Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spray
Autor Wiadomość
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 09-02-2008, 19:13   Spray

Witam
Dostałem ofertę ze Spraya na internet 6mb. Jak wygląda jakość świadczonych przez nich usług w Warszawie (Mokotów) ? Jaki jest transfer wieczorami, skaczą pingi ? Czy można bez problemu dołączać sobie urządzenia, czy trzeba zgłaszać ich MAC do administratora ?
 
 
Orion 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2008, 23:57   Re: Spray

TheMichal napisał/a:
Witam
Dostałem ofertę ze Spraya na internet 6mb. Jak wygląda jakość świadczonych przez nich usług w Warszawie (Mokotów) ? Jaki jest transfer wieczorami, skaczą pingi ? Czy można bez problemu dołączać sobie urządzenia, czy trzeba zgłaszać ich MAC do administratora ?


Serwis beznadziejny, pingi w ok, nowy mac trzeba zgłaszać telefonicznie i zrobią kiedy chcą :P Jeśli masz inną sieć to przemyśl sprawę. Za publiczny IP trzeba extra płacić.
 
 
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 10-02-2008, 10:44   

No właśnie mam chello classic i zastanawiam się. Istnieje możliwość renegocjacji ceny classica z UPC ? Bo płacę 119zł obecnie umowa na czas nieokreślony...
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-02-2008, 11:14   

Cytat:
No właśnie mam chello classic i zastanawiam się. Istnieje możliwość renegocjacji ceny classica z UPC ? Bo płacę 119zł obecnie umowa na czas nieokreślony...
niebardzo, ale zawsze możesz zmienić pakiet na nieco wolniejsze turbo za 89zł (również na czas nieokreślony)
  marekd@jabberpl.org
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2008, 12:25   

Cytat:
niebardzo, ale zawsze możesz zmienić pakiet na nieco wolniejsze turbo za 89zł (również na czas nieokreślony)


Wziąć też szybsze wysyłanie za 10zł/mc. Będziesz miał pakiet prawie jak chello classic.
 
 
Orion 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2008, 12:26   

Spray to firma która "skupuje" sieci osiedlowe wraz z klientami. Inwestuje w nie minimum zapewniające zdalne zarządzanie i to wszystko. Nie ma własnych standardów które musi spełniać każdy z ich elementów sieci, stad w porównaniu do UPC to pełnia amatorstwa i prowizorka. Mam od nich kablówkę tylko dlatego, że w budynku nie ma innego operatora. Przez dwa miesiące walczyłem z jakością sygnału i skończyło się na tym, że nie są w stanie spowodować poprawy sygnału ponieważ wymaga to całkowitej wymiany instalacji, która wcześniej należała do firmy przez nich kupionej. Przez rok również miałem od Spray Internet, lecz wymówiłem bo taki był dobry ;)
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 10-02-2008, 14:33   

clarkkent napisał/a:
Cytat:
niebardzo, ale zawsze możesz zmienić pakiet na nieco wolniejsze turbo za 89zł (również na czas nieokreślony)


Wziąć też szybsze wysyłanie za 10zł/mc. Będziesz miał pakiet prawie jak chello classic.


Prawie robi duża różnice:)
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-02-2008, 19:33   

Icemen napisał/a:
Prawie robi duża różnice:)


Tak czułem, że zaraz ktoś przypomni ten głupi i stary żart. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: