Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PLAY kupił UPC Polska !!!
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-08-2022, 17:40   

Pan obserwator napisał/a:
I dalej atakujesz i unikasz odpowiedzi.
To się robi ciekawe :D

???
Przeczytaj swoje wypociny ze zrozumieniem, chciałem ciebie nakierować ale ty jak ... W kółko swoje. Pozdrawiam
_________________
  ogromny
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 11-08-2022, 23:52   

Że co zrobić? :lol:

Ja słabo te kąkutery i smarkfony ogarniam. i dalej szukam tego linku do starego mojego upc na ich stronie, bo chciałem być mniej uparty, no ale włażę na te upc.pl, klikam jak durny ten napis na górze i uparcie mnie każe się logować do tej nowej wersji.

W ogóle to na takim kursie dla emerytów uczyli, że nie wolno klikać w linki spoza stron firm, więc klikam, klikam i nic, dalej ta nowa wersja tylko.
 
 
pawlo_z 
easy master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 45
Wysłany: 12-08-2022, 07:29   

Pan obserwator napisał/a:
ogromny i widzę znowu atak personalny. Teraz wmawiasz coś czego nie powiedziałem.
Zapytałem gdzie na stronie UPC masz ogólnodostępny link do starego systemu.
Nie gdzieś zakopany, nie podany na forum, tylko taki co jest JAWNIE i WYRAŹNIE pokazany na stronie UPC. Tak jak widzi to zwykły szarak wchodzący na stronę upc.
Dalej czekam na odpowiedź.

pawlo_z napisał/a:
W starym moim upc też było...

Było i jest, ale co z tego jak te ustawienia nie są już chyba brane pod uwagę, bo na ustawienia w nowym systemie wpływu nie mają.
W starym wyłączyłem, w nowym się wreszcie pojawiły i musiałem wyłączyć kolejny raz.


Wyłączyłeś ponownie w nowym moim upc więc już masz po problemie a na
stronie upc nie ma linku do starego systemu
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 12-08-2022, 12:34   

pawlo_z, zrobiłem nawet więcej bo przeprowadziłem doświadczenie jak zmiany w 1 systemie wpływają na 2 i stąd już wiem czemu wcześniej miałem rozbieżności.
Stary system z nowym owszem komunikują się ze sobą, ale stary system czasami potrzebuje nawet kilku godzin na zrobienie roboty.
Wcześniej sprawdzałem w ciągu góra 2 minut i stąd widać różnice w ustawieniach, ot stary system najwyraźniej nie zdążył jeszcze przesłać informacji do nowego

Swoją drogą, że tak nawiążę znowu do zgód marketingowych, to ich ilość drastycznie wzrosła w nowym systemie i niektóre wywołują spory niesmak... chodzi o zgody na profilowanie, bo to jasno pokazuje kim jest klient w tej firmie (jak pisałem krową do wydojenia nawet jak będzie zdychać) i na co pozwoliliśmy przymykając oko, bo przecież 5zł zniżki jest.
Ktoś powie, ale widziały gały co podpisały. Ok, jeśli ktoś całkowicie świadomie godzi się na sprzedaż własnej prywatności to jego sprawa, ale są ludzi nieobeznani w temacie i wg. mnie bardziej obeznani powinni reagować.
 
 
pawlo_z 
easy master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 45
Wysłany: 12-08-2022, 13:31   

ok, jest dużo tych zgód jednakże na wszystkie nie trzeba udzielać zgód ja mam na 3 pierwsze i rabat jest zastosowany
 
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 12-08-2022, 13:57   

Oczywista sprawa, że zaznaczamy co chcemy, byle to była nasza świadoma decyzja, a nie makaron nawinięty na uszy. Dobrze wiemy z dawnych lat, że niejednokrotnie konsultanci obiecywali jedno, a w umowie przychodziło drugie i nie mówię tylko o upc, ale ogólnie o firmach.
Są ludzie co niektórych rzeczy nie ogarniają, ale są dobrzy w innych rzeczach i nie wiadomo czy kiedyś ich pomoc nam się nie przyda, dlatego wg. mnie zadbajmy o siebie wzajemnie i jak firma zaczyna kombinować to należy to głośno mówić.

Ja teraz wyłączyłem zgodę na marketing wewnętrzny i będę obserwował czy dalej będzie spam przychodził. Plusów z tej zgody nie miałem żadnych.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 20-08-2022, 07:49   

Witajcie, nowina warta odnotowania w podręcznikach do historii - PLay będzie miało eSIM! tyle że oczywiście tylko na telefony, ale może kiedyś doczekamy się tez na zegarki. Mam jednak pytanie... jak to jest z tym połączeniem Play i UPC. Bo eSIM nie będzie dla klientów UPC. Jesteśmy traktowani jak klienci drugiej kategorii... czy w końcu to połączenie przyniesie nam korzyści które nam obiecywano?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 20-08-2022, 08:33   

IQ, narazie nawet na stronie dla nowych klientów brak ofert , wisi ta sama. Wifi caling nie są wstanie wszystkim włączyć a Ty o esim
_________________
  ogromny
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-08-2022, 12:13   

Przecież to wchodzi 22 sierpnia ponoć, szkoda strzępić ryja i dywagować poczekajcie te 2 dni i będzie wszystko wiadomo.
_________________
  kelt
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 20-08-2022, 12:27   

IQ napisał/a:
Jesteśmy traktowani jak klienci drugiej kategorii...


czekam na taki komentarz, w sprawie cen aby były jak w play'u albo z playa bo to obecnie najdroższa sieć xD
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 20-08-2022, 15:08   

kelt napisał/a:
szkoda strzępić ryja.

Mam gdzieś e SIM a z takimi grypsamii to sobie z domownikami dywaguj
_________________
  ogromny
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 22-09-2022, 10:06   

Chyba coraz bliżej końca marki UPC w Polsce. Pierwszy etap, zmiana profilu na Facebooku z "UPC Polska" na "UPC przeszło do Play" :shock:
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-09-2022, 10:25   

Niech oni się wreszcie określą którą stronę idą, szczególnie jeśli chodzi o telewizję. Bo człowiek nie wie czy wiązać się z nową umową czy też szukać sobie ciekawszych operatorów niż Play :)
_________________
 
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 196
Wysłany: 23-11-2022, 10:23   

Play integruje we własne struktury i likwiduje jako samodzielny byt przejęty kilka lat temu 3S. Operator ze sporą siecią swiatłowodową, głównie na Śląsku i usługami dla biznesu. https://3s.pl/

https://www.telko.in/3s-koncza-dzialalnosc
fragment:

Grupa 3S zakończy żywot, jako odrębny podmiot prawny i zostanie wchłonięta przez właściciela – P4, operatora sieci Play – wynika z naszych informacji. Samodzielny byt 3S przewidziany jest ponoć tylko do końca bieżącego miesiąca. Nie wiemy jeszcze, czym podyktowane jest to posunięcie, aczkolwiek wiadomo już od pewnego czasu o integracji w jedną strukturę usług B2B, jakie świadczą wszystkie główne spółki grupy: Play, 3S oraz UPC.

Jednocześnie dowiadujemy się (z pewnym opóźnieniem) o dosyć nieoczekiwanej rezygnacji prezesa zarządu 3S Tomasza Mrozowskiego. Menedżer pełnił także (a nawet przede wszystkim) funkcję dyrektora strategii w P4, a więc jego rezygnacja może mieć związek z likwidacją pionu strategii w tej spółce. Na stanowisku prezesa 3S zastąpiła go na sam koniec działalności spółki Monika Roś.


Mapka-z-klastrem-osrodkow-DC-2.png
sieć 3S
Plik ściągnięto 11 raz(y) 194,2 KB

 
 
Sigmund 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 196
Wysłany: 24-11-2022, 07:12   

Play zmienił nazwę swojej spółki odpowiedzialnej za budowę światłowodów z Fiberforce na "swojski" Polski Światłowód Otwarty, idąc krokiem Orange i jego Światłowód Inwestycje. Oba podmioty mają również swoich dodatkowych inwestorów finansowych i intencję bycia "otwartym" dostawcą infrastruktury jak np. Nexera.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: