Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja usługi - degrengolada do kwadratu - ostrzeżenie!!
Autor Wiadomość
kardasa 
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: 25-01-2007, 12:28   Instalacja usługi - degrengolada do kwadratu - ostrzeżenie!!

Uważajcie na zamawianie usług w UPC!!!. Trzykrotnie przekładano mi termin instalacji. Najpierw bo godzina nie zarejestrowała się w systemie, za drugim razem nie wiadomo dlaczego ale nikt się nie pojawił, chociaż twierdzili, że ktoś był. Tyle tylko, że to nie prawda. Wczoraj moja cierpliwość się skończyła do 21.00 miał być instalator ale nie było, po zgłoszeniu na infolinii, która najpierw stwierdziła, że zlecenie jest oddzwoniono do nas, że zlecenie nie było widoczne u techników i proponowano nam inny termin - tego już było za wiele. Mam kabel astercity i upc od poprzednich lokatorów). trudno aster będzie pruł ściany aby kabel od internetu doprowadzić do telewizora ale mam już tego dosyć, ani grosza nie dam UPC zarobić. Moja strata nie będę miał Eurosportu 2. Uważam, że to zwykłe świństwo tak traktować klienta.
Czy ktoś może wie gdzie mogę wysłać jakąś litanię tak aby ktoś pogonił ich pracowników do roboty?
PS. Problem dotyczył Warszawy ulicy Lachmana na Ursynowie.
Jeśli zastanawiacie się, którą z sieci wybrać to wiem jedno szkoda nerwów na UPC. Żenująco niski poziom obsługi klienta.
Ostatnio zmieniony przez kardasa 25-01-2007, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 25-01-2007, 15:14   

:?:
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 25-01-2007, 17:42   

U mnie akurat było wszytko ok za 1 podesci w sobote tel w wtorek juz jest net

Ale u mojego kolegi co nie miał wogule kablówki to z 4 ekipy przychodziły bo maja określony czas na podłączenie u 1 klienta :) nie wiem czynie chciał im sie kabla ciągnąc z dołu ale tak mówili i sobie szli :) dopiero jak opieprzył to przysoli i zrobili
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2007, 18:22   

Generalnie instalatorzy kiedyś byli z firmy wspólpracującej z UPC i nie zawsze wiedzieli co sie dzieje w UPC.
U mnie był w ostatniej minucie za pierwszym razem , innym razem to znowu ktoś pomylił godziny i był po czasie na który ja chciałem.
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 25-01-2007, 21:04   

ja zakladalem 1,5 roku temu to koles mial byc 10-12 byl 10.30
 
 
petro 
classic master


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 180
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-01-2007, 21:42   

U mnie też przyszedł na czas. W lipcu zakładałem neta z UPC. Miał być między 10-14, a był już coś ok. 10.30. :D
 
 
ktosiek 
easy master

Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 26
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 25-01-2007, 22:09   

kardasa napisał/a:
PS. Problem dotyczył Warszawy ulicy Lachmana na Ursynowie
Zakladałem chello jakies 1,5roku temu to za pierwszym razem rowniez nie zostalo to w systemie zarejestrowane ale za drugim podejsciem wszystko było dobrze. (również ul. Lachmana) od tamtej pory nie mam problemow z internetem (chyba ze jest jakas ogolnopolska awaria...)
 
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-01-2007, 22:37   

Jak mi zakładali chello (w wakacje) sprawa wyglądała tak że w czwartek ok godziny 17 zamówiłem usługę, a w piątek przed 16:30 miałem już działającego neta, także zrobili mi to w mniej niż 24h i byłem bardzo zaskoczony. Także ja do UPC nic nie mam.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 27-01-2007, 12:51   

Też mieszkam na Ursynowie ostatnio znalazlem u siebie w skrzynce ulotke firmy RADIONET firma dziala juz pare latek i ciagle sie rozwija. Jezeli wkurzyles sie na upc a nie chcesz aster ani tp i nie masz innego wyboru sprobuj sie z nimi skontaktowac-www.radionet.com.pl
 
 
piotr_sopot 
easy master

Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: 3miasto
Wysłany: 13-05-2007, 14:50   

ja tam zakładałem neta jakieś 3-4 lata temu to przyszła ekipa i jak zobaczyła że mam wejście do domu od podwórka a nie od klatki to stwiedzili że to nie ma co zakładać bo tu trzeba będzie zrobić kosztorys itp. I sobie pojechali.Ja sie że tak powiem zdenerwowałem i zadzwoniłem do pana który mieszka w Sopocie i przedstawiłem sytłacje(to był jakiś tam człowiek co zaproponował mi neta) i on tego samego dnia przyszeł i wszystko mi podłączył ;) Pozdrawiam
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2007, 11:48   Re: Instalacja usługi - degrengolada do kwadratu - ostrzeżen

hehehehehe

u mnie w UPC było wszystko OK.
Natomiast pan z ASTER mial opóźnienie 6 godzin.... i do tego nie mial tego modemu co trzeba....
  kiniecki
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2007, 14:06   

Ja w ciagu 24 godzin mialem wszystko podlaczone nie to co z TPSA gdzie 3 tygodnie kurier jezdzil w ta i z powrotem z modemem twierdzac ze nikogo nie ma w domu caly czas.... :evil:
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2007, 18:41   

ANIOŁ to i tak miałeś nieźle, mój kumpel miał neostrade przez długi czas później przeprowadził się parę domów dalej, chciał założyć neta, czekał chyba 7miesięcy i cały czas coś wymyślali a to umowa nie dotarła a to nie ma możliwości technicznych itp. chociaż jego sąsiad co mieszkał obok miał neta. Skończyło się na tym że pociągną kabelek od kogoś i dopiero od wtedy ma neta. Gdyby miał czekać na TEPSE to by czekał do końca życia chyba.
BTW. Telefonu domowego też nie ma bo też nie mogą zrobić :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: