorouter. No chyba, że EPC3925 zaliczają też do modemów. ;)
 
 
ayufanpl 
classic master

Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 155
Wysłany: 26-01-2020, 15:06   

Robin napisał/a:
Hmm, tylko napisali "Modemy: Cisco - wszystkie modele", a EPC3925 to jednak modemorouter. No chyba, że EPC3925 zaliczają też do modemów. ;)


Dla UPC wszystko jest modemem, nawet jak jest modemorouterem o ile dobrze wiem :)
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2020, 15:13   

Tryb router to tylko jedna z funkcji modemu więc wszystko się zgadza.
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 27-01-2020, 13:03   

Jakby ktoś sprzedawał, to ja chętnie bym kupił jakiś cisco (najlepiej EPC3925), albo ubee, który by działał, mój technicolor się psuje już od jakiegoś czasu, wyłącza się, lub blokuje (zapycha? tak że prędkość internetu spada do 1mb i nie da się korzystać praktycznie), przez co trzeba go restartować, a poza tym to wcale taki dobry też sam w sobie nie jest, jednak nie chce zmieniać na compala
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-01-2020, 14:12   

Kebap12 napisał/a:
Jakby ktoś sprzedawał, to ja chętnie bym kupił jakiś cisco (najlepiej EPC3925), albo ubee, który by działał


Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym lub na portalach ogłoszeniowych - Ubee widziałem sporo, a jeśli chodzi o Cisco to wątpię żebyś znalazł, na dzień dzisiejszy można go uznać białym krukiem lub legendą.
_________________
 
 
 
Kebap12 
plus master

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 621
Wysłany: 27-01-2020, 14:27   

Kronin napisał/a:
Kebap12 napisał/a:
Jakby ktoś sprzedawał, to ja chętnie bym kupił jakiś cisco (najlepiej EPC3925), albo ubee, który by działał


Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym lub na portalach ogłoszeniowych - Ubee widziałem sporo, a jeśli chodzi o Cisco to wątpię żebyś znalazł, na dzień dzisiejszy można go uznać białym krukiem lub legendą.

dzięki za hot tip (taki sarkazm, bo piszę tutaj tylko z powodu tego który przytoczę w dalszej części mojej odpowiedzi), już od jakiegoś czasu szukam, ale nie mam zamiaru wykupić wszystkich ubee i cisco i liczyć że któryś wreszcie zadziałał, bo jak pytam ludzi to te routery były odłączone od sieci lata temu i nikt nie ma możliwości ich podłączyć, czy dalej by działały, a wydaje mi się, może się mylę, że jeśli już mam szansę trafić na jakiś działający, to tutaj te szansę się zwiększają...
Ostatnio zmieniony przez Kebap12 27-01-2020, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TęczowyMiś 
light master

Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 65
Wysłany: 27-01-2020, 14:30   

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, który jest podwykonawcą podwykonawcy podwykonawcy podwykonawcy UPC o zbieraniu modemów Cisco. Mówi, że aby mu zrekompensować obciążenie za zgubiony sprzęt i papieroski z piwem za fatygę, musiałby wziąć 100 złotych. Trochę sporo szczerze mówiąc, ale przynajmniej wiadomo, że modem świeży i da się aktywować. Jakby ktoś z Was chciał się w to bawić to piszcie na PW. Oczywiście czas oczekiwania nieznany, jak się trafi to będzie.
 
 
Kronin 
classic master

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-01-2020, 14:56   

Kebap12 napisał/a:
nie mam zamiaru wykupić wszystkich ubee i cisco i liczyć że któryś wreszcie zadziałał, bo jak pytam ludzi to te routery były odłączone od sieci lata temu i nikt nie ma możliwości ich podłączyć, czy dalej by działały


Na portalu ogłoszeniowym znalazłem Ubee który ostatnio był zalogowany do sieci 10-11.2019 (informacja po rozmowie z właścicielem), więc będzie działać na 100%, mój Ubee jak już pisałem wcześniej w tym temacie, ostatni raz był zalogowany 04.2019 i bez problemu się zalogował.
_________________
 
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 27-01-2020, 15:25   

Gadajcie dalej zaraz będą wycinać dalej. Powodzenia
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2,99 sekund. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: