Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z płatnościami
Autor Wiadomość
makshh 
Klikacz

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: 08-01-2012, 00:00   Problem z płatnościami

Witam,

Mój dziadek posiada TV z UPC. Rachunki przychodzą normalne, wszystkie są opłacane na czas itd., jednak ostatnio zaczęly dzwonić telefony o jakichś nieopłaconych filmach (automatyczna sekretarka), z początku było to 40zł, teraz 260zł. Żadne filmy nie były zamawiane, a jeśli nawet (przypadkowo) to wydaje mi się, że powinno być to wyszczególnione na rachunku (nie znam się na UPC i ich procedurach). Dziadek był w UPC i powiedzieli mu, że z opłatami jest wszystko w porządku, więc skąd te telefony? Jak załatwić tą sprawę? Chyba najlepiej będzie wziąć pismo od UPC o braku zaległości, ale co zrobić z tymi telefonami..

Pozdrawiam
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 08-01-2012, 09:12   

Jeżeli UPC potwierdza, że nie ma zaległości w opłatach to nie ma się czym przejmować. A żeby nie otrzymywać dziwnych telefonów to zadzwoń do UPC i zażądaj usunięcia tego numeru telefonu z ich bazy danych. Niech w ogóle sprawdzą do jakiego konta jest on przypisany - może wcale nie do Twojego i stąd telefony o zaległościach.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 09-01-2012, 15:16   

Niestety UPC ma burdel.
Do mnie nie dzwonią, ale od czadu do czasu system wysyła np. powiadomienie e-mail o wysokości rachunku nie do mojego konta.
_________________
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 09-01-2012, 17:16   

makshh,

Opłaty za filmy są widoczne na rachunku w sekcji Telewizja pod pozycją UPC NA ŻĄDANIE. Jeżeli były zamawiane jakieś filmy w grudniu to dopiero z kolejnym rachunkiem będziesz miał je wyszczególnione. Podobnie sytuacja wygląda jak dla naliczęń i wykazu połączeń telefonicznych.

Jeżeli Podasz mi Twoje ID to dział rozliczeń może zweryfikować szczegóły. Ponadto będzie możliwość ustalenia czy te telefony o którym piszesz były wykonane przez dział rozliczeń i czy są jakieś nieprawidłowości.
 
 
makshh 
Klikacz

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: 12-01-2012, 15:56   

TePeO,

dzwoniłem do tych baranów, podałem ID, jakaś babka powiedziała, że tego numeru telefonu przy moim koncie nie ma. To zapytałem czy może sprawdzić do kogo jest ten numer telefonu przypisany, powiedziała, że może sprawdzać tylko po ID i żebym znalazł osobę która ma wpisany mój nr tel. :shock:
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 12-01-2012, 18:40   

makshh,

Na priv-a podja mi numer identyfikacyjny klienta Twojego dziadka oraz numer kontaktowy. Wyjaśnimy sprawę.
 
 
makshh 
Klikacz

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: 12-01-2012, 22:58   

Wkoncu trafilem na porzadnego konsultanta ktory bez problemu wyjasnil sprawe - okazalo sie, ze numer był przypisany do 2 innych abonentow.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: