Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia komórkowa w UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 05-02-2023, 10:58   

marder napisał/a:
Już to którys raz piszesz a moim zdaniem nikomu łaski nie robisz z takimi kwotami. Nie zebym bronil operatorów, ale bez przesady. Zobaczymy kto Ci da wiecej

Pisałem gdzieś że szukam taniej? Łaskę robię bo jakąś kasę co miesiąc dostają i na pewno nie dopłacają do interesu
_________________
  ogromny
 
grzegorz 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-02-2023, 20:19   

Na co można liczyć przy przedłużeniu umowy?

Mam teraz abonament za 9.99zł nie to ze narzekam, ale chciałem wziąć abo za 14,99 z 5G, nie wiem czy ta oferta jeszcze jest?
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 21-03-2023, 13:20   

te 9,99 to jest fajnie gorzej jak Ci sie kończy zobowiązanie... cennikowo bez ulg abonament za samą komórke 80zł!!!!!

Jak kończy mi sie zobowiązanie z końcem miesiaca mozna z dnia na dzień przenieść numer??
Czy jest wymuszone miesieczne wypowiedzenie? Bo widze ze zapewnili sobie niezły haracz w takim razie...

Czy upc nie zostało ukarane juz za takie praktyki? Bo to jest badyckie podejscię...
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 21-03-2023, 15:46   

marioking napisał/a:
Czy upc nie zostało ukarane juz za takie praktyki? Bo to jest badyckie podejscię...

Mógłby kolega doprecyzować? Za co ukarane? Mam dwa numery po zobowiązaniu i nawet grosza niepodniesli.
_________________
  ogromny
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 21-03-2023, 15:56   

Mi tak konsultant powiedział... ze po rezygnacji z internetu i tv za sam abonament komorkowy będą mi liczyć 80zł... oczywiscie chce to jak najszybciej gdzies przesieniesc ale taki miesieczny okres wypowiedzenia jest mocno niedogodny... a liczenie wiecej niz 30zł za taki pakiet to złodziejstwo... i takiej kwoty sie mniej wiecej spodziewałem... nie to że liczyłem na 9,99 po okresie zobowiazania...
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 21-03-2023, 22:28   

Po rezygnacji z usług stacjonarnych też mi jeden konsultant to powiedział, że komórkowe wzrosną do 80zl, ale za jakiś czas inna Pani twierdziła że nie. Tak więc ciężko wywnioskować co i jak. Ja poza 3 nr komórkowymi wszystko mam już bez zobowiązania i naradzie tak zostawiam
_________________
  ogromny
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 22-03-2023, 09:15   

Pazerne Play podniosło po cichu o 5 zł cenę abonamentu, dla użytkowników UPC. Było 30, 50 lub 60 złociszy. Teraz jest o piątaka drożej.
_________________
  ralf
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 22-03-2023, 11:30   

ralf napisał/a:
Pazerne Play podniosło po cichu o 5 zł cenę abonamentu, dla użytkowników UPC. Było 30, 50 lub 60 złociszy. Teraz jest o piątaka drożej.


wogole odcinaja upc od nabywania abonamentu... jeszcze z tydzien temu na stronie o komorkach był cennik, oferta a teraz wogole przy wyborze abonamentu komorkowego przerzuca na strone play...
_________________
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 88
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2023, 07:53   

Mi na początku nie chcieli wogóle dać tych pakietów komórkowych w tych promocyjnych cenach. A że kończyła mi się umowa w Orange to i tak bardziej mi się opłacało wziąć te abonamenty za 19.99 i 24.99 na 2lata. Ale po złożeniu reklamacji nie dość że udało mi się dostać te abonamenty po 9.99 i 14.99 to jeszcze zmienili mi na brak okresu zobowiązania. Było to na przełomie kwietnia i maja 2022 roku.
 
 
grzegorz 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2023, 07:55   

Dodam coś od siebie, bo jestem swiezo po negocjacjach, ze nie ma wogole oferty utrzymianowej dla ofert Super 5G, tak jak kiedys było za 15zł, teraz chcą 35zł. oferta za 10zł ma teraz 3-6GB (nie pamietam) zamiast 10GB. Ogolnie telefonia komórkowa w UPC jest teraz kiepska.
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 18-04-2023, 21:36   

I uważałbym na nich... ewakuowałem sie ze smarta, 3 dni byłem na ofercie w miesiącu, all rozmowy z 10gb a mimo wszystko za ostatni miesiac mi policzyli ponad 80zł... jaką to beznadziejną firmą trzeba być by liczyć tyle za sam abo telefoniczny z takim małym pakietem.... cieszę się że moja przygoda z upc sie skończyła, zapłace im ten ostatnio haracz i zapominam o tej nędzy.
_________________
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 19-04-2023, 19:03   

ale w umowie masz zapis, że na czas nieokreślony jest ta sama cena, dopóki masz usługi w UPC. Więc nie musisz nic robić aby to zachować.

Jakim cudem policzyli Ci za no-limit 80 zł?
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 20-04-2023, 08:02   

grzech1991 napisał/a:
ale w umowie masz zapis, że na czas nieokreślony jest ta sama cena, dopóki masz usługi w UPC. Więc nie musisz nic robić aby to zachować.

Jakim cudem policzyli Ci za no-limit 80 zł?


Bo tak teoretycznie licza za niego w cenniku... To jeszcze z tych czasów kiedy strzelalili jakies astronomiczne kwoty za usługi w niepromocjach(EDIT: Sorki wciąż tak liczą za niego według cennika :P co za "uczciwa i porządna" firma :PPPPP)... Czy UOKIK ich za to nie pojechał jakiś czas temu?

Liczyłem że jak sie wyniose po kilku dniach na umowie bez zobowiązania to policza jak za ten czas co byłem, no i po przeniesieniu naliczyli jakies 9zl za 3 dni miesiaca... tylko teraz na koniec miesiaca policzyli jeszcze jakies 75. Nawet jak niby mogą liczyć 80 to naciaganie na 84 to juz jest jakies bandyctwo. Jak sie człowiek ich trzymał to było spoko ale jak chcesz sie rozstać to widać co za dno sobą reprezntują. Dziękuje że mam we swojej okolicy tyle alternatyw że do nich już nigdy nie będę musiał wrócić.,
_________________
 
 
daro33 
easy master

Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 43
Wysłany: 01-05-2023, 07:22   

Podobno mają być przenoszone numery z UPC do Play ktoś coś słyszał i na jakich warunkach.
  aaa
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 01-05-2023, 09:56   

daro33, podejrzewam że jak będą przenosić to na tych samych warunkach bo są osoby co mają zobowiązanie i mogą nie być zainteresowane płacić więcej
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: