Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przejście aster -> chello
Autor Wiadomość
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 02-02-2008, 23:18   przejście aster -> chello

Czy chello ma prawo wykorzystać te same kable ? Obecnie skrzynki są po obu stronach korytarza i kabelek wchodzi do aster
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 02-02-2008, 23:31   

Kable w twoim mieszkaniu należą do ciebie także nie ma problemu ;] choć ja osobiście jak zmieniałem aster na chello zdemontowałem całą instalacje i koleś wszystko montował od początku ;] zawsze troche kabla antenowego rozdzielaczy itp.. gratis ;] zreszta u mnie to nawet odpinałem kable ze złączek aster jak nie było jeszcze skrzynek i wszystkie kable wisialy luzem na klatce ;]
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 03-02-2008, 19:32   

[quote="Neo10"]Kable w twoim mieszkaniu należą do ciebie także nie ma problemu ;] choć ja osobiście jak zmieniałem aster na chello zdemontowałem całą instalacje i koleś wszystko montował od początku ;] zawsze troche kabla antenowego rozdzielaczy itp.. gratis ;] zreszta u mnie to nawet odpinałem kable ze złączek aster jak nie było jeszcze skrzynek i wszystkie kable wisialy luzem na klatce ;][/quote

u mnie właśnie kable wiszą na korytarzu, mam nawet 2 instalacje w domu bo jeszcze wcześniejąszą poriona, jest rozgałęziacz, kable zamurowane w ścianie, nie mam ochoty żeby ktoś dziury wiercił
 
 
Orion 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 473
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2008, 22:31   

ra74 napisał/a:
u mnie właśnie kable wiszą na korytarzu, mam nawet 2 instalacje w domu bo jeszcze wcześniejąszą poriona, jest rozgałęziacz, kable zamurowane w ścianie, nie mam ochoty żeby ktoś dziury wiercił


Monter może ale nie musi wykorzystać istniejącą instalacje, jeśli ta nie spełnia parametrów koniecznych do uruchomienia usług.
Czyli jeśli kable są stare o zbyt słabych parametrach to być może trzeba będzie położyć nowe :(
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 04-02-2008, 21:55   

Kable poriona to złom ;] przez nie nie było internetu w aster na bielanach przez tyle lat także pewnie ta instalacja odpada niestety.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: