Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konczy sie umowa z UPC i co dalej ?
Autor Wiadomość
dune2 
light master

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 149
Skąd: Sopot
Wysłany: 20-01-2009, 10:18   Konczy sie umowa z UPC i co dalej ?

Witam.
Od (prawie) roku jestem abonentem UPC i za 10 dni konczy mi sie umowa ale chce podpisac nowa korzystajac z promocji MixPakiety i wziac Internet+Telefon+Telewizja.
Zastanawiam sie czy w rozumieniu UPC jestem nowym abonentem skoro chce nowa umowe na nowych zasadach czy aktualnym

http://www.upc.pl/mixpakiety/

Jesli aktualnym to oferta tylko pod numerem telefonu i na jakiej zasadzie jest przyznawana sa jakies okreslone zasady czy to w formie negocjacji ?
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 20-01-2009, 10:58   

Jest szansa ze uda Ci się podpisać umowę jako nowy klient. Zrobiłeś tylko mały błąd nie wypowiedziałeś im umowy na miesiąc przed końcem promocji. Wtedy wkroczył by "dział podtrzymania klienta", twoje szanse znacząco by wzrosły.
 
 
dune2 
light master

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 149
Skąd: Sopot
Wysłany: 20-01-2009, 11:16   

Rafal napisał/a:
Jest szansa ze uda Ci się podpisać umowę jako nowy klient. Zrobiłeś tylko mały błąd nie wypowiedziałeś im umowy na miesiąc przed końcem promocji. Wtedy wkroczył by "dział podtrzymania klienta", twoje szanse znacząco by wzrosły.


A jesli mieszka ze mna zameldowana osoba (dziewczyna) ktora nie byla nigdy abonentem UPC to jest mozliwosc by ta nowa umowe wziela ona ?
Wtedy bylaby bez watpienia nowym abonentem.
Chociaz powatpiewam bo UPC chyba zastrzega sobie tego rodzaju kroki ?
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 20-01-2009, 12:14   

Najpierw do nich zadzwoń, i niech Ci coś zaproponują , nie ma się co martwic na zapas ;)
 
 
dune2 
light master

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 149
Skąd: Sopot
Wysłany: 20-01-2009, 12:20   

jestem w pracy wiec niezbyt moge dzownic do upc dlatego myslalem ze czegos tu sie dowiem od Was :)

a co do UPC to jak znam cwaniakow to oferta dla abonenta bedzie gorsza niz dla nowych :(
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 20-01-2009, 12:57   

dune2 napisał/a:

A jesli mieszka ze mna zameldowana osoba (dziewczyna) ktora nie byla nigdy abonentem UPC to jest mozliwosc by ta nowa umowe wziela ona ?
Wtedy bylaby bez watpienia nowym abonentem.
Chociaz powatpiewam bo UPC chyba zastrzega sobie tego rodzaju kroki ?


Można tak zrobić bez problemu ;] Np jak ja podłączałem kablówkę to babcia która ze mną mieszka na którą była umowa poprzednia jeszce wisiała im kasę i była na czarnej liście ;D heh

A ogólnie to najłatwiej teraz iść i zerwać umowę z powodu odłączenia tvtrwam bez miesiąca wypowiedzenia ;]
_________________
 
 
dune2 
light master

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 149
Skąd: Sopot
Wysłany: 20-01-2009, 13:07   

Cytat:

Można tak zrobić bez problemu ;] Np jak ja podłączałem kablówkę to babcia która ze mną mieszka na którą była umowa poprzednia jeszce wisiała im kasę i była na czarnej liście ;D heh

A ogólnie to najłatwiej teraz iść i zerwać umowę z powodu odłączenia tvtrwam bez miesiąca wypowiedzenia ;]


Nie wiem czy bez problemu bo co innego cesja a co innego wziac umowe na wspołlokatora zeby zyskac miano nowego abonenta wiem ze kiedys UPC mialo jakies warunki dziwne.
Zreszta po co mam zrywac umowe skoro mi sie konczy za 10 dni sama no chyba zeby nie miec problemu w zwiazku z brakiem wypowiedzenia starej ale warto wziac pod uwage ze TRWAM zabrali bo to dla mnie oczywiscie kanal niezbedny :)
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 20-01-2009, 13:16   

Chodzi o to że jak ci się kończy umowa to masz 30 dni okresu wypowiedzenia czyli jak nawet dziś złożysz rezygnacje to dopiero za 30dni skończy ci się umowa :( a idąc np dziś i rezygnując z powodu tv trwam od razu kończy sie umowa ;]

Jedyne ryzyko że mogą na ciebie nie chcieć dać kolejnej umowy promocyjnej ale wtedy bierzesz właśnie na inną osobę i po problemie ;]
ale raczej zależy im na klientach i nie chcą ich tracić także pewnie bez problemu podpiszesz nową umowę ;]

Jestem tego pewien powiedzmy na 80% ;] jutro idę rezygnować z tego powodu i będe podpisywał od razu kolejną umowę ;] to będę wiedział wszystko na 100% ;]
_________________
 
 
dune2 
light master

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 149
Skąd: Sopot
Wysłany: 20-01-2009, 14:21   

Neo10 napisał/a:
Chodzi o to że jak ci się kończy umowa to masz 30 dni okresu wypowiedzenia czyli jak nawet dziś złożysz rezygnacje to dopiero za 30dni skończy ci się umowa :( a idąc np dziś i rezygnując z powodu tv trwam od razu kończy sie umowa ;]

Jedyne ryzyko że mogą na ciebie nie chcieć dać kolejnej umowy promocyjnej ale wtedy bierzesz właśnie na inną osobę i po problemie ;]
ale raczej zależy im na klientach i nie chcą ich tracić także pewnie bez problemu podpiszesz nową umowę ;]

Jestem tego pewien powiedzmy na 80% ;] jutro idę rezygnować z tego powodu i będe podpisywał od razu kolejną umowę ;] to będę wiedział wszystko na 100% ;]


ok to jesli bylbys na tyle laskawy by napisac co oni na to to bede wdzieczny bo ja tak predko sie do nich nie wybiore ale faktycznie tez tak zrobie zeby moc skorzystac z tej nowej oferty promocyjnej chyba ze mi zaoferuja lepsze warunki jako obecnemu abonentowi ale watpie :)

a odnosnie innego domownika to nie jest to tak ze musza uplynac 3 miesiace od wygasniecia umowy zeby inna osoba z tego samego mieszkania mogla podpisac nowa umowe ? nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze cos takiego kiedys bylo w UPC.
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 21-01-2009, 13:19   

dune2 napisał/a:

ok to jesli bylbys na tyle laskawy by napisac co oni na to to bede wdzieczny bo ja tak predko sie do nich nie wybiore ale faktycznie tez tak zrobie zeby moc skorzystac z tej nowej oferty promocyjnej chyba ze mi zaoferuja lepsze warunki jako obecnemu abonentowi ale watpie :)

a odnosnie innego domownika to nie jest to tak ze musza uplynac 3 miesiace od wygasniecia umowy zeby inna osoba z tego samego mieszkania mogla podpisac nowa umowe ? nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze cos takiego kiedys bylo w UPC.


Ok żadne problem tylko niestety okazało się że dziś nie dam rady tam dotrzeć.. dopiero jutro jadę ale jak tylko wrócę to dam znać co i jak ;]

ps fajna panika u mnie na klatce ;] połowa starych ludzi odłącza upc z powodu braku trwam hehe

[ Dodano: 22-01-2009, 13:06 ]
Hmm byłem i co się okazało...

z okazji odłączania tv trwam mają trochę inne zasady... mimo że mam podpisaną umowę na mixpakiety mogę zrezygnować tylko z telewizji... mimo tego że umowa będzie cała zerwana i podpisana od nowa..

jak dla mnie to totalny bezsens.. no ale taka ta polska widać....

szczególnie głupie to finalnie chciałem płacić więcej a nie mogę :(

także przepraszam za wprowadzenie w błąd...
_________________
 
 
merw78 
easy master

Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-03-2009, 21:13   

umowę można tez wypowiedzieć teraz ponieważ UPC podnosi cenę za TV analogowa o 3 żł od 1 kwietnia, to nie żart
 
 
SQ 
light master


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 88
Wysłany: 06-03-2009, 14:53   

JA dostałem dziś sms z informacją, że kończy mi się propmocja i mam zadzwonić po nową.
Miał ktoś podobnie i nie zadzwonił ??
Odpowiadam mi to co mam i za ile mam, a taniej na pewno nie będzie.

Abstrachuje od tego, że to ja mam dzwonić i płacić za połączenie, które na pewno nie będzie krótkie.
 
 
merw78 
easy master

Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-04-2009, 20:09   

Wydaje mi sie że jeśli miałeś umowę na 12 miesięcy to cofną ci zniżki po tym czasie i przyjdzie ci większy rachunek
_________________
 
 
d111490 
Klikacz

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: 15-04-2009, 12:46   

Mam pytanie do osób którzy przerabiali zakończenie umowy na czas określony. Podpisałem taką umowę (promocja dla wybranych miast) i mam wątpliwości co do tego czy po okresie na który opiewa umowa zostaje ona automatycznie przedłużona. W regulaminie, który został mi dostarczony pisze wyraźnie, że ulega ona przedłużeniu na taki sam okres na jaki została zawarta umowa przedłużana. Jednak jest jeszcze mowa o cenniku, który obowiązuje po przedłużeniu - obowiązuje cennik dostarczony przez nich w dniu podpisywania umowy. Babka z BOKu twierdzi, że umowa automatycznie wygasa i odłączają mi kabel. Czy ktoś to przerabiał na własnej skórze? Jak wyglądają opłaty po promocji jeśli rzeczywiście się automatycznie przedłuża umowa?
 
 
topskun 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 282
Wysłany: 17-07-2009, 13:56   

Witam, 30lipca kończy mi się umowa z UPC na tv cyfrową (pakiet select dekoder standard c+multiplex) oraz internet (10Mbit) chcialbym oczywiscie przedluzyc umowe baa nawet czekam na jakies promocje bo do tego co mam teraz chcialbym jeszcze dolozyc opcje multiroom i dekoder hd z nagrywarka tylko nie wiem jak z cenami czy mi policza bez promo czyli patrz ceny jak w cenniku czy tez cos dobrego zaproponuja i o to jest pytanie? :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: