Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HBO Max w UPC
Autor Wiadomość
-Zuzia 
plus master

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 12-06-2024, 18:56   

Obudzili się i są oficjalne komunikaty:
https://blogplay.pl/2024/06/hbo-max-to-teraz-max/
https://www.play.pl/uslugi/serwisy-wideo/max

swat997 
plus master

Wysłany: 12-06-2024, 19:35   

atomix napisał/a:

Nie masz pakietu Premium tylko "Pakiet przed Max" ;)
Z funkcjonalnościami jak w HBO Max, czyli 4K, ale nie jest to pakiet Premium.
I chyba nie jest on też traktowany jako pakiet bazowy Maxa, więc pewnie wszystkie modyfikacje pakietu tylko z nowymi Maxa.
Zgadza się w całej rozciągłości :mrgreen: :D

-Zuzia 
plus master

Wysłany: 12-06-2024, 21:29   

swat997 napisał/a:
Nie korzystam z UPC/Play.
Ja mam HBO bezpośrednio od nich za 19.99.
Po zmianie na MAX mam ten sam pakiet Premium 4K - za tę samą kwotę.
I mam też ten sam komunikat o niedostępności pakietu TV i sport.
Widocznie w ten sposób chcą "zmusić" abonentów do rezygnacji z tańszej opcji i przejscia na droższe nowe pakiety. Taki chwyt marketingowy :mrgreen:
Raczej spodziewałabym się, że subskrybujący bezpośrednio będą mogli dokupić dodatkowy pakiet. Przez operatorów, wiadomo, jest trudność z rozliczaniem takich rzeczy. Tymczasem konkurencyjna kablówka w oficjalnej informacji podaje, że abonujący wcześniej HBO MAX będą mogli mieć dostęp do wydarzeń sportowych w MAX.

MAX-Vectra.jpg
Plik ściągnięto 10 raz(y) 109,04 KB

-Zuzia 
plus master

Wysłany: 13-06-2024, 02:13   

atomix napisał/a:
Nie masz pakietu Premium tylko "Pakiet przed Max" ;)
Z funkcjonalnościami jak w HBO Max, czyli 4K, ale nie jest to pakiet Premium.
I chyba nie jest on też traktowany jako pakiet bazowy Maxa, więc pewnie wszystkie modyfikacje pakietu tylko z nowymi Maxa.
Chyba udało mi się rozwikłać tę zagadkę. Przechodzący z HBO MAX mają "Pakiet przed Max", ale zakupić pakiet Kanały TV i sport mogą ci, którzy brali w subskrypcji bezpośredniej lecz nie w promocji tylko w cenie regularnej. Wtedy opcja zakupu istnieje, u reszty komunikat, że nie mogą.

MAX-full.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 60,03 KB

pok5 
Klikacz

Wysłany: 13-06-2024, 09:20   

U mnie jest ciekawie, bo zakupiłem HBO Max przed północą 10.06, a mail potwierdzający przyszedł już po północy. I teraz pewnie mają rozkminę czy należy mi się premium do końca umowy. Według mnie tak, bo zakupiłem dostęp do usługi HBO Max, gdzie było 4K, a nie Max, więc powinni dać premium. Ogólnie nie mogę aktywować dalej nic, a co do zgłoszenia, to dostałem smsa, że wymaga dodatkowej analizy przez ich ekspertów :mrgreen:

-Zuzia 
plus master

Wysłany: 14-06-2024, 13:54   

Ficzer znaleziony w Internecie.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

atomix 
chello guru

Wysłany: 14-06-2024, 14:05   

-Zuzia napisał/a:
Przechodzący z HBO MAX mają "Pakiet przed Max", ale zakupić pakiet Kanały TV i sport mogą ci, którzy brali w subskrypcji bezpośredniej lecz nie w promocji tylko w cenie regularnej. Wtedy opcja zakupu istnieje, u reszty komunikat, że nie mogą.

Generalnie raczej pakiet Kanały TV i Sport będzie tylko w sprzedaży bezpośredniej przez Max. Operatorzy kablowi oferują Max jako dodatek do kanałów HBO (dostęp do treści z HBO w wersji online). Więc nie będą sprzedać opcji dodatkowych.

Podobnie jest w przypadku Netflixa czy Canal+ Online u operatorów. Sprzedaż tylko pakietów podstawowych.

-Zuzia 
plus master

Wysłany: 14-06-2024, 14:15   

atomix napisał/a:
Generalnie raczej pakiet Kanały TV i Sport będzie tylko w sprzedaży bezpośredniej przez Max. Operatorzy kablowi oferują Max jako dodatek do kanałów HBO (dostęp do treści z HBO w wersji online). Więc nie będą sprzedać opcji dodatkowych.
Otóż to. Mam informację z Vectry, że z całą pewnością nie będzie możliwy zakup pakietu Kanały TV i sport, bez względu na to, czy konto jest po HBO MAX, czy z nowej promocji MAX. W PLAY należy się spodziewać tego samego.

swat997 
plus master

Wysłany: 14-06-2024, 20:25   

-Zuzia napisał/a:
Chyba udało mi się rozwikłać tę zagadkę. Przechodzący z HBO MAX mają "Pakiet przed Max", ale zakupić pakiet Kanały TV i sport mogą ci, którzy brali w subskrypcji bezpośredniej lecz nie w promocji tylko w cenie regularnej. Wtedy opcja zakupu istnieje, u reszty komunikat, że nie mogą.
Tak jak napisałaś. I zapewe po jakimś czasie ci co płacą 19.99 PLN, i mają 4K, dostaną propozycję nie do odrzucenia. :mrgreen:

maleczki 
light master

Wysłany: 14-06-2024, 20:54   

Biorąc pod uwagę, że za chwilę zniknie współdzielenie i inne dobrodziejstwa zabawa stanie się za droga. U mnie ciekawostka miałem konto powiązane z Canal Plus - chciałem je zlikwidować - nie można bo jest aktywna subskrypcja, mimo że nie było. Miałem drążyć temat a tymczasem do maxa konto nie zmigrowało i teraz powołując się na meila o tym że jest subskrypcja zastanawiam się czy nie domagać się odnalezienia konta :mrgreen:

s.burczymucha 
classic master

Wysłany: 15-06-2024, 10:10   

Czy w ogóle mając jeszcze ofertę UPC będzie można skorzystać z nowej oferty (na sport) jak się pojawi, czy będą zmuszać do przejścia na Play?

Neo10 
ultra master

Wysłany: 15-06-2024, 11:53   

maleczki napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że za chwilę zniknie współdzielenie i inne dobrodziejstwa zabawa stanie się za droga. U mnie ciekawostka miałem konto powiązane z Canal Plus - chciałem je zlikwidować - nie można bo jest aktywna subskrypcja, mimo że nie było. Miałem drążyć temat a tymczasem do maxa konto nie zmigrowało i teraz powołując się na meila o tym że jest subskrypcja zastanawiam się czy nie domagać się odnalezienia konta :mrgreen:

O to mój znajomy nie jest jedyny ;) On już od ponad 3 lat czy nawet 4lat nie ma c+ a hbo (wtedy jeszcze hbogo) nadal działa ;) zmigrowało potem do hbo max a teraz do max i nadal działa ;) Nie pomogły nawet maile z prośbami o wyłączenie itp więc go po prostu używa ;)

Tak z ciekawości miałeś je u nich na umowie czy aktywowałeś bo miałeś na umowie zwykłe hbo i była taka opcja? On aktywował bo miał zwykłe hbo i jako tako nie było na niej hbogo i pewnie dlatego zrobił się u nich jakiś błąd.

A współdzielenie to na razie jedynie dodali zakaz w regulaminie ale pewnie skończy się jak z netflixem. Choć na PC netflixa nadal można oglądać w każdej lokalizacji ;)

grzegorzcze 
classic master

Wysłany: 15-06-2024, 18:15   

ciekawa sprawa mam maxa , wyswietla sie menu ale nie otwiera sie film , rano działało

maleczki 
light master

Wysłany: 16-06-2024, 08:29   

Neo10 napisał/a:
maleczki napisał/a:

O to mój znajomy nie jest jedyny ;) On już od ponad 3 lat czy nawet 4lat nie ma c+ a hbo (wtedy jeszcze hbogo) nadal działa ;) zmigrowało potem do hbo max a teraz do max i nadal działa ;) Nie pomogły nawet maile z prośbami o wyłączenie itp więc go po prostu używa ;)

Tak z ciekawości miałeś je u nich na umowie czy aktywowałeś bo miałeś na umowie zwykłe hbo i była taka opcja? On aktywował bo miał zwykłe hbo i jako tako nie było na niej hbogo i pewnie dlatego zrobił się u nich jakiś błąd.

A współdzielenie to na razie jedynie dodali zakaz w regulaminie ale pewnie skończy się jak z netflixem. Choć na PC netflixa nadal można oglądać w każdej lokalizacji ;)

Miałem profil na hbo. Subskrypcja była nieaktywna. Chciałem zlikwidować konto, dostałem informację że nie mogę bo jest aktywna subskrypcja. Dzisiaj się zalogowałem do maxa po raz pierwszy, oczywiści żadnej subskrypcji nie ma, natomiast hbo był kupiony do canalplus online jako dodatek.

-Zuzia 
plus master

Wysłany: 17-06-2024, 15:48   

s.burczymucha napisał/a:
Czy w ogóle mając jeszcze ofertę UPC będzie można skorzystać z nowej oferty (na sport) jak się pojawi, czy będą zmuszać do przejścia na Play?
Właśnie o to się rozchodzi, że w nowej i starej ofercie nie będzie możliwości dokupienia pakietu TV oraz sportu.

Odpowiedz do tematu