Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 18-03-2023, 15:46   

knoxville napisał/a:
Witam. Zobowiązanie na TV+Internet wygasa mi w lipcu a dwa miesiące później na HBO. Czy w takim wypadku pisanie wypowiedzenia na główne usługi ma sens i jak to wygląda w razie rezygnacji z UPC z pozostałym HBO ??


Bez wysłania rezygnacji w zasadzie nic ciekawego nie dostaniesz szkoda czasu nawet próbować. Natomiast hbo wynika że masz na osobnej umowie terminowej także to można powiedzieć odrębna sprawa i po prostu zostanie jak jest.
_________________
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-03-2023, 15:57   

No ale jeszcze zostaje kwestia jakbym zrezygnował z UPC, naliczają mi karę za HBO czy do końca trwania umowy abonament za samo HBO ?
_________________
 
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 18-03-2023, 16:14   

knoxville napisał/a:
No ale jeszcze zostaje kwestia jakbym zrezygnował z UPC, naliczają mi karę za HBO czy do końca trwania umowy abonament za samo HBO ?


A tutaj to w zasadzie nie wiem niestety najprościej spytaj na chacie u nich. Po zalogowaniu pomoc i zadaj pytanie. Tam od razu piszesz połącz konsultant aby ominąć milion pytań bota.
_________________
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-03-2023, 21:24   

Naliczą karę za HBO.
_________________
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 20-03-2023, 09:44   

Wykonałem ostatni telefon do upc z nadzieją że może coś najtanszego chociaż zaooferują... 300+select za 50zł to jest ich super deal na utrzymanie klienta :P Jeszcze mowie ze wolałbym mniej płacic i w sumie 150 mi by nawet wystarczyło... A oni nie ma opcji... Czy tylko ja uważam to za glupotę? Konkurencja za 50zł potrafi dac, 150+tv, miesiac gratis, 12mc disneya jako nowemu a oni majac klient które nie muszą podłaczać ani nic robic składają taką żal oferte...
_________________
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 20-03-2023, 11:47   

marioking napisał/a:
Wykonałem ostatni telefon do upc z nadzieją że może coś najtanszego chociaż zaooferują... 300+select za 50zł to jest ich super deal na utrzymanie klienta :P Jeszcze mowie ze wolałbym mniej płacic i w sumie 150 mi by nawet wystarczyło... A oni nie ma opcji... Czy tylko ja uważam to za glupotę? Konkurencja za 50zł potrafi dac, 150+tv, miesiac gratis, 12mc disneya jako nowemu a oni majac klient które nie muszą podłaczać ani nic robic składają taką żal oferte...

Niestety tak to już jest, a jeśli chodzi o 150 to z tego co słyszałem zniknie z oferty.
  debian33
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 20-03-2023, 15:25   

marioking napisał/a:
Wykonałem ostatni telefon do upc


Dzwonić do nich raczej nie ma sensu. Podstawa do załatwiania to wysłanie przez stronę rezygnacji dopiero jak ją mają w systemie można o czymś porozmawiać ;)
_________________
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 20-03-2023, 16:43   

Neo10 napisał/a:
marioking napisał/a:
Wykonałem ostatni telefon do upc


Dzwonić do nich raczej nie ma sensu. Podstawa do załatwiania to wysłanie przez stronę rezygnacji dopiero jak ją mają w systemie można o czymś porozmawiać ;)


Serio? Tego co mam w stopce nie dawali za piekny uśmiech :P wypowiedzenie dawno poszło... i zadzwonili ze dwa razy, raz pogadałem a drugi raz nie miałem czasu gadać... a że zbliża sie koniec miesiaca i gdzies trzeba coś zamowić to odniesienie do "ostatniego" podejścia...
_________________
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 20-03-2023, 18:48   

Neo10 napisał/a:
marioking napisał/a:
Wykonałem ostatni telefon do upc


Dzwonić do nich raczej nie ma sensu. Podstawa do załatwiania to wysłanie przez stronę rezygnacji dopiero jak ją mają w systemie można o czymś porozmawiać ;)


Ja bez problemu wynegocjowałem dzwoniąc, ale wysłałem wypowiedzenie.
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 20-03-2023, 20:15   

marioking napisał/a:
Serio? Tego co mam w stopce nie dawali za piekny uśmiech :P


Założyłem że tylko dzwoniłeś po poprzednim wpisie. :) Jak już było wypowiedzenie to faktycznie dziwne że nie mają nic ciekawszego. :(
_________________
 
 
fromage 
Klikacz

Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 2
Wysłany: 21-03-2023, 13:40   

Cześć, kończy mi się umowa w UPC z końcem kwietnia, wysłałem już wypowiedzenie.

Obecnie mam Pakiet Start TV oraz światłowód 500mb/s za 59,99zł

Po złożeniu wypowiedzenia dostałem ofertę na Pakiet Start TV oraz światłowód 600mb/s za 50zł albo pakiet Select TV oraz światłowód 1gb/s za 65 zł. (telewizji nie oglądam, a różnicy między 600 a 1gb nie zauważę w codziennym użytkowaniu

Jest szansa ugrać coś jeszcze niżej czy też to są ostateczne oferty? Ewentualnie z ich dodatkowych opcji interesowałby mnie Viaplay, na jakich warunkach mógłbym mieć start tv + 600mb/s + viaplay?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-03-2023, 15:00   

Przy takim pakiecie to pewno viaplay 39.99, taniej można i to nawet 10zl ale tu warunek box4k ...Przynajmniej tak mnie informował na infolini..Może ktoś jest z samym horizonem i się pochwali za ile ma viaplay ale chodzi o umowy już po tym jak viaplay podniósł cene do 55zl ...
  stivi
 
Shaunnn 
easy master


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 25
Wysłany: 21-03-2023, 16:41   

Cześć,
Aktualnie posiadam: Horizon Max DVR (68,99)+ Internet 300 MB compal(21,00) + telefon na start (0,98)plus pakiety Multiroom CI(14,90) + PolsatSport Premium (9,99)+ Pakiet MEGA SPORT (9,9) = 125,85 (chyba Happy Home XIV)
Zobowiązanie do listopada 2022, aktualnie na bezterminówce. Rozmowa z konsultantem, brak checi na cokolwiek. Z forum przedłuzałem umowę już kilka razy. Pytanie: jest jakaś porównywarka, vide jak morterhona, gdzie mozna przejrzec oferty? Na UPC cięzko coś wyczarować, szczególnie, ze regulaminy, te fajne, sa dedykowane wyłącznie dla nowych abo. Utzrymanie obecnych rzeczy, z cyrografem, też nie wchodzi w gre. Bo nie da rady :)
Jak u Was z negocjacjami? Nadmienię, ze jeszcze nie wysyłałem wypowiedzenia, właśnie dlatego, ze po pierwszym kontakcie wychodzi, że nic ciekawszego nie ma (tutaj na forum również od jakiegoś czasu się o tym pisze, skutek przejęcia przez PLAY?).
Macie jakieś ciekawe wyniki Waszych kontaktów z. UPC? Gdzie znaleźć ukryte oferty?
Dzięki za sugestie
_________________
  shaunnn
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21-03-2023, 16:52   

Oferte dla nowych jak ci pasuje powinieneś dostać bez problemu po złożeniu wypowiedzenia
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-03-2023, 17:27   

Nie do końca ,kolega miał złożone wypowiedzenie,3x dzwonili z UPC nie godził sie na warunki proponowane gdyż chciał ofertę dla nowych,budzi się 1 marca bez neta i telewizji i prośba z UPC o zwrot sprzętu.Zadowolony ,że udało mu się telefonicznie odkręcić został na bezterminowce 10 zł więcej ... póki co czeka ...
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: