Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy wszystkie obiecane kanały w ofercie Cyfrowej.....
Autor Wiadomość
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-05-2008, 17:39   Kiedy wszystkie obiecane kanały w ofercie Cyfrowej.....

Z tego co wiem to na poczatku obiecano wiecej kanałów bo i Movies 24 i Filmboxy i MGM HD i Discovery HD,SCI FI Channel ,Viasaty
a teraz chyba ich nie ma.......wie ktos cos ?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-05-2008, 18:39   Re: Kiedy wszystkie obiecane kanały w ofercie Cyfrowej.....

Anioł, z tego co wiem to w marcu - podczas pierwszej prezentacji - zapowiadano to:
http://media2.pl/media/34...i-cyfrowej.html

I podobno jest wszystki - bez HBO HD.
Ale pisze podobno, bo nie mam dostępu bezpośredniego do cyfrówki (jeszcze).
Natomiast zapowiadano, że oprócz tego będą jeszcze kolejne, nowe, inne, ale ich nie wymieniano.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-05-2008, 18:43   

Troszke wczesniej była podana inna lista kanałow ale to moze była spekulacja albo palneli pare kanałów ktore wprowadza kiedys tam...
Niestety nie pamietam gdzie to wyczytałem czy w jakimś pismie czy na jakiejś stronie ale badz co badz z palca tego nie wyssałem:)
 
 
Andy 
Klikacz

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 14
Wysłany: 17-05-2008, 18:54   

Nikt tych kanałów o których piszesz nigdy nie obiecywał. Ktoś podał na forum media2.pl rzekomą ofertę kanałów, która zawierała m.in. nSport, PSExtra HD, ES HD, Filmboxy i dużo dużo innych kanałów które nie zostały potwierdzone na konferencji. Ja na forum też mogę sobie wiele kanałów wymarzyć :)
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-05-2008, 19:05   

http://media2.pl/media/34...e-operator.html

Znalazłem artykuł, mysle że fajnie by bylo jakby dali te kanały:))

Mysle ze z palca nikt sobie ich nie wyssał..... wiec sa szanse moze kiedys:) mysle że szczególnie te kanały HD by sie przydały w wiekszej ilosc, moze Eurosport by dali jak wystartuje juz z HD czy TVP HD.... no co pomarzyć nie mozna ;) :mrgreen:
 
 
Andy 
Klikacz

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 14
Wysłany: 17-05-2008, 20:15   

Jak do oferty wejdzie ES HD, PS HD i TVP HD to wezmę ich ofertę nawet bez promocji bo wtedy rzeczywiście będzie warto! I prawdę mówiąc żadne inne kanały do szczęścia mi nie będą potrzebne. Dziś widziałem promo ES HD - obraz żyleta! Dla tenisa i Olimpiady w takiej jakości warto zapłacić.
 
 
patryk_waw 
light master


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-05-2008, 20:25   

ANIOŁ napisał/a:
Filmboxy i MGM HD



Mam te kanały na "n" i naprawdę uważam że bez nich można się obejść.

MGM HD - stare a nawet bardzo stare filmy, czasami trafi się jakiś klasyk (ale rzadko).

Filmboxy - jakość gorsza niż wysłużona kaseta VHS

Filmbox HD - super jakość, "obraz jak żyleta", ale...średnio 4-6 filmów powtarzanych w kółko przez cały miesiąc a czasami i półtora miesiąca. Na pewno nie opłacalny jako kanał premium dodatkowo płatny
 
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-05-2008, 07:26   

MGM akurat by mi sie przydał bo kocham filmy i juz wyrosłem z dażenia tylko do ogladania nowych hitów ale czesto lubie stare filmy poogladać, co do filmboxów to moze faktycznie....
Ale Sci Fi Channel, Discovery Channel HD, czy Disney Channel lyb Movies 24 by sie przydały juz nie mówiac o kilkunastu zagranicznych kanałach
 
 
Lukassuss 
light master


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 148
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2008, 17:52   

ANIOŁ napisał/a:
Sci Fi Channel...


Otóż to - jak usłyszałem że będą mieli ten kanał to aż podskoczyłem. Może dlatego że jestem maniakiem Sf i zawsze lecą tam premiery...

A tu taki zonk... Szkoda, oj szkoda.Ale i tak ofertę mają niezłą, choć drogą na rynku.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: