Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przedłużenie umowy w UPC
Autor Wiadomość
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 06-02-2023, 20:59   

ogromny napisał/a:
Damil napisał/a:
W ogóle to myślałem, że tego Horizona w końcu się pozbyli. Jednak nie, sprzedaż ofert z tym padłem tylko się rozkręca.

Problem w tym że żadnego innego normalnego dekodera UPC się niedorobiło. Jedyna alternatywa to moduł ci+

Ale cenowo to dobra ofera, chciałem przejść do vectry m.in. na ich dekoder ale nawet sam net mają droższy
 
 
Itam1995 
Klikacz

Dołączył: 11 Kwi 2021
Posty: 3
Wysłany: 14-02-2023, 12:18   

Witajcie.
Dostałem ofertę przedłużenia umowy w UPC.

Dotychczasowe warunki:
- Internet 500 Mb/s, (Modem Connect Box)
- telewizja pakiet MAX (Dekoder UPC TV 4K BOX)
Opłata: 90 zł/miesiąc
Umowa podpisywana 2 lata temu.

Nowa propozycja: Internet 600 MB/s, poszerzenie zakresu pakietu telewizji do MAX PREMIUM (wg konsultantki nie wpływa to na kwotę) - niezależnie od pakietu telewizji, kwota 100 zł/miesiąc.

Czy powyższa oferta jest korzystna?

Na moje pytanie czy w ogóle muszę zmieniać ofertę, czy nie mogę być na obowiązujących warunkach i przejśc w tryb umowy na czas nieokreślony, konsultantka powiedziała, że w takim wariancie nie ma gwarancji ceny i UPC może ją podnieść - czy rzeczywiście tak to działa?

Jakie posiadacie spostrzeżenia do dekodera UPC TV 4K BOX? Mój wybór padł na niego z racji fajnej opcji połęczenia po WIFI, bez kabla. Telewizja nie zawiesza się, nie ma żadnych ścinek, itp. Jedyna wada, którą zauważyłem: jest jakieś opóźnienie, około 20 sec. Gdy sąsiedzi na dole wołali "GOOOOL" na Mundialu, ja nadal czekałem .. :cry: :cry:
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 14-02-2023, 14:01   

Itam1995 napisał/a:
że w takim wariancie nie ma gwarancji ceny i UPC może ją podnieść - czy rzeczywiście tak to działa?

tak, jest to max kilka zl rocznie (jest okreslona gdzies w regulaminie max kwota) i zwykle tez sie wiaze to z zwiekszeniem predkosci
 
 
davidsondv 
Klikacz

Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 8
Wysłany: 09-03-2023, 10:03   

dragonek napisał/a:
Dostałem propozycję przedłużenia umowy na internet solo:
300mbit za 50zł na 6 miesięcy. Dla nowych klientów jest to samo na 12 miesięcy więc domyślam się, że nic specjalnego to nie jest. Da się coś taniej ugrać?


Cześć, ugrałeś coś lepszego przy takim czasie umowy?
Muszę jeszcze być z nimi do grudnia bo trzyma mnie promocyjna oferta na abonamenty tel, aktualnie jestem na bezterminówce i płacę 65zł za 750mb.
Zostaje do grudnia i spieprzam do Netii :)
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 13-03-2023, 22:58   

Cześć, czy dostał ktoś ostatnio na przedłużenie umowy 300M za 39,99 ?
 
 
krolikotapir 
Klikacz

Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 7
Wysłany: 23-03-2023, 19:01   Zero ofert ze strony UPC

Ciekawostka.

Okres zobowiazania (czasem mylnie okreslany tu "umową") upłynął w moim przypadku 12 lutego. Zwykle UPC kontaktowało się z nową ofertą ok. pół roku przed tą datą. Tym razem tak nie było. Miesiąc przed wygaśnięciem okresu kontaktowali się zwykle drugi raz - tym razem tak nie było. Nie było żadnej oferty po wygaśnięciu okresu, według informacji ze strony powinna pojawić się w 'moim upc', ale i tam się nie pojawiła :) ) napisałem na messangerze, powiedzieli że przekazują sprawę do DUK. Po dwóch tygodniach żadnego kontaktu nie było. Napisałem do nich znow, tym razem napisali ze zadnego wsparcia sprzedazy w tym kanale nie oferuja xD Wypowiedzialem umowe - wlasnie minely dwa tygodnie, oferty brak xD

Czy to jest jakis nowy trend, czy ja po prostu mam pecha?
_________________
 
 
F1le 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2023, 22:22   

Obserwuje ten trend też. Pamiętam jak było a jak jest. Mam 1 miesiąc do końca umowy - pies z kulawą nogą się nie zainteresował mną - kiedyś było inaczej a jestem z UPC od 12-13 lat.
  F1le
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 24-03-2023, 03:41   

Zadzwonią, a jeśli nie to sami zadzwonicie - zobaczycie ;)
 
 
gabrychu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 196
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 24-03-2023, 09:25   

Skończyła mi się umowa w lutym, zadzwonili raz ale nie mogłem rozmawiać.
Więcej już nie dzwonili :D
_________________
 
 
ratatam 
easy master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 39
Wysłany: 24-03-2023, 09:27   

Pewnie statystycznie im wyszło, że klient zostaje po okresie zobowiązania. Stąd po tym terminie +10 zł w aktualnych ofertach ;)
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 24-03-2023, 09:56   

dokładnie bo ludzie tylko strasza odejsciem ale rzadko kto cos z tym robi i dalej wisi bez zobowiazania... niby nie ma obowiazku a placi wiecej :P
_________________
 
 
krolikotapir 
Klikacz

Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 7
Wysłany: 24-03-2023, 14:53   

Ma napisał/a:
Zadzwonią, a jeśli nie to sami zadzwonicie - zobaczycie ;)


No wlasnie nie zadzwonimy, ja juz mam wybrana lepsza oferte z Orange. Po prostu bardzo to dziwne.
_________________
 
 
MigMig 
Klikacz


Dołączył: 24 Mar 2023
Posty: 2
Wysłany: 24-03-2023, 15:36   

U mojego dostawcy internetu, gdzie były promocje dla nowych klientów znacznie lepsze niż dla stałych klientów, miałem taką metodę, że wypowiadałem umowę na koniec, żeby automatycznie nie przedłużyli, a jak umowa wygasła to wracałem jako nowy klient i dostawałem więcej w tej samej cenie :) .
Ja byłem zadowolony, bo płaciłem mniej, opiekun klienta od dostawcy był zadowolony bo pozyskał nowego klienta - same plusy :D
Obecnie znowu umowa zbliża mi się do końca i zastanawiam się czy nie przejść do UPC, bo mają wyższe prędkości.
 
 
F1le 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-03-2023, 03:03   

Ja tak teraz robię... Przechodzę już do Orange z internetem 2Gbit/600Mbit (upload potrzebny) na czas nieokreślony - instalkę mam w poniedziałek, potem wypowiadam w 100% cały pakiet UPC, mam IPTV na zastępstwo, potem zobaczę, może podpiszę umowę z UPC na znacznie tańszych warunkach jako nowy klient, a potem się zastanawiam co zrobić z Orange, albo sobię wezmę mały internet z UPC jako backup WAN + TV bo działa OK, gdyż nie mam jak kabli z Orange LANowych puścić do ich TV (orange to IPTV) a koncentryk mam w każdym pokoju więc UPC jest "dostępniejsze". Zamierzam zejść z ceną o 1/2.

Niestety mam do wyboru tylko 2 opcje u siebie Orange albo UPC

Ma napisał/a:
Zadzwonią, a jeśli nie to sami zadzwonicie - zobaczycie ;)


Eeee, raczej nie... Nawet do mnie nie dzwonili aby mi coś wcisnąć od dłuższego czasu, co było dość nagminne w UPC.
  F1le
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 25-03-2023, 06:53   

Jaka cena za te 2 GB od Orange?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: