Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyrki w UPC
Autor Wiadomość
toomaas 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 17
Wysłany: 09-02-2009, 11:02   Cyrki w UPC

Witam,

Ot taka przygoda mnie spotkała ze strony UPC. Tak się składa, że po kilku latach korzystania z usług UPC (TV + Net) postanowiełm z części usług zrezygnować. Za podpowiedzią miłej Pani z BOK-u (i na tym pozytywne wrażenia się skończyły) wysłałem w grudniu fax z poleceniem odłączenia TV i co wyraźnie zaznaczyłem pozostawienia internetu. Zgodnie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia TV miała być odłączona z początkiem lutego. Minął 1 luty i nic, ale pomyślałem sobie ok bo to niedziela i może nie pracują. Minął 2 luty, a ja dalej mam pakiet pełny TV. Zadzwoniłem do UPC, bo oczywiście w systemie już pokazała się faktura za luty uwzględniająca pakiet pełny. Dowiedziałem się, że nastąpiła "pomyłka" i ktoś zaznaczył 60 dniowy okres wypowiedzenia. Pani zapewniła, że już to poprawia i w przeciągu dwóch dni TV zostanie odłączona. Zapytałem też co z fakturą. Tu już tak różowo nie było bo luty mam zapłacić normalnie, a w marcu raczą wystawić korektę. Jak mi się nie podoba to sobie mogę reklamację napisać. Minęły dwa dni i oczywiście pakiet pełny miałem dalej. Zadzwoniłem znowu. Dowiedziałem się, że technik miał mnóstwo zleceń i nie dał rady przyjechać do mnie, ale jutro na pewno przyjedzie i mi wszystko odłączy. Poprawiłem Panią, że nie wszystko tylko TV. Chwila ciszy i słyszę "Tak, tak oczywiście". W niedzielę wróciłem z wyjadu weekendowego i oczywiście nie mam TV i Internetu... Zadzwoniłem. Dziś raczy przyjść serwisant i "zobaczy" co się stało. Ja już rozglądam się za alternatywą dla internetu z UPC. Bałagan i mentalność rodem z PRL-u.

P.S.

Czy komuś udało się na stronie UPC znaleźć zawartość i cenę pakietu minimalnego TV? Proponowano mi podłączenie czegoś takiego, ale po szczegóły już mnie odesłano na stronę. Szukałem i śladu po czymś takim nie widzę.

Pozdrawiam
Toomaas
 
 
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 09-02-2009, 13:01   

Czasami cyrki się zdarzają.

Jednak to, że technik czy inny pracownik popełnił bląd - guzik cię obchodzi.

Ty wywiąząłeś się z umowy - złozyłeś wypowiedzenie i w ciągu 30 dni operator musi odłączyć usługę. Jesli nie odłączy - wina operatora, ale nie daj sobie wmówić, że masz zapłacić za te kilka dni.
 
 
west 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 356
Wysłany: 09-02-2009, 18:34   

Jest promocja na pakiet minimalny- instalacja 1 zł a miesięczna opłata abonamentowa wynosi również 1 zł. Ale trzeba brać jednocześnie z internetem lub telefonem.
Jeśli już jesteś abonentem internetu to wtedy instalacja kosztuje 5 zł a abonament 11,50
W pakiet minimalny wchodzą
Polsat
TVP 1
TVP 3 Warszawa
TVP 2
Okienko UPC
TV Polonia
 
 
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 09-02-2009, 20:09   

Czyli to co na zbiorczej z dachu .

Do tego dolicz haracz dla TVP i wychodzi ci 20 zl msc za 5 kanalow.
_________________
 
 
toomaas 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 17
Wysłany: 10-02-2009, 09:51   

W pakiet minimalny wchodzą
Polsat
TVP 1
TVP 3 Warszawa
TVP 2
Okienko UPC
TV Polonia

To bardzo ciekawe, bo ja w ramach tego co UPC nazywa pakietem minimalnym mam 15 kanałów i będą sobie liczyć 17PLN miesięcznie...
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 11-02-2009, 05:28   

toomaas napisał/a:
To bardzo ciekawe, bo ja w ramach tego co UPC nazywa pakietem minimalnym mam 15 kanałów i będą sobie liczyć 17PLN miesięcznie...


Mógłbyś napisać jakich konkretnie? UPC się jakoś nie specjalnie chwali tym pakietem i nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat na ich stronie.
 
 
toomaas 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 17
Wysłany: 13-02-2009, 14:19   

KeFaS napisał/a:
toomaas napisał/a:
To bardzo ciekawe, bo ja w ramach tego co UPC nazywa pakietem minimalnym mam 15 kanałów i będą sobie liczyć 17PLN miesięcznie...


Mógłbyś napisać jakich konkretnie? UPC się jakoś nie specjalnie chwali tym pakietem i nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat na ich stronie.


Lista kanałów jak się dowiedziałem jest zależna od podpisanej umowy z administracją osiedla.
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 14-02-2009, 05:14   

Aha, czyli Ty nie podpisywałeś umowy sam, tylko masz "osiedlowe" UPC, które oferuje tylko 15 kanałów? To jakąś ściemę Ci administrator wcisnął chyba. :lol:
 
 
toomaas 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 17
Wysłany: 16-02-2009, 14:09   

KeFaS napisał/a:
Aha, czyli Ty nie podpisywałeś umowy sam, tylko masz "osiedlowe" UPC, które oferuje tylko 15 kanałów? To jakąś ściemę Ci administrator wcisnął chyba. :lol:


No właśnie nie. Mam podpisaną umowę z UPC, a od lutego zmieniłem pakiet na minimalny. Zawartość i opłata za pakiet minimalny jak mi powiedziała Pani na infolinii UPC zależy od umowy podpisanej pomiędzy UPC a administracją danego bloku. Mieszkając w Lublinie w pakiecie minimalnym miałem kiedyś TVP1, TVP2, TVN, Polsat i TVP Lublin.

P.S. Cyrków ciąg dalszy. Oczywiście przyszedł do mnie Pan z sewrisu i podłączył internet z powrotem. Po dwóch dniach przypadkowo odkryłem, że znowu mam pakiet pełny. Na stronie UPC po zalogowaniu się na moje konto mam podany pakiet minimalny. Już się nie mogę doczekać faktury ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: