Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwiększona opłata abonamentowa
Autor Wiadomość
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 12-08-2008, 10:51   Zwiększona opłata abonamentowa

Witam w dniu dzisiejszym sprawdziłem swoją fakturę elektroniczna w UPC gdzie stwierdziłem zwiększoną opłatę abonamentową pakietu TV do kwoty 63,50 zł z VAT.W marcu tego roku podpisałem umowę terminową do kwietnia przyszłego roku.Wiem że była mowa o podwyżce opłaty za TV ale czy w tym momencie mnie również obowiązuje.Pozdrawiam.
  jedrek
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 12-08-2008, 11:36   

na pewno w informacji o podwyżce była mowa o możliwości wypowiedzenia umowy, jeżeli nie wypowiedziałeś jej to znaczy że zaakceptowałeś podwyżkę.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-08-2008, 11:50   

Jeśli dostałeś list w którym informują, że chcą zmienić warunki umowy i podnieść cenę a Ty możesz się zgodzić albo i nie - to dotyczy.

Jeśli listu z informacją o zmianie umowy i pytaniem o zgodę nie dostałeś znaczy, że nie dotyczy i załapałeś się na podwyżkę przez pomyłkę.
  marekd@jabberpl.org
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 12-08-2008, 12:38   

Marek napisał/a:
Jeśli dostałeś list w którym informują, że chcą zmienić warunki umowy i podnieść cenę a Ty możesz się zgodzić albo i nie - to dotyczy.

Jeśli listu z informacją o zmianie umowy i pytaniem o zgodę nie dostałeś znaczy, że nie dotyczy i załapałeś się na podwyżkę przez pomyłkę.
Marku i someone88 emailem była informacja o zamiarze podwyższenia abonamentu ale myslę że jak bywało to kiedyś nie dotyczyło to umów terminowych.Pozdrawiam.
  jedrek
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-08-2008, 13:00   

jedrek napisał/a:
nie dotyczyło to umów terminowych


Dotyczy. Była możliwość wypowiedzenia umowy, jeśli ktoś nie chciał mieć podwyżki.
 
 
boolvers 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 84
Wysłany: 12-08-2008, 13:37   

bylo bylo..

wlasnie dlatego przeszedlem z analogu na cyfre.. 63 i 65 to juz zadna roznica..oczywiscie pomijajac cenniki wynikajace z promocji..
 
 
tremere 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 4
Wysłany: 12-08-2008, 21:50   

ale to tylko na razie telewizja?? ciekawe kiedy zrobią podwyżkę netu, chociaż mogą nie zrobić bo ludzie odejdą od nich i będą mieli mniej kasy, telewizji i tak nie oglądam więc nie mam za co płacić
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-08-2008, 21:56   

tremere napisał/a:
ciekawe kiedy zrobią podwyżkę netu


Raczej nie zrobią, co najwyżej wprowadzą nowy pakiet lub cenę za stary obniżą.
 
 
amhu 
Klikacz

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6
Wysłany: 13-08-2008, 17:43   

Jeśli listu z informacją o zmianie umowy i pytaniem o zgodę nie dostałeś znaczy, że nie dotyczy i załapałeś się na podwyżkę przez pomyłkę.
==============
Rzecz w tym, ze zawiadomienie musi zostać doręczone skutecznie. A to gwarantuje tylko i wyłącznie list polecony ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru lub doręczenie go bezpośrednio abonentowi do jego rąk własnych.
List zwykły nie spełnia warunków"doręczenia skutecznego".
 
 
kmilewe 
Klikacz

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: 23-08-2008, 20:25   

moim zdaniem ta podwyzka zmierza do wymuszenia przejscia na cyfrowa na zasadzie a co mi tam, to tylko dwa zlote wiecej a bedzie wiecej programow i moze lepsza jakosc - a potem jak przyneta chwyci to łubudu po cenach, no bo przeciez cyfrowa to sa wyzsze koszty, lepsza jakosc itp td - ja chyba dam sie na to nabrac
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: