Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zrywanie umowy -pytania
Autor Wiadomość
vezimir 
light master

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 108
Skąd: Tychy
Wysłany: 09-11-2010, 11:37   Zrywanie umowy -pytania

Witam,
W Październiku przedłużyłem umowę z UPC, przedtem płaciłem za 3 usługi+HBO 215 zł, teraz zostawiłem tylko TV i internet(MaxHD+FP 25mbps) za 152zł. Minął już miesiąc a telefon i pakiet HBO dalej jest dostępny. Zadzwoniłem na infolinię i pani stwierdziła, że wziąłem TV, internet i pakiet HBO - co oczywiście jest nieprawdą i opłata za HBO będzie naliczona. Po dłuższej rozmowie powiedziano mi, że nie została złożona rezygnacja z pakietu ale ja nie zostałem o takiej konieczności w ogóle poinformowany ! Człowiek który zawierał ze mną umowę mówił tylko o konieczności wysłania rezygnacji z telefonu.

Wysłałem im na meila rezygnację z HBO, nie dostaje od tygodnia odpowiedz(mają 14 dni na to ale nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż 2-3dni) i co z opłatą za poprzedni i bieżący miesiąc ? Ani myślę płacić za coś czego nie chciałem :twisted:

Jeśli nie dojdzie do porozumienia zrywam umowę, od roku mam z tą firmą same nieprzyjemności. Stąd pytanie, ile wyniesie kara ? Tyle ile przyznana zniżka za internet za 2 miesiące ?
Chociaż nie wiem czemu mam ją płacić skoro to oni nie dotrzymują warunków umowy, saldo na dzień dzisiejszy to 156zł, czyli nawet jeśli nie doliczyli telefonu i hbo, suma się nie zgadza.
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 09-11-2010, 12:16   

Postaraj się sprawę wyjaśnić, polecam kontakt z TePeO lub CePeU: http://forum.mediaswiat.pl/groupcp.php?g=3814

Umowę zdążysz rozwiązać jak się nie uda nic załatwić.
 
 
nosal2 
light master

Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 55
Wysłany: 22-11-2010, 23:22   

vezimir -> na twoim miejscu wszystkie sprawy związane ze zmianą umów załatwiałbym w boku, a nie przez telefon, bo pierwszym przypadku przynajmniej dostajesz papier z potwierdzeniem zmian.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: