Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PLAY kupił UPC Polska !!!
Autor Wiadomość
Adamus_ 
plus master


Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 369
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-06-2023, 10:18   

Takiego samego e-maila dostałem już 10 lutego a dopiero skończyła mi się umowa na Pakiet Mega Sport 16 maja a główną umowę mam do maja 2024 roku.
Z Pleya dzwoniła babka już do mnie 17 kwietnia i proponowała mi nową ofertę ale podziękowałem.
_________________
 
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 196
Wysłany: 07-06-2023, 15:00   

Rozmowa z Prezesem Polskiego Światłowodu Otwartego (czyli podmiotu do którego Play wniósł infrastrukturę UPC i pozyskał partnera finansowego) zajmującego się hurtem, budową, oraz modernizacją sieci. Genralnie niewiele nowego, trochę o tempie budowy FTTH i modernizacji HFC do FTTH, chęci robienia BSA na HFC (a więc hurt na koncentryku, nie tylko na światłowodzie) itd.:
Ze wszystkich sił wspierać operatorów detalicznych
https://www.telko.in/ze-w...ow-detalicznych
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 09-06-2023, 07:36   

pawlo_z napisał/a:
debian33 napisał/a:
Również dostałem takie coś ale na pakiet HBO+Viaplay. Ciekawy jestem co po okresie zobowiązania, teraz płacę 40 zł za te dwie usługi a jak wiecie sam Viaplay kosztuje 55zł.


Też mam ten pakiet i po okresie promocyjnym HBO zwiększyli o 8pln z możliwością rezygnacji a viaplay bz
czyli za całość 48pln

To ciekawe bo regulamin nic o tym nie mówił, przynajmniej nie przypominam sobie.
  debian33
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1652
Wysłany: 09-06-2023, 07:53   

Takiego e-maila dostałem już jakiś rok temu nawet dalej , kończył mi się jakiś pakiet sportowy.
_________________
  ogromny
 
pawlo_z 
easy master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 46
Wysłany: 09-06-2023, 09:13   

debian33 napisał/a:
pawlo_z napisał/a:
debian33 napisał/a:
Również dostałem takie coś ale na pakiet HBO+Viaplay. Ciekawy jestem co po okresie zobowiązania, teraz płacę 40 zł za te dwie usługi a jak wiecie sam Viaplay kosztuje 55zł.


Też mam ten pakiet i po okresie promocyjnym HBO zwiększyli o 8pln z możliwością rezygnacji a viaplay bz
czyli za całość 48pln

To ciekawe bo regulamin nic o tym nie mówił, przynajmniej nie przypominam sobie.


Regulamin mówi ale nie podają dokładnej kwoty.

3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Ogólnych Warunkach Umowy Abonenckiej.
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 09-06-2023, 11:01   

pawlo_z napisał/a:
debian33 napisał/a:
pawlo_z napisał/a:
debian33 napisał/a:
Również dostałem takie coś ale na pakiet HBO+Viaplay. Ciekawy jestem co po okresie zobowiązania, teraz płacę 40 zł za te dwie usługi a jak wiecie sam Viaplay kosztuje 55zł.


Też mam ten pakiet i po okresie promocyjnym HBO zwiększyli o 8pln z możliwością rezygnacji a viaplay bz
czyli za całość 48pln

To ciekawe bo regulamin nic o tym nie mówił, przynajmniej nie przypominam sobie.


Regulamin mówi ale nie podają dokładnej kwoty.

3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Ogólnych Warunkach Umowy Abonenckiej.


rzeczywiście odnalazłem regulamin i jest taki zapis
  debian33
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 23-06-2023, 14:48   

Nie wiem czy już ktoś pisał, ale dziś rozmawiając z Panią z infolinii dowiedziałem się, że oficjalne połączenie Play z UPC ma nastąpić we wrześniu.
  misiek122
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1652
Wysłany: 23-06-2023, 16:52   

misiek122 napisał/a:
Nie wiem czy już ktoś pisał, ale dziś rozmawiając z Panią z infolinii dowiedziałem się, że oficjalne połączenie Play z UPC ma nastąpić we wrześniu.

A teraz jest nieoficjalne? Ciekawe 🤣
_________________
  ogromny
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 23-06-2023, 17:31   

https://satkurier.pl/news/229267/upc-polska-musi-zaplacic-29-mln-zl-kary-akt.html

Jak komuś doliczyli opłatę 8zł po okresie zobowiązania terminowego to muszą zwrócić tą kwotę. Sprawdźcie swoje opłaty jak jesteście na umowach bezterminowych !

Teraz to już całkowicie się nie opłaca rozwiązywać starych umów i przedłużać na nowe ;)
_________________
  Woocash
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 293
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-06-2023, 17:16   

Woocash napisał/a:
Teraz to już całkowicie się nie opłaca rozwiązywać starych umów i przedłużać na nowe ;)


A to dlaczego? Ja przy każdym kolejnym podpisaniu umowy miałem coraz lepszą ofertę.
_________________
  kelt
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 25-06-2023, 15:41   

Piszesz nie na temat. Mowa jest o czasie teraźniejszym, nie przeszłym
_________________
  Yar13
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-06-2023, 16:22   

JANUARY napisał/a:
Piszesz nie na temat. Mowa jest o czasie teraźniejszym, nie przeszłym


Ostatnio w grudniu 2022 podpisałem nową umowę, zawsze można negocjować, postraszyć że chce się zrezygnować z jakiejś usługi i obniżyli mi rachunek o 25 zł miesięcznie, pozostawiając dotychczasową konfigurację i dodatkowo podnieśli mi transfer na 600 z 300.
 
 
adrins 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-06-2023, 17:31   

Ktoś w czerwcu tego roku składał wypowiedzenie i oferowali mu stare oferty UPC lub obniżenie ceny za obecne? Mam na myśli Internet+TV na kablu koncentrycznym.
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 26-06-2023, 10:25   

debian33 napisał/a:
pawlo_z napisał/a:
debian33 napisał/a:
pawlo_z napisał/a:
debian33 napisał/a:
Również dostałem takie coś ale na pakiet HBO+Viaplay. Ciekawy jestem co po okresie zobowiązania, teraz płacę 40 zł za te dwie usługi a jak wiecie sam Viaplay kosztuje 55zł.


Też mam ten pakiet i po okresie promocyjnym HBO zwiększyli o 8pln z możliwością rezygnacji a viaplay bz
czyli za całość 48pln

To ciekawe bo regulamin nic o tym nie mówił, przynajmniej nie przypominam sobie.


Regulamin mówi ale nie podają dokładnej kwoty.

3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Ogólnych Warunkach Umowy Abonenckiej.


rzeczywiście odnalazłem regulamin i jest taki zapis


https://satkurier.pl/news/229267/upc-polska-musi-zaplacic-29-mln-zl-kary-akt.html
powyższy artykuł dotyczy również tego typu zapisów?
"
3. Po upływie Okresu Zobowiązania ulgi wskazane w pkt. II Twoje opłaty abonamentowe będą nadal stosowane o ile Abonent będzie korzystał z usług Organizatora Promocji co najmniej w takim zakresie, jak w trakcie Okresu Zobowiązania. Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Ogólnych Warunkach Umowy Abonenckiej."
  debian33
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 196
Wysłany: 31-08-2023, 13:28   

31.08.23
Play i UPC formalnie połączone. Najwyższa jakość usług z korzyścią dla klientów
UPC to teraz Play. Z dniem 31 sierpnia 2023 roku następuje prawne połączenie spółek P4 i UPC Polska, które jest ostatnim formalnym etapem integracji rozpoczętej w kwietniu ubiegłego roku. W efekcie połączenia operatorów, będących liderami w swoich kategoriach, klienci mają dostęp do jeszcze bardziej atrakcyjnych ofert i szerokiego portfolio usług.

Wspólne działania już od zeszłego roku przyniosły kompleksowe usługi telekomunikacyjne, korzystne oferty i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich klientów ceniących wolność wyboru. Połączenie doświadczenia i pasji obu zespołów zaowocowało wspólną powitalną ofertą wprowadzoną w rekordowo szybkim czasie w maju 2022, a rok później wdrożeniem przełomowej Telewizji Nowej Generacji z pierwszym na rynku systemem punktowym, wyznaczającej nowy standard korzystania z usług telewizji cyfrowej, a także oferty superszybkiego światłowodu. Dalszy rozwój po połączeniu operatorów pozwoli na zapewnienie klientom różnorodnych ofert dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wraz z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego UPC Polska staje się formalnie częścią spółki P4, która przejęła wszelkie prawa i obowiązki UPC Polska. Oznacza to, że obecni klienci UPC Polska mogą nadal wygodnie korzystać ze swoich usług na dotychczasowych warunkach. Zarówno czas trwania umów, wysokość opłat jak i dane rachunku bankowego do dokonywania wpłat pozostają niezmienione.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dostępne będą na play.pl od piątku 1 września.


https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/818839/play-i-upc-formalnie-polaczone-najwyzsza-jakosc-uslug-z-korzyscia-dla-klientow
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: