Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Może jakieś przecieki odnośnie AXN Sci-Fi?
Autor Wiadomość
Greg_4 
easy master

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 31
Skąd: Szczecin
Wysłany: 04-12-2007, 14:28   Może jakieś przecieki odnośnie AXN Sci-Fi?

Reklamowali w tv , że będzie w grudniu , ale nie wiadomo czy UPC nam zaoferuje :(
 
 
Piotruskas 
light master

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 119
Wysłany: 04-12-2007, 14:45   

upc jest zawsze na koncu ... oni pierw pertraktuja srednio po okolo rok a pozniej drugi rok umowa nabiera mocy ... niestety ale to tylko moje spostrzezenia , ktore nie musza ale prawdopodobnie sie sprawdza , upc nie lubi właczac czegos za co musi płacic
 
 
Neron 
light master

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 55
Wysłany: 04-12-2007, 15:03   Re: Może jakieś przecieki odnośnie AXN Sci-Fi?

Greg_4 napisał/a:
Reklamowali w tv , że będzie w grudniu , ale nie wiadomo czy UPC nam zaoferuje :(


Ale gdzie będzie w grudniu?
_________________
 
 
Shatyn 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 180
Skąd: Kraków - N.H.
Wysłany: 04-12-2007, 16:47   

Prawdopodobnie będzie w grudniu. Tyle, że nie wiadomo w którym roku.
 
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 04-12-2007, 22:49   

Mam axn sci-fi w tv "n" i szczerze mówiąć oprócz serialu stargate który właśnie zaczęli nadawać to nic innego ciekawego tam specjalnie nie ma :(
 
 
Neron 
light master

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 55
Wysłany: 04-12-2007, 23:05   

Rekalam która jest w TV nie dotyczy AXN Sci-Fi lecz Sci-Fi Channel.

Pozdrawiam
_________________
 
 
zork 
Klikacz


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 16
Skąd: Poland, Lublin
Wysłany: 08-12-2007, 00:26   Re: Może jakieś przecieki odnośnie AXN Sci-Fi?

Zajrzałem do tematu i tu nikt po Polsku nie pisze składnie.

Greg_4 napisał/a:
Reklamowali w tv , że będzie w grudniu , ale nie wiadomo czy UPC nam zaoferuje :(


Co reklamowali bo jeśli "AXN SciFi", iż będzie w UPC ??, napisz mi gdzie widziałeś taką reklamę bo ja takowej nie widziałem i o takiej nie słyszałem. Za to widziałem reklamę "AXN SciFi" który się reklamował, iż w grudniu będzie miał fajną ofertę programową dla ludzi lubiących StarGate, bo od grudnia tego roku zaczyna tam lecieć SG1 po za tym leci lub leciał StarTrek: TNG. Niestety nic więcej nie jestem wstanie powiedzieć co tam leci i nie leci posiadam ofertę programową z UPC i tego programu jak na razie nie ma w ofercie.

Ale na stronach http://www.axn.pl/ , http://www.axnscifi.pl/ , http://www.axncrime.pl/ można sobie sprawdzić co tam leci i co będą oferować.

Neo10 napisał/a:
Mam axn sci-fi w tv "n" i szczerze mówiąć oprócz serialu stargate który właśnie zaczęli nadawać to nic innego ciekawego tam specjalnie nie ma :(


Wszystko jest zależne od gustu, a jak wiadomo o tym się nie dyskutuje każdy ma taki jaki ma. Jak dla mnie choć tego kanału nie posiadam interesujące pozycje które się przewinęły przez ten kanał AXN SciFi to np. Sliders (leciał kiedyś na RTL7 i TVN7 ale nigdy wszystkie sezony, później był na normalnym AXN ale nie miałem czasu zawsze go oglądać) StarTrek: TNG leciał na pewno do sezonu 4 tego :) choć nie posiadam tego kanału w swojej ofercie programowej to oglądałem :) tak miło było. A obecnie ciekawym jest propozycja SG1 :) .

Po za tym pewnie się polepszy jakość programów AXN SciFi z powodu kanału który też maż dostępny w "N" czyli SciFi Channal, biorąc pod uwagę, iż to jest najbardziej tematyczno zbliżony konkurent to będą musieli coś zrobić a zdziwił bym się gdyby program z pakieciku (właściciela) do którego są (należą) takie programy jak HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2 i cała paczka trzech kanałów AXN - AXN SciFi, AXN Crime i AXN normalne. Nie wspierały się to było by to dość dziwne.

Neron napisał/a:

Rekalam która jest w TV nie dotyczy AXN Sci-Fi lecz Sci-Fi Channel.


Raczej pisząc temat Greg_4, wiedział jak go tytułuje i o co mu chodzi więc wątpię by się aż tak pomylił tym bardziej, iż widziałem reklamę zapowiadającą nowości programowe w AXN SciFi i jest tam wstawka napis po angielsku "IN DECEMBER" czyli w grudniu i nic po za tym. Ale nie zmienia to faktu iż jest to reklama tylko i wyłącznie nowej oferty programowej, ramówki AXN SciFi na Grudzień tego roku 2007 :)

Spotu, reklamówki kanału SciFi Channal nawet nie widziałem jedynie przemykało mi jakaś reklama jako całości platformy N w której była mowa, iż nowe kanały w tym też wspomniany przez Ciebie SciFi Channal.
 
 
 
Shadowriver 
easy master

Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 32
Wysłany: 08-12-2007, 22:29   

Jest reklama platformy N gdzie szykują się do jakiejś premiery, a okazuje się że chodzi o premierę w telewizji na Universal Channel i Sci-Fi Channel ;] AXN Sci-Fi i Crime aktualnie ląduje do ofert cyfrowych pakietów kablówek w pakietach dodatkowo płatnych czasami w pakiecie z HBO i Cinemax (HBO Polska jest dystrybutorem AXN w Polsce)
 
 
AtoMan 
plus master

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 478
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-12-2007, 18:28   

Przydałoby się razem z Animaxem, który startuje już za chwilę...
_________________
 
  atoman@chrome.pl
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-12-2007, 23:32   

AtoMan napisał/a:
Przydałoby się razem z Animaxem, który startuje już za chwilę...


Animax jest fajnym kanałem, odbieram go na platwormie Premiere star, ale pewnie Polski bedzie gorszy jak zawsze jak polaczki sie czegoś tkną dlatego juz bym wolał aby dali orginalny:) :mrgreen:
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-12-2007, 07:58   

ANIOŁ napisał/a:
jak zawsze jak polaczki


Kolejny raz generalizujesz i używasz pogardliwego słowa. Nie każdy jest taki, zachowajmy zdrowy umiar.
 
 
AtoMan 
plus master

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 478
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-12-2007, 11:33   

Ale BĘDZIE - potwierdzili w końcu, że będą korzystali prakycznie tylko z lektora...
_________________
 
  atoman@chrome.pl
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-12-2007, 21:09   

clarkkent napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
jak zawsze jak polaczki


Kolejny raz generalizujesz i używasz pogardliwego słowa. Nie każdy jest taki, zachowajmy zdrowy umiar.

Wiesz może dla Ciebie to generalizowanie, osobiscie widzialem jak wiele kanałów znakomitych z PL na koncu to była wielka szmira w odróżnieniu od orginału czy chodziażby wersji zrobionej dla Francuzów, Hiszpanów czy Niemców, wiec coś wątpie aby tym razem było inaczej...i osobiscie moje przekonania nie dotycza tylko rynku mediów ale ogólnie....sieci sklepów itd....przykład Edeka otworzyli było super extra towary dobre ceny , ale za to Patrioci ..narzekali że a Niemiec i bla bla bla...... potem po paru miesiachach ide do Edeki patrze i widze chlew..... smród bród i ubóstwo.....pytam sie czy mieli włamanie jakieś czy cos....okazało sie że POLAK wykupił....praktycznie po paru miesiacach pozbył sie koles sklepu...obecnie jest biedronka i juz wole tą Biedronkę ...taka mała refleksja na temat: Co Polak sie dotknie to skopie, przepraszam za mały oftopik ale chciałem wyjaśnić ;)

PS. Tak nie jestem patriotą, po moich przejsciach Polskimi służbami dyplomatycznymi musiałbym być skonczonym kretynem by żywić jakieś pozytywne emocje w kierunku tego kraju i narodu :)
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2007, 16:14   

ANIOŁ napisał/a:
Tak nie jestem patriotą, po moich przejsciach Polskimi służbami dyplomatycznymi musiałbym być skonczonym kretynem by żywić jakieś pozytywne emocje w kierunku tego kraju i narodu :)


A może jesteś osobą niepolskiego pochodzenia ;-)
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-12-2007, 23:07   

clarkkent napisał/a:
ANIOŁ napisał/a:
Tak nie jestem patriotą, po moich przejsciach Polskimi służbami dyplomatycznymi musiałbym być skonczonym kretynem by żywić jakieś pozytywne emocje w kierunku tego kraju i narodu :)


A może jesteś osobą niepolskiego pochodzenia ;-)


Ostatnimi czasy u mojego znajomego z Warszawy zapalonego heraldzisty czy jak tam sie to nazywa, szperałem w jego książkach i wyszło że w 1403 mój przodek otrzymał od Króla jakieś tam małe ksiestewko na litwie wiec coś w tym jest, a patrzac bardziej teraz to 9 lat temu wtloczono mi 4 litry Niemieckiej krwi ;) :P ( po wypadku) i włąsnie wtedy miałem do czynienia z kochana Polską ambasada i jej podejsciem do praktycznie umierajacej dwójki rodaków błagajacych o transport z Bonn...a otrzymałem oferte dwa razy droższa niż linia Lufthansy(po 5 dniach telefonów- bo ciągle lezałem w szpitalu)..... to tak po krótce..... :evil:

PS. Osobiscie bardziej pasuje do mnie okreslenie obywatel swiata bo przez ponad 12 lat tułałem sie po prawie całej europie i nie tylko,lecz nie jako robol jak wiekszosc rodaków ale jako, turysta poznajacy nowe kraje i kultury :mrgreen:




Żeby nie było że full oftop to uważam że AXY-y dadzą ale do oferty cyfrowej... która pewnie cała Polska ujrzy gdzieś kolo 2010.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: