Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
COOKIES CZY BŁĄD SKRYPTU???
Autor Wiadomość
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 24-12-2006, 11:33   COOKIES CZY BŁĄD SKRYPTU???

Napisałem piękną i długą odpowiedz na problemy użytkownika dotyczące słupu telekomunikacji na jego posesji. Pisząc to byłem zalogowany. Gdy ukończyłem pisanie i kliknąłęm (wyslij ) przeniosło mnie spowrotem na strone logowania a tekst nad którym pracowałem został utracony!! :(

W ten sposób uniemozliwono mi rzeczowe opisanie problemu i pomoc uzytkownikowi.
Takie działanie strony powoduje że zaniżany jest poziom dyskusji tylko do krótkich, nic nie wnoszących, komentarzy.
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 24-12-2006, 11:39   

Niestety muszę to potwierdzić, również się z tym spotkałem
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-12-2006, 13:10   

dziabaq, tak się dzieje jeśli przez dłużej niż 15 minut nie wykazujesz aktywności na forum. Jest to standardowe zachowanie.
Natomiast jeśli coś takiego ma miejsce, to w FF wystarczy wcisnąć 2 razy wstecz (oczywiście już po zalogowaniu) i w dalszym ciągu masz treść.

A aby ułatwić życie, powstało coś takiego co się nazywa autologowanie.
Na ekranie logowania masz taki checkbox podpisany jako: "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie". Dzięki tej opcji unikniesz w przyszłości podobnych problemów.

Natomiast w kolejnej wersji skryptu postaram się aby ta niedogodność została usunięta.
_________________
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 28-12-2006, 08:23   

Jacek napisał/a:
dziabaq, tak się dzieje jeśli przez dłużej niż 15 minut nie wykazujesz aktywności na forum. Jest to standardowe zachowanie.
Natomiast jeśli coś takiego ma miejsce, to w FF wystarczy wcisnąć 2 razy wstecz (oczywiście już po zalogowaniu) i w dalszym ciągu masz treść.

A aby ułatwić życie, powstało coś takiego co się nazywa autologowanie.
Na ekranie logowania masz taki checkbox podpisany jako: "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie". Dzięki tej opcji unikniesz w przyszłości podobnych problemów.


Panie Jacku, ( też jestem Jacek :) )

Być może jest to wina przeglądarki Opera v.9.10 ale cofanie po zalogowaniu nie przywraca treści. Być może działa to w IE, której nie używam ( jaki każdy uświadomiony użytkownik )
Chciałbym skromnie zasugerować że dobrym pomysłem było by wydłużenie czasu z 15min do 30min, tym bardziej że inni uzytkownicy też mają ten sam problem. ( patrz poniżej mojego pierwotnego postu )
15min wystarcza na któtką odpowiedz, jakąś pomoc zawartą w 5-8 linijkach tekstu.
Jeżeli ktoś pisze szybko i bezwzrokowo to pewnie zmieści się w tym czasie ale przecież forum to nie wyścigi.

Dlatego jeszce raz proszę, jeżeli to możliwe, o wydłużenie czasu potrzebnego na napisanie postu.

Pozdr
Jacek
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-12-2006, 12:04   

Powinno być lepiej.
Co do opery, to nie używam i nie jestem w stanie potwierdzić, ani zaprzeczyć odświeżaniu strony. Jednak będę o tym pamiętał w przyszłości.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: