Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skarga,reklamacja za opłatę aktywacyjną
Autor Wiadomość
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 04-04-2023, 13:46   Skarga,reklamacja za opłatę aktywacyjną

Witam...jak powinna wyglądać reklamacja na opłatę instalacyjną ? Co powinna zawierać taka reklamacja ? Czy jest w ogóle dalej możliwość że po napisaniu anulują tą płatność ? Bo wiem że kiedyś była...
Jutro ma być technik żeby podłączyć mi UPC box...jestem w UPC już naprawdę bardzo długo i mam usługi na dwóch adresach...
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 04-04-2023, 14:25   

Obecnie piszą w regulaminach kwotę za instalację i specjalnie się tego ominąć nie da niestety i nie ma za bardzo podstawy do reklamacji skoro potwierdziliśmy ofertę. Inna sprawa jak podczas rozmowy z konsultantem zostałeś powiadomiony o tym że będzie darmowa wtedy można by już reklamację pisać.

Przykładowy regulamin z informacjami o instalacji na 3 stronie https://www.docdroid.net/...-od20230316-pdf
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-04-2023, 14:56   Re: Skarga,reklamacja za opłatę aktywacyjną

Mi do tej pory wszystkie reklamacje na opłaty aktywacyjne/instalacyjne przechodziły pomimo zapisu w regulaminie promocji. Zawsze pisałem że warunki promocji mi odpowiadają jednak nie zgadzam się z tą opłatą, że jako wieloletni klient regularnie płacący rachunki czuję się niesprawiedliwie potraktowany itp.
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-04-2023, 15:52   

U mnie magiczna cisza w słuchawce niby kontakt z kierownikiem, który rzekomo się zgadza... Przedluzalem 2 tyg temu dodałem tylko viaplay i też mieli tupet, że chcą 29zl za aktywację... Ale najlepsze że pierw ustalałem pół godziny warunki, gościu 5 min odczytywał regulamin i zgody jak już doszliśmy do porozumienia to wyjechał z tą aktywacja.. Trochę mnie to wk... Ale koniec końcow udało się to obejść
  stivi
 
Wysiek 
easy master

Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 47
Wysłany: 04-04-2023, 18:04   

Z tymi kwotami za aktywację to niezły żart. Chciałem przedłużyć umowę na nowych warunkach, ale miał dojść chyba tylko VIA, bo dekoder 4k i resztę już miałem. Konsultant nawet mnie nie poinformował o opłacie aktywacyjnej - zobaczyłem ją dopiero w podsumowaniu, które dostałem na maila. Ale że w końcu podjąłem decyzję o rezygnacji z dekodera na rzecz karty CI i trafiłem na bardzo miłą panią, która mi z własnej woli zaproponowała, że za aktywację nic nie zapłacę. Oni mogą to zrobić, tylko udają że nie mogą, bo z pewnością mają jakiś procent z kosztów tej aktywacji....
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 13-04-2023, 21:03   

Reklamacja napisana,reklamacja uznana :) anulowali opłatę za wizytę pana :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: