Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bałagan na partyline
Autor Wiadomość
patryk_waw 
light master


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2011, 10:17   Bałagan na partyline

Moje perypetie związane z internetem i płatnościami opisane są tym wątku. Całe to zamieszanie nie przeszkodziło konsultantce na partyline przyjąć zamówienia na TV cyfrowa i umówić instalacje. W dniu dzisiejszym dostałem telefon od innego konsultanta, z pytaniem czy zdecydowałem się już na zamówienie?. Po wyjaśnieniu że już zamówiłem usługi i mam umówiony termin instalacji dowiedziałem się że nic takiego nie ma w systemie :evil: , ja musiałem poprzekładać różne rzeczy żeby mieć wolne okienko czasowe na czas instalacji, i teraz będę musiał znowu kombinować jak to umówić. Po prostu ŻENADA.
 
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 03-03-2011, 11:21   

patryk_waw, takie rzeczy sie zdarzaja, praca na partyline jest dosc specyficzna, dlatego uslugi warto zamawiac inna droga
_________________
  precel@wtw.im
 
patryk_waw 
light master


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-03-2011, 11:26   

Sprawa się właśnie wyjaśniła, podobno pani z którą rozmawiałem nie mogła zamówić tych usług bo miałem blokadę na koncie - ok rozumiem, ale zabrakło dobrej woli ze strony UPC, bo można było do mnie zadzwonić i poinformować...

Precelos napisał/a:
patryk_waw, takie rzeczy sie zdarzaja, praca na partyline jest dosc specyficzna, dlatego uslugi warto zamawiac inna droga



Znam specyfikę pracy na infoliniach sprzedażowych, bo moja żona tak pracuje u jednego z operatorów komórkowych, ale u niej ONA osobiście jest odpowiedzialne za zamkniecie zamówienie i ma obowiązek natychmiast powiadomić klienta jeśli jest coś nie tak. Takiego podejścia w UPC mi brakuje


P.S. Temat wyjaśniony - do zamknięcia
 
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 03-03-2011, 11:51   

Ta firma ma takie podejście do klienta


usuwanie usterki trwa dwa miesiące
 
 
kofa77 
light master

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 128
Skąd: Beuthen O.S.
Wysłany: 29-03-2011, 23:05   

I mnie w koncu dopadl balagan upc! Konczyla mi sie lojalka na pakiet 3 uslug, napisalem wypowiedzenie. Zrezygnowalem z telefonu oraz zamowilem telefonicznie (na 2 dni przed koncem umowy) nowa umowe na cyfrowa tv i neta. Wszystko nastepnego dnia dzialalo bez zarzutow, net (z inna predkoscia niz na starej umowie) tv z nowyymi pakietami dodatkowymi a kolejnego dnia mialo nastapic odlaczenie telefonu. I nastapilo odlaczenie w pizdu wszystkich uslug. Zostalem bez tv i bez neta. Dzwonie na party line i technik mowi ze inne modemy w mojej okolicy sa pologowane! Reszte srednio inteligenta malpa moze dopowiedziec sobie sama -> albo telemarketer nie zaklikal anulowania odlaczenia albo technik sie rozochocil i zamiast odlaczyc tylko telefon odlaczyl wszystko. Nic to bledy ludzkie czy awarie sie zdarzaja wszedzie, ale najgorsze w tym wszystkim jest to ze technik na partyline zaproponowal naprawe za 3 dni od wylaczenia, po usilnych blaganiach zamowil wizyte w trybie ekspresowym 2 dni od zdarzenia! To po to od wielu lat reguralnie place rachunki po ok 200 zl miesiecznie, zeby baba mi marudzila ze placimy 220 za tv a ona nie moze zobaczyc swojego odcinka serialu, a dziecko, ktoremu nie wytlumaczysz "tato pusc bajke"! I jeszcze raz powtarzam nie mam pretensji do tego co sie dupnal i odlaczyl tylko do ciezkiej cholery czemu mam czekac na powrot do normalnosci 2 dni? To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi!
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 31-03-2011, 20:49   

kofa77, Daj znać na priva, czy problem z brakiem sygnały został już rozwiązany.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: