Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?
Autor Wiadomość
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 19:03   UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?

Czy w UPC jest sygnał radiowy? Mam na myśli ich promocję za 59 zł - Internet Sprint 2MB + TV pakiet pełny. Na ich stronie nie ma takiej informacji, ale na forach niektórzy piszą, że UPC nadaje sygnał radiowy. Mam tuner radiowy i nie wiem, czy będzie można z niego skorzystać po załapaniu się na tą promocję. Proszę o informację posiadaczy usług UPC.
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 26-01-2009, 19:26   

Nie ma w UPC sygnału radiowego w aster chyba jest
 
 
dagie 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 79
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 26-01-2009, 20:12   

Nie wprowadzaj ludzi w błąd! W UPC jest sygnał radiowy!
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 26-01-2009, 20:18   

jest ze tylko mozesz słuchac radia w telewizorze jak dla mnie to jest bez sensu :P
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 20:19   

Właśnie chce skorzystać z tej promocji, ale radio jest mi potrzebne. Mam bardzo dobry tuner radiowy (element wieży) i nie chcę żadnych internetowych. Mam słuchać metalicznych trzeszczących dźwięków na dobrych kolumnach? W jakim telewizorze? Podłączę tuner do kablówki, jak nadaje oczywiście jakieś stacje radiowe.
Ostatnio zmieniony przez Susane 26-01-2009, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 26-01-2009, 20:22   

[quote="petryk"]jest ze tylko mozesz słuchac radia w telewizorze jak dla mnie to jest bez sensu :P nie mam mozliwosc podłączenia do innego sprzętu
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 20:25   

petryk napisał/a:
jest ze tylko mozesz słuchac radia w telewizorze jak dla mnie to jest bez sensu :P nie mam mozliwosc podłączenia do innego sprzętu

W jakim telewizorze??? Mam zamiar podłączyć do zewnętrznego tunera radiowego takiego jak na zdjęciu.

za pomocą przejściówki TRIS 354p
Ostatnio zmieniony przez Susane 26-01-2009, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 26-01-2009, 20:35   

http://media2.pl/media/36...fercie-upc.html
 
 
dagie 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 79
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 26-01-2009, 20:36   

Petryk, znowu wprowadzasz w błąd! Chyba coś Ci się pomyliło z cyfrówką! Mrsyonnie - śmiało możesz podłączyć tuner analogowy!
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 20:38   

dagie napisał/a:
Mrsyonnie - śmiało możesz podłączyć tuner analogowy!

Właśnie mam tuner analogowy. Promocja za 59zł dotyczy analogowej TV. Dzięki za info!
 
 
skreem 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 172
Skąd: Wawa
Wysłany: 26-01-2009, 22:38   

mrsyonnie napisał/a:
Mam na myśli ich promocję za 59 zł - Internet Sprint 2MB + TV pakiet pełny.


O kurcze, a gdzie dają takie promocje? Ja w "promocji" (umowa na 13 miesięcy) płacę prawie 100 zł za taki sam pakiet...
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 22:46   

skreem napisał/a:
O kurcze, a gdzie dają takie promocje? Ja w "promocji" (umowa na 13 miesięcy) płacę prawie 100 zł za taki sam pakiet...


W Kielcach, ale promocja obejmuje chyba tylko kilka ulic, gdzie UPC mocno rywalizuje z innym znanym operatorem o wpływy :)
Promocja za 59 zł to Internet Sprint 2MB + TV pakiet pełny (57 kanałów), no i mam nadzięję, że nadają też kilka ciekawych stacji radiowych. Minus jest taki, że umowa jest na 24 miesiące, ale to mi nie przeszkadza przy tej cenie.
Ostatnio zmieniony przez Susane 26-01-2009, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skreem 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 172
Skąd: Wawa
Wysłany: 26-01-2009, 22:50   

No to u mnie mają chyba jakąś zmowę cenową, bo w bloku też mam niby dwóch operatorów (oprócz UPC jest jeszcze Aster) ale ceny mają zaskakująco podobne... Widocznie to taki mały bonus za "Warszafkę". :/
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 26-01-2009, 22:55   

W Wawie masz chyba większy wybór. Kielce mają bardzo skromny rynek operatorów i miasto dosyć biedne jest, dlatego akurat tu są chyba takie promocje. Dostawcę Internetu zmieniam średnio co 2 lata - teraz czas na UPC przyszedł :)
Jakiś czas temu Vectra w Kielcach miała promocję na 512 kbit/s za 19,99 zł brutto - umowa na 2 lata, drugi rok 39,99 zł brutto. Koleżanka się załapała i była zadowolona, bo ma skromne potrzeby. Poza tym jest cienko, trudno o dobrą ofertę w takich małych miastach jak Kielce.
 
 
skreem 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 172
Skąd: Wawa
Wysłany: 26-01-2009, 23:18   

mrsyonnie napisał/a:
Jakiś czas temu Vectra w Kielcach miała promocję na 512 kbit/s za 19,99 zł brutto - umowa na 2 lata, drugi rok 39,99 zł brutto. Koleżanka się załapała i była zadowolona, bo ma skromne potrzeby. Poza tym jest cienko, trudno o dobrą ofertę w takich małych miastach jak Kielce.


Po tym co piszesz to bym raczej powiedział, że trudno o dobrą ofertę w Wawie... A wbrew pozorom alternatywy dużej nie ma - operatorzy dzielą rynek i się nie za bardzo pchają "na trzeciego". Wielkiej wojny cenowej więc nie ma. Swoje dokładają też Spółdzielnie - często nie dopuszczają drugiego, nie mówiąc już o trzecim operatorze, bo ci pierwsi zastrzegają sobie w umowach różne przywileje tego typu... A potem taki "lokalny monopolista" dyktuje ceny jakie chce - "konkurencją" jest właściwie jedynie Neostrada. :evil:

No ale robi się OT, więc może tyle w tym temacie. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: