Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moduł CI+ W upc
Autor Wiadomość
adrjannn 
light master

Dołączył: 27 Lut 2023
Posty: 85
Wysłany: 19-05-2023, 22:07   

Potwierdzam, w Krakowie zmieniły się częstotliwości kanałów 16 maja, trzeba było ponownie wyszukać (akurat mam tylko niekodowane).
_________________
 
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 23-01-2024, 17:26   

Witam czy ktoś z posiadaczy TV Samsung z własną listą kanałów ma jakiś szybki sposób dodania nowych kanałów które zostały dodane przez Upc np. C+ 3,4 i NOW
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 23-01-2024, 21:48   

Na tej stronie https://www.digitalbitrat...ive=205&lang=en sprawdzić na jakiej częstotliwości jest nowy kanał. Wejść na inny z niej, wyszukać ręcznie. Niestety kanały z tej częstotliwości mogą zmienić pozycję więc trzeba pamiętać gdzie były lub zrobić zdjęcia listy kanałów. Zmienić pozycje kanałów na właściwe.
_________________
 
 
Markus 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 42
Skąd: Skawina
Wysłany: 17-02-2024, 16:09   

Witajcie
Moi sporo starsi rodzice, mają jakiegoś samsunga z modułem CI od UPC. Ponieważ telewizor zaczyna dogorywać, prosze o informacje czy telewizory z roku modelowego 2023 na przykład Samsunga, obsługujące DVB-c, mają funkcję wyszukiwania kanałów wg operatora UPC?
Dzięki za odpowiedź.
_________________
  markus
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1653
Wysłany: 17-02-2024, 20:46   

Markus, podejrzewam, że będzie szukanie po upc. Moim zdaniem najlepiej pójść do marketu i sprawdzić w tv namiejscu
_________________
  ogromny
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 17-02-2024, 21:13   

Można na początek sprawdzić na stronie czy dany model jest certyfikowany przez dawne UPC. Pewnie zależy ci na kolejności kanałów. Zawsze możesz zrobić zdjęcia obecnej listy, a w nowym telewizorze, ułożyć je według starej listy. Ja mam telewizory certyfikowane z możliwością listy UPC ale o tak skanuje na "inne" i sam układam weug swojego uznania. Nie będzie mi UPC zmieniało miejsc kanałów na liście.
_________________
 
 
warepool 
easy master

Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 43
Wysłany: 01-03-2024, 14:03   

Jestem klientem UPC (internet 1 GB/s, TV pakiet start), czy da radę jeszcze u nich uzyskać sam moduł CI+ bez badziewnych modemorouteromediaboxów?
 
 
r3gex 
Klikacz

Dołączył: 28 Lut 2024
Posty: 18
Wysłany: 03-03-2024, 15:21   

Z tego co mi wiadomo to nie, popraw mnie jak się mylę
 
 
tyniecdg 
light master

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 84
Wysłany: 11-03-2024, 19:36   

Dzisiaj zamówiłem trzecia karte tj. drugi multiroom i w Play jest drożej niż było w UPC. Za drugą kartę w upc płace 15 zł, a za trzecią już zamówione w Playu 20 zł, plus 30 zł aktywacja mimo, że sam będę sobie podłączał. Przy okazji Pani mi potwierdziła, że każą im wszystkich z UPC migrować do playa, a u nich nie ma kart, więc potwierdzając kolegę wyżej na umowę od Playa karty nie dostaniesz. Także pozostał nam wszystkim wielbicielom kart pozostać na obecnych umowach podpisywanych za czasów UPC.
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 11-03-2024, 21:06   

tyniecdg napisał/a:
plus 30 zł aktywacja mimo, że sam będę sobie podłączał.
Aktywacja to nie instalacja
tyniecdg napisał/a:
Przy okazji Pani mi potwierdziła, że każą im wszystkich z UPC migrować do playa, a u nich nie ma kart, więc potwierdzając kolegę wyżej na umowę od Playa karty nie dostaniesz.
to jak ty dostałeś?
tyniecdg napisał/a:
Także pozostał nam wszystkim wielbicielom kart pozostać na obecnych umowach podpisywanych za czasów UPC.
Dalej można umowę z upc podpisać
 
 
tyniecdg 
light master

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 84
Wysłany: 11-03-2024, 22:09   

Źle napisałem, miałem na myśli opłatę instalacyjną, a nie aktywacyjna, co widać na załączonym screenie. Co do umowy, to tylko umowa na usługę dodatkową. Jak dobrze zrozumiałem konsultantkę to jak bym chciał teraz przedłużyć usługi główne, to musiał bym zrezygnować z kart ci+. Ale skoro mówisz, że da sie jednak przedłużyć umowę zostawiając karty, to może była niedoinformowana albo nie miała takich możliwości i tak mówiła.

IMG_20240311_220726.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 182,85 KB

 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 12-03-2024, 00:20   

kartę też muszą wydać, wysyłają ci ją kurierem?
tyniecdg napisał/a:
Jak dobrze zrozumiałem konsultantkę to jak bym chciał teraz przedłużyć usługi główne, to musiał bym zrezygnować z kart ci+. Ale skoro mówisz, że da sie jednak przedłużyć umowę zostawiając karty, to może była niedoinformowana albo nie miała takich możliwości i tak mówiła.
burdel po prostu mają :mrgreen:
 
 
tyniecdg 
light master

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 84
Wysłany: 12-03-2024, 19:29   

Wyślą kartę do paczkomatu, ale widać ta opłata instalacyjna została jeszcze po UPC, z ciekawości sprawdziłem maila potwierdzającego ostatnie moje przedłużenie umowy z UPC 12.2022 z jednoczesnym dobraniem multiroomu. Karta tak samo była wysyłana wtedy do paczkomatu i tak samo mam opłatę instalacyjną 29.90 zł.
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Ostrzeżeń:
 6/4/6
Wysłany: 12-03-2024, 20:27   

tyniecdg napisał/a:
Wyślą kartę do paczkomatu
No tak, przecież play ma umowę z inpostem :o
 
 
Doczu 
Klikacz

Dołączył: 17 Mar 2024
Posty: 1
Wysłany: 17-03-2024, 19:42   

warepool napisał/a:
Jestem klientem UPC (internet 1 GB/s, TV pakiet start), czy da radę jeszcze u nich uzyskać sam moduł CI+ bez badziewnych modemorouteromediaboxów?

Da się.
8.03 zamawiałem 2 moduły dla nowej umowy. Nie było problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: