Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DZIADOSTWO, TANDETA I CHAMSTWO...
Autor Wiadomość
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 16-12-2010, 08:08   DZIADOSTWO, TANDETA I CHAMSTWO...

Witajcie,

W moim bloku UPC wykonało wymianę korytek plastikowych ( listew ), przy okazji tych robót rozpruli wszystkie kable które nie należały do nich... Powyrywali instalację Aster'a i później, po zakończeniu swojej roboty, przybili to takimi gwoździkami do ściany - byle jak, byle szybciej - na tzw. "odpier..."

Montowali listwę nad moimi drzwiami, kabel domofonu im przeszkadzał to go UCIĘLI!! podłożyli swoją listwę i tak zostawili... Nie połączyli spowrotem bo to fatyga....

Dopadłem wczoraj montera UPC co grzebał w skrzynce na korytarzu, proszę go grzecznie czy może mi podłączyć ten kabel od domofonu co wasi ludzie go ucięli a on burknął na mnie że się na tym nie zna i niczego nie będzie łączył, po czym zostawił po sobie taki chlew że nikomu nie życzę takich "gości". ( ścinki izolacji, kawałki kabla, tłumiki sygnału jak mu spadły pod schody to już tam zostały, nie chciało mu się po nie isć, itp.. )

Domofon podłączyłem sobie sam ale zaczynam akcję - "WON Z UPC Z MOJEGO DOMU..." w tym celu gromadzę materiały dowodowe w postaci zdjęć i tego co zostanie po monterach...
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2010, 08:13   

Wrzuć te zdjęcia na forum :)
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 16-12-2010, 09:00   

Tak zgadzam się obsługa klienta to TANDETA I CHAMSTWO
 
 
yacek _b 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 591
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-12-2010, 09:33   Re: DZIADOSTWO, TANDETA I CHAMSTWO...

dziabaq napisał/a:
Witajcie,

W moim bloku UPC wykonało wymianę korytek plastikowych ( listew ), przy okazji tych robót rozpruli wszystkie kable które nie należały do nich... Powyrywali instalację Aster'a i później, po zakończeniu swojej roboty, przybili to takimi gwoździkami do ściany - byle jak, byle szybciej - na tzw. "odpier..."

Montowali listwę nad moimi drzwiami, kabel domofonu im przeszkadzał to go UCIĘLI!! podłożyli swoją listwę i tak zostawili... Nie połączyli spowrotem bo to fatyga....

Dopadłem wczoraj montera UPC co grzebał w skrzynce na korytarzu, proszę go grzecznie czy może mi podłączyć ten kabel od domofonu co wasi ludzie go ucięli a on burknął na mnie że się na tym nie zna i niczego nie będzie łączył, po czym zostawił po sobie taki chlew że nikomu nie życzę takich "gości". ( ścinki izolacji, kawałki kabla, tłumiki sygnału jak mu spadły pod schody to już tam zostały, nie chciało mu się po nie isć, itp.. )

Domofon podłączyłem sobie sam ale zaczynam akcję - "WON Z UPC Z MOJEGO DOMU..." w tym celu gromadzę materiały dowodowe w postaci zdjęć i tego co zostanie po monterach...


Myślę że źle podszedłeś do sprawy , powinieneś jak tylko monterzy zostawili chlew udać sie do spółdzielni/administratora lub kogoś kto im wydał zgodę i powiadomić co się dzieje , a jak już uszkodzili domofon to tym bardziej . Gwarantuję Ci że szybciutko by sprzątali i naprawiali .
_________________
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 16-12-2010, 09:39   

dziabaq, taki przypadki nalezy zglaszac do upc, w kazdej firmie znajda sie czarne owce

a zdjecia sam z checia zobacze
_________________
  precel@wtw.im
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-12-2010, 11:21   

Dokładnie, w każdej firmie znajda się czarne owce.
Takie przypadki trzeba zgłaszać UPC, tym bardziej, ze monterką zajmują się (chyba?) firmy zewnętrzne.

Ja nie mam takich przykrych sytuacji z UPC. Może dlatego, że moje osiedle obsługują fajni ludzie z UPC. Sieć jest utrzymana w dobrym stanie - brak netu czy tv są tylko przy tzw. większych (ogólnopolskich) awariach. Net (25 Mb/s) śmiga bardzo dobrze, telewizja działa tez dobrze. Montaż kabli w bloku też zrobiony dobrze, nie koliduje z innymi.

Monterzy, którzy montowali mi net czy dekodery zawsze byli mili, doradzili, podpowiedzieli, wyjaśnili. I co ważne zawsze na czas. Pamiętam, gdy wymieniali mi dekoder HD w Multiroomie monter zadzwonił i powiedział, że może się nie wyrobić bo ma dużo zleceń (sobota). Przepraszał i umówił się wstępnie na poniedziałek, ale zdążył ;) . Innym razem, gdy nie działał nam dekoder, przysłał SMS-a z przypomnieniem o wizycie, informacją, że gdyby nie pasowało to zgłosić wcześniej ten fakt.

Moja siostra (na tym samym osiedlu) też zadowolona. Śmiesznie było ostatnio. Dwa lata temu zakładała UPC analogowe, więc monter od razu zrobił instalację "pod cyfrówkę". W tym roku przesiadła się na cyfrówkę, monter przyszedł... okazało się, że ten sam co dwa lata temu. Powiedział, "aaa ja chyba u państwa byłem dwa lata temu poznaję swoją robotę". ;) .

To są drobnostki, ale pozytywne, które wpływają na postrzeganie firmy. Ja nie mogę narzekać na ludzi związanych z UPC. Jak na razie.
_________________
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 16-12-2010, 11:56   

atomix napisał/a:
tym bardziej, ze monterką zajmują się (chyba?) firmy zewnętrzne.

zazwyczaj zajmuja sie tym podwykonawcy ;)
_________________
  precel@wtw.im
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 16-12-2010, 12:02   

Owszem, wrzucę zdjęcia...
Póki co rozmawiałem z inspektorem nadzoru Spółdzielni, umówiliśmy się na spotkanie...
Nie zostawię suchej nitki na robocie UPC - też jestem techniczny i się na tym znam...

Ciekawe czy oni u siebie w domu też tak kable kładą???
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 16-12-2010, 22:33   

dziabaq, Jeżeli możesz to podeślij mi na priv-a namiary gdzie te prace były wykonane... ;)
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 17-12-2010, 09:33   FOTKI TANDETY....



LISTWA IDĄCA DONIKĄD...





PRZECIĘTY KABEL OD DOMOFONU ABY PODŁOŻYĆ LISTWĘ - KABLA NIE PODŁĄCZONO PO ROBOCIE...






"FANTAZYJNIE" UŁOŻONE KABLE KONKURENCJI ( ASTER ) - OCZYWIŚCIE TAK NIE BYŁO PRZED PRACAMI UPC




LISTWA W KSZTAŁCIE LITERY "T" - PANOWIE MIELI WOLNY KAWAŁEK, NIE CHCIAŁO SIĘ PRZYCINAĆ




LISTWA BIEGNĄCA SCHODKOWO - DODAM ŻE POD DOLNYM KAWAŁKIEM LISTWY MONTERZY PRZEWIERCILI KABEL ZASILAJĄCY MIESZKANIE. NAJWYRAŹNIEJ NIE ZNAJĄ NARZĘDZI WYKRYWAJĄCYCH KABLE ZASILANIA.

Oraz wiele, wiele innych żenujących dowodów niekompetencji i tandeciarstwa....
 
 
gromiasty 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 259
Wysłany: 17-12-2010, 20:32   

Koniecznie zgłoś do spółdzielni. Do UPC też powinieneś ale myślę ,że TePeO "załatwi" gości :)

Ja tam w tej kwestii narzekać nie mogę. Czysto i szybko.
_________________
  gromiasty
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: