Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odstąpienie od umowy zawartej telefonicznie.
Autor Wiadomość
petro 
classic master


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 180
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-12-2009, 12:51   Odstąpienie od umowy zawartej telefonicznie.

Witam :!:

W piątek popołudniu (11.12.2009) zadzwonił do mnie konsultant z UPC i zaproponował przejście na plan telefoniczny Rozmowy 60 (do tej pory miałem Standard 30 w promo z MAX HD) oraz promocje na Canal+ do końca lutego 0 zł potem przez 10 miesięcy za 25 zł/miesiąc. Powiedział, że samo przejście ze Standard 30 na Rozmowy 60 nie jest możliwe bez wzięcia tego Canal+.
Na następny dzień, po przemyśleniu i przeanalizowaniu doszedłem do wniosku, że na Canal+ mi nie zależy i chciałbym z niego zrezygnować. Wiem, że mam 10 dni na odstąpienie od umowy zawartej przez telefon.

1. Czy dałoby się zrezygnować z samego Canal+ i zostawić plan telefoniczny Rozmowy 60 :?:
2. W jakiej formie najlepiej wysłać im to odstąpienie od umowy (mailem, poleconym), czy może wystarczy zadzwonić i powiedzieć że chcę odstąpić od umowy :?:

Dzięki za wszelkie sugestie i porady.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-12-2009, 13:02   

2. Chęć odstąpienia od umowy musi być dostarczona na piśmie (najlepiej zanieść osobiście, bo polecony może nie dojść w tak krótkim czasie).
1. Rezygnujesz z calości umowy zawartej przez telefon ale możesz potem zawrzeć umowę jeszcze raz na tą cześć która Cie interesuje.
  marekd@jabberpl.org
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2009, 13:03   

Cytat:
Powiedział, że samo przejście ze Standard 30 na Rozmowy 60 nie jest możliwe bez wzięcia tego Canal+.


I masz (chyba) odpowiedź.
Ale negocjować i tak warto.
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-12-2009, 14:20   

hsurim napisał/a:
Powiedział, że samo przejście ze Standard 30 na Rozmowy 60 nie jest możliwe bez wzięcia tego Canal+.

skłamał!
_________________
 
  budry
 
petro 
classic master


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 180
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-12-2009, 18:00   

Finisz sprawy :!:

Postanowiłem wysłać wczoraj maila (wg m.in.TEJ porady) z odstąpieniem od umowy z myślą a nóż się uda (choć myślałem, że będę musiał się przejechać do BOKu, żeby mieć wszystko na papierku). Po wysłaniu maila przyszło mi potwierdzenie, że wiadomość dotarła do nich.
Właśnie odłączyli mi Canal+, a został mi plan telefoniczny Rozmowy 60, więc w sumie jest ok. Jedyny minusik to to, że została mi data zawarcia umowy na TV MAX HD i telefon 11.12.2009 (ale to przeżyję :P )
Wygląda mi na to, że nie będę musiał odwiedzać "miłych" pań w biurze obsługi UPC. :mrgreen:
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 14-12-2009, 22:44   

petro napisał/a:
Wygląda mi na to, że nie będę musiał odwiedzać "miłych" pań w biurze obsługi UPC. :mrgreen:
Koniecznie zanieś pismo do BOK i weź poświadczenie na kopii. Mail jest ważny, ale często udają, że nie dotarł - nawet jak masz potwierdzenie. Mnie mówili, że "nie widzą go w systemie".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: