Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagla zmiana jakosci programow ?
Autor Wiadomość
przemo 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: 04-10-2006, 17:22   Nagla zmiana jakosci programow ?

Witajcie. Dzis w warszawie ( Wola) po deszczu jaki byl duzo programow poznikało a inne straciły na jakości. Czy tak jest tylko u mnie ?


Pozdrawiam
Przemek
 
 
-=Piter=- 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 54
Skąd: Rumia
Wysłany: 04-10-2006, 17:27   

Trzeba było nie trzymać telewizora na balkonie :P

a tak na poważnie to może coś zamokło w jakiejśc skrzynce albo "cóś :P "
 
 
 
przemo 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: 04-10-2006, 17:39   

dzwoniłem przed chwilką na infolinię i kobieta powiedziała, że może się sygnał rozregulował i jutro ma być technik i to naprawić. Ciekawe czy to o to chodzi
 
 
Ambasador 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: 05-12-2006, 13:50   Re: Nagla zmiana jakosci programow ?

przemo napisał/a:
Witajcie. Dzis w warszawie ( Wola) po deszczu jaki byl duzo programow poznikało a inne straciły na jakości. Czy tak jest tylko u mnie ?


Pozdrawiam
Przemek


Też mieszkam na woli i nic nikomu nie zamokło, po prostu ta beznadziejna firma schodzi od dawna na psy! Nie ma TVN turbo, 4funTV, wcześniej planet! Biorę z nimi rozwód i bardzo się z tego powodu cieszę... Teraz mam alternatywę(wcześniej nie było, bo UPC nie ma u mnie na osiedlu kabli) -ale jest multipakiet TPSA.
Dla mnie ASTER, to oszukańcza firma, która źle traktuje klientów i wysyła rachunki za tą samą usługę po dwa razy.
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 05-12-2006, 14:00   

Życzę Ci z całego serca, ażeby nie przytrafiła Ci się żadna przykrość z TPSA. Zwłaszcza jeśli będziesz chciał zrezygnować z usługi ;]
Odnośnie tych rachunków, piszesz że w Aster przysyłają Ci rachunki po 2 razy, a ileż to razy się słyszy, że po rezygnacji z usługi w TPSA rachunki przychodzą jeszcze pół roku jak nie lepiej :)

ps. skoro dostałeś od Aster podwójny rachunek to może by należało przejść się do biura obsługi, tudzież zadzwonić na infolinię i wyjaśnić nieporozumienie. Napisanie o tym na forum nic w tej sprawie nie zmieni.
_________________
 
 
Ambasador 
Klikacz

Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: 05-12-2006, 14:15   

kvs napisał/a:
Życzę Ci z całego serca, ażeby nie przytrafiła Ci się żadna przykrość z TPSA. Zwłaszcza jeśli będziesz chciał zrezygnować z usługi ;]
Odnośnie tych rachunków, piszesz że w Aster przysyłają Ci rachunki po 2 razy, a ileż to razy się słyszy, że po rezygnacji z usługi w TPSA rachunki przychodzą jeszcze pół roku jak nie lepiej :)

ps. skoro dostałeś od Aster podwójny rachunek to może by należało przejść się do biura obsługi, tudzież zadzwonić na infolinię i wyjaśnić nieporozumienie. Napisanie o tym na forum nic w tej sprawie nie zmieni.


Zmieni, zmieni, bo uczuli osoby, które mają wątpliwości.
PS. Faktycznie słyszy się to i owo o TPSA -ja nie narzekam. A zapewniam ciebie, że rozwody z ASTER też należą do bardzo trudnych (jak to rowody). 8)

PS. Przyjmijmy wersję, że dla mnie ASTER jest jak dla ciebie TPSA. Wiesz jedni lubią czarne inni zielone. ;) Osobiście mam gdzieś czy usługi teleinformatyczne, będzie mi dostarczała TPSA czy UPC. U mnie na osiedlu jest możliwy ASTER i TPSA, więc wybieram TPSA. Nie lubię satelit bo się wolno zmieniają programy :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: