Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przedłużenie umowy w UPC
Autor Wiadomość
Farciu 
light master

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 65
Wysłany: 06-02-2024, 18:03   

Zielona napisał/a:
Mam pytanie bo kończy mi się umowa za tydzień. Mam 300mb+tv select za 60zl. Czy przy przedłużeniu są w stanie obniżyć tą kwotę?:)
Z góry dziękuję za odpowiedź


Mi zaproponowali, to co Ty za 70zl + multiroom za 15zl, razem 85zl

Ewentualnie migracja do play, Internet 300/25, Telewizja Max + multiroom za 95zl lub 75zl, jak mam już jakiś abonament w play

Jako, że internet po przejęciu przez PlAY lubi sobie przerywać, a ta ich telewizja jest oparta na internecie, to jakoś tego nie czuję…
_________________
 
 
Zielona 
Klikacz

Dołączyła: 05 Lut 2024
Posty: 3
Wysłany: 08-02-2024, 20:04   

A jak wygląda sprawa ilości kanałów bo lista która mi wysłali z tym co jest w select bardzo odbiega od tego co mam obecnie. Mam Eurosport 1 i 2 a na tej liście jest tylko 1 np
 
 
Farciu 
light master

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 65
Wysłany: 08-02-2024, 20:09   

Zielona napisał/a:
A jak wygląda sprawa ilości kanałów bo lista która mi wysłali z tym co jest w select bardzo odbiega od tego co mam obecnie. Mam Eurosport 1 i 2 a na tej liście jest tylko 1 np


Wysyłają listę gwarantowanych kanałów, których jest bardzo mało. Reszta jest niegwarantowana i mogą w przyszłości je wyłączyć, a Ty nie będziesz mógł zerwać umowy z tego powodu.
Ja nie zdecydowałem się na ich ofertę bo teraz płacę za to samo mniej i jestem na bezterminowej
_________________
 
 
Zielona 
Klikacz

Dołączyła: 05 Lut 2024
Posty: 3
Wysłany: 08-02-2024, 20:14   

A jak wygląda sprawa ilości kanałów bo lista która mi wysłali z tym co jest w select bardzo odbiega od tego co mam obecnie. Mam Eurosport 1 i 2 a na tej liście jest tylko 1 np
 
 
fanoflakers 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 145
Wysłany: 11-02-2024, 20:54   

Witam,

Jestem na bezterminówce WRU XX, Chciałbym przejść na 1gb internet, czy jest możliwość uzyskania jeszcze Modem Giga Connect Box 6? Czy zostaje już tylko ten syf playa?
 
 
grucha 
Klikacz

Dołączył: 08 Kwi 2018
Posty: 12
Wysłany: 20-03-2024, 23:34   

Verve napisał/a:

Jeśli nie chcesz zmieniać sprzętu to możesz spróbować "zostać" w UPC - w tym spróbuj skorzystać z rozwiązania które podałem w innym wątku tj. zadzwoń na nr UPC +48 81 381 38 13 (a nie do Play). Mi się udało przedłużyć umowę na kolejny rok z zachowaniem zbliżonych warunków do wcześniejszych i z trochę niższa ceną. Dla mnie celem nr 1 było zachowanie własnego sprzętu i ten cel został osiągnięty...


Zrobiłem właśnie zgodnie z radą i od 1 III są umowy brandowane logo Play, ale z tego co widzę wszystkie warunki (publiczny IP, stary modem) są bez zmian.

Mam goły internet 300Mbit z podstawowym pakietem tv.
Promocja "Twój internet na rok II" (2022-1).

Jedyna ciekawostka w dokumentach to wzmianka:

Cytat:
3 Funkcjonalność poczty elektronicznej będzie dostępna do dnia 30 września 2024 r.
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 21-03-2024, 13:45   

Ile płacisz?
 
 
kebe 
Klikacz

Dołączył: 21 Mar 2024
Posty: 1
Wysłany: 21-03-2024, 20:27   

grucha napisał/a:

Zrobiłem właśnie zgodnie z radą i od 1 III są umowy brandowane logo Play, ale z tego co widzę wszystkie warunki (publiczny IP, stary modem) są bez zmian.


IPv4 ? Bo IPv6 z definicji jest "publiczny".
 
 
grucha 
Klikacz

Dołączył: 08 Kwi 2018
Posty: 12
Wysłany: 31-03-2024, 22:00   

hauj napisał/a:
Ile płacisz?


54

kebe napisał/a:
IPv4 ? Bo IPv6 z definicji jest "publiczny".


tak - cały czas mam ip4 i tryb modem/bridge na sprzęcie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: