Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kto lubi TPsa?
Autor Wiadomość
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-10-2009, 16:03   

seven of nine napisał/a:
mrsyonnie napisał/a:
TPSA to jedna z droższych firm na świcie, a wraz z ceną jakość nie zawsze idzie w parze.
Z tym musze sie zgodzic.A tak na marginesie ten,, swit''mnie ,, rozwalil' :lol:

Miało być "świecie", ale nie wyszło.
 
 
Peterek 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 513
Skąd: miasto J. Himilsbacha
Wysłany: 26-10-2009, 18:00   

Temat jest: kto lubi TPsa. Sprecyzuję tylko, bo nieasno napisałem - ja nie lubię TPsa, przynajmniej do czasu gdy swe błędy wobec mnie naprawią i za krzywdy przeproszą.
Ponadto czekam osmy rok na wymianę alu-drutu starego na wspólczesny telefoniczny kabelek w instalacji wewnątrz budynku. To obowiązek TP który oni olewają...
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 26-10-2009, 20:02   

Peterek napisał/a:
Ponadto czekam osmy rok na wymianę alu-drutu starego na wspólczesny telefoniczny kabelek w instalacji wewnątrz budynku. To obowiązek TP który oni olewają...

Obawiam sie,ze raczej jeszcze poczekasz.Rodzice mego meza czekaja 10 rok.Ostatnio nawet zadzwonili i stwierdzili,ze nalezy sie z tym zwrocic do wspolnoty mieszkaniowej. Kpiny.Co ma piernik do wiatraka. :evil:
 
 
Peterek 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 513
Skąd: miasto J. Himilsbacha
Wysłany: 26-10-2009, 20:14   

seven of nine napisał/a:
stwierdzili,ze nalezy sie z tym zwrocic do wspolnoty mieszkaniowej. Kpiny.Co ma piernik do wiatraka. :evil:

Tyle tylko, że zarówno Spółdzielnie Mieszkaniowe jak i Wspólnoty nawet nie mają pojęcia o instalacjach telefonicznych, normach które nimi rządzą. Mało tego - w przypadku mojej S-pni cała dokumentacja instalacji telefonicznych wewnątrz bloku (alu-drutem fi 1.5 w kawałkach, zrzynkach po instalatorach elektryki) została przekazana Poczcie Polskiej i Telefonowi w czasach "gdy Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej" :)
O ile byłem w stanie zaakceptować wymianę alu-drutu na instalację miedzianą (elektryka) wewnątrz lokalu, o tyle pomysł, abym za swoje pieniądze fundował jeszcze TP instalację na klatce schodowej i w piwnicy uważam za absurd.
Skoro nie chcą inwestować w wędki - nie będą mieli rybek :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: