Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rush HD bye bye
Autor Wiadomość
nillu 
Klikacz

Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: 22-12-2010, 13:44   

Czy doświadczeni moga się wypowiedzieć - czy można zerwać całość usług w związku z zakończeniem emisji Rush HD??

Mam obecnie select HD + nagrywarka i 25 FP + Super HD. Interesuje mnie na pewno wyłączenie Super HD (bo nie ogladam) ale mógłbym też przy okazji zerwac całość i podpisac nową umowę - zwiększenie na Max HD z nagrywarką

Proszę o podpowiedź

ps. W sumie to już mam przygotowane pismo rezygnacyjne z samego pakietu Super HD ale może uda się ugrać więcej
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 22-12-2010, 14:13   

Możesz zerwać umowę z powodu podwyżki vat od 1stycznia
 
 
nillu 
Klikacz

Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: 22-12-2010, 14:28   

nie prawda - zmiana VAT to zmiana prawna. Zmiana opłaty za select HD o 3 zł to już co innego, ale ja mam select HD z nagrywarką, więc mnie to nie obejmuje tak?
 
 
pawelcd 
light master


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 81
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-12-2010, 14:33   

z powodu znikniecia Rush HD możesz zerwać umowe na całość usług UPC bez kar i zwrotów naliczonych rabatów z powodu podwyżki vat mozesz zerwac umowe bez kar ale ze zwrotem naliczonych rabatów
_________________
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 22-12-2010, 14:36   

To co Ciebie nie obejmuje podwyżka ?
prawda :P
 
 
nillu 
Klikacz

Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: 22-12-2010, 14:41   

a nie, sprawdziłem. podnoszą cenę bazowa o 3 zł nawet dla pakietu Select HD z nagrywarką. A więc podnoszą nie tylko przez VAT ale po prostu o 3 zł ...

[ Dodano: 22-12-2010, 14:48 ]
czy takie pismo załatwi sprawę, czy napisac to inaczej:

"Szanowni Państwo,

Oświadczam, że rezygnuję z mojej umowy abonenckiej, zgodnie z przysługującym mi prawem do rezygnacji przedterminowej, związanej z zakończeniem emisji kanału Rush HD - bez ponoszenia żadnych kosztów ani zwrotów naliczonych rabatów.

Nie zgadzam się na wyłączenie tego kanału z oferty zatem wnoszę o zakończenie mojej umowy wraz z dniem zakończenia emisji tego kanału, tj 31.12.2010."
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 22-12-2010, 14:50   

nie ważne z jakiego powodu masz możliwość zerwania umowy

[ Dodano: 22-12-2010, 14:57 ]
http://www.wirtualnemedia...-vat-uja-zyski#
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-12-2010, 16:27   

Dla ścisłości!

Z powodu usunięcia kanału Rush HD można rezygnować z Super HD bez ponoszenia kar

Z powodu podwyżki Select HD o 3z (czyli więcej niż VAT) - można rozwiązać umowę na telewizję, jeśli posiadać wymieniony pakiet Select HD.

Z powodu podwyżki wyłącznie o VAT, klientowi nie przysługuje prawo do roziwązania umowy bez kary.
_________________
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 22-12-2010, 16:44   

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa, z dniem 1 stycznia 2011 r. zmianie ulegają stawki podatku VAT za usługi telekomunikacyjne, świadczone przez UPC Polska Sp. z o.o.. Stawka podatku VAT 22% (internet, telefon) z dniem 1 stycznia 2011 r. zostaje zastąpiona stawką 23%, a stawka podatku VAT 7% (telewizja) - stawką 8%. W związku z powyższym, zmianie ulegają ceny brutto następujących usług telekomunikacyjnych w Cenniku UPC:

* opłaty abonamentowe (telewizja, internet, telefon);
* ceny połączeń telefonicznych;
* wybrane usługi dodatkowe.

Treść zmian dostępna jest w Cenniku usług UPC, a wysokość zmienionych opłat można wyliczyć w poniższym kalkulatorze nowych stawek VAT.

W przypadku braku akceptacji powyższej zmiany Cennika, Abonentowi przysługuje prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej, w terminie nie dłuższym, niż do 28 lutego 2011.

W przypadku rozwiązania Umowy Abonenckiej przez Abonenta, z powodu zmiany Cennika, przed upływem terminu, na jaki umowa została zawarta, UPC przysługuje roszczenie odszkodowawcze, a Abonent obowiązany jest do zwrotu ulgi, w wysokości wartości ulgi przyznanej Abonentowi w związku z zawarciem Umowy Abonenckiej, pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość, za okres od dnia zawarcia Umowy Abonenckiej, do dnia jej rozwiązania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: