Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
raafaello1982 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 25
Wysłany: 21-09-2022, 20:34   

Witajcie po 2L przerwie, aktualnie posiadam pakiet jak poniżej ważny do połowy października. Chciałbym przedłużyć umowę w tej samej cenie, ale dostać coś gratis oprócz tego co już posiadam np. HBO + ViaPlay albo TV MAX Premium 4K z nagrywarką + Internet 750. Natomiast Pani zaproponowała mi to samo co mam ale w cenie 5zł wyższej, gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony będą płacić 10zł więcej. Przeglądając pakiety teoretycznie Twój Happy Home XVI daje MAX EXTRA + PVR 63,99 + INT 150 za 21,02 + TEL za 10 = 95 zł + PSP + Eleven = ??

A może faktycznie DUK nie ma teraz możliwości zaoferowania czegoś 'fajnego' i muszę czekać do połowy listopada na Hit Mikołaja?

Telewizja
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ
73,99 zł
PAKIET POLSAT SPORT PREMIUM
9,99 zł
PAKIET PREMIUM MEGA SPORT
5,00 zł
Internet
INTERNET ŚWIATŁOWODOWY DO 150 Mb/s
11,00 zł
Telefon
MINUTY DO WSZYSTKICH MAX
10,00 zł

Razem brutto
109,98 zł
 
 
Dziku 
light master

Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 77
Wysłany: 21-09-2022, 21:44   

Kiedy w końcu się nauczycie że nie istnieje nic takiego jak DUK , od przynajmniej 8 lat nazywa się to BUK , czyli NIE Dział Utrzymania Klienta TYLKO Biuro Utrzymania Klienta pozdro.
 
 
raafaello1982 
easy master

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 25
Wysłany: 22-09-2022, 08:50   

Witajcie po 2L przerwie, aktualnie posiadam pakiet jak poniżej ważny do połowy października. Chciałbym przedłużyć umowę w tej samej cenie, ale dostać coś gratis oprócz tego co już posiadam np. HBO + ViaPlay albo TV MAX Premium 4K z nagrywarką + Internet 750. Natomiast Pani zaproponowała mi to samo co mam ale w cenie 5zł wyższej, gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony będą płacić 10zł więcej. Przeglądając pakiety teoretycznie Twój Happy Home XVI daje MAX EXTRA + PVR 63,99 + INT 150 za 21,02 + TEL za 10 = 95 zł + PSP + Eleven = ??

A może faktycznie BUK nie ma teraz możliwości zaoferowania czegoś 'fajnego' i muszę czekać do połowy listopada na Hit Mikołaja?

Telewizja
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ
73,99 zł
PAKIET POLSAT SPORT PREMIUM
9,99 zł
PAKIET PREMIUM MEGA SPORT
5,00 zł
Internet
INTERNET ŚWIATŁOWODOWY DO 150 Mb/s
11,00 zł
Telefon
MINUTY DO WSZYSTKICH MAX
10,00 zł

Razem brutto
109,98 zł
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-09-2022, 10:27   

Dziku napisał/a:
Kiedy w końcu się nauczycie że nie istnieje nic takiego jak DUK , od przynajmniej 8 lat nazywa się to BUK , czyli NIE Dział Utrzymania Klienta TYLKO Biuro Utrzymania Klienta pozdro.


Teraz to mało istotne, za chwilę to wszystko i tak będzie w Play. Pozdro! :P
_________________
 
 
konradantek 
light master

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 52
Wysłany: 23-09-2022, 11:48   

Hahha cwaniaczki :D

Zalogowałem się dziś do MOJE UPC i przywitał mnie radosny komunikat:

"Dla Ciebie poprawiliśmy czytelność dokumentów i regulaminów" ta jasne :)

Nie mniej nie więcej, lecę dalej na promocji WRUU i mam stare OWU, to znaczy, że nie podnoszą mi co roku ceny, bo nie mogą :)

Dziś chcieli mnie skłonić do akceptacji nowych wzorów, bo niby bardziej czytelne ;) a tam zapis, że mogą rokrocznie podnosić cenę o 10 zł :)
_________________
 
 
jerryy 
Klikacz

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 5
Wysłany: 23-09-2022, 19:28   

Cześć, orientujecie się czy istnieje oferta internet + tv ale w oparciu tylko o aplikacje UPC TV GO, bez dekodera, karty CI+ itp ?
Do stycznia mam max z nagrywarka i 1000mb za 119 ale chciałbym zejść z kosztów, tv prawie nie oglądam, int mogę zejść do 750 i szukam najtańszej opcji byle tvn24 był :)
 
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 23-09-2022, 22:05   

konradantek napisał/a:
Hahha cwaniaczki :D

Zalogowałem się dziś do MOJE UPC i przywitał mnie radosny komunikat:

"Dla Ciebie poprawiliśmy czytelność dokumentów i regulaminów" ta jasne :)

Nie mniej nie więcej, lecę dalej na promocji WRUU i mam stare OWU, to znaczy, że nie podnoszą mi co roku ceny, bo nie mogą :)

Dziś chcieli mnie skłonić do akceptacji nowych wzorów, bo niby bardziej czytelne ;) a tam zapis, że mogą rokrocznie podnosić cenę o 10 zł :)


Takie zapisy są już bodajże od grudnia 2020 roku.
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 24-09-2022, 08:55   

Daja juz ten mały dekoderek 4k bez wciskania masy pakietów? znaczy dostane do gołego max??
_________________
 
 
essential 
Klikacz

Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 1
Wysłany: 24-09-2022, 18:21   

Witam forumowiczów i wszystkich ganiających się z UPC!


W październiku rozpocznie się ostatni miesiąc mojej pierwszej umowy na internet + podstawową tv (500mb/s), której okres zobowiązania wynosił 24 miesiące i był (jak chyba wszystko w UPC) promocją. Otrzymałem już kilka połączeń od konsultantów przypominających o zbliżającym się końcu, natomiast przekonywali mnie, że jedyne co mogą zaoferować, to przeniesienie się na umowę internet 700mb/s na kolejne 24 miesiące, co nie jest mi ani trochę na rękę, bo chciałbym być wolnym strzelcem. Oczywiście jeśli nie zdecyduje się na żaden ruch, to umowa przejdzie automatycznie na formę bezterminową, a koszt internetu wzrośnie o bodajże 4zł (59,90->64).

Oczywiście znam taktykę wypowiedzenia i czekania na oferty, którymi się tutaj chwalicie, ja natomiast mam kilka pytań:

1. Czy biuro utrzymania klienta byłoby mną w ogóle zainteresowane biorąc pod uwagę, że nie jestem klientem nastawionym na opasłe pakiety TV, abonament telefoniczny, nagrywarki itp. które bierze tutaj większość z was? Interesuje mnie jedynie dotychczasowy internet (500), ewentualnie podniesienie go za niewielką dopłatą i umowa bezterminowa, czy w takim przypadku usłyszałbym w ogóle jakieś promocje i chęć targowania się?

2. Czy kiedy już złożyłbym wypowiedzenie i w gorszym scenariuszu nie usłyszał żadnych ciekawych indywidualnych zniżek, to czy miałbym możliwość wycofania takowego wypowiedzenia i kontynuowania swojej dotychczasowej umowy (czyli po prostu przejście na bezterminówkę)? Z jednej strony na logikę UPC nie powinno robić problemów, bo skoro klient jednak nie chce uciekać to w porządku, z drugiej boję się pozostania na lodzie, gdzie ani nie kontynuuje posiadanej umowy, ani nie wyciągnę nic lepszego, dodatkowo zostając z miesięczną karencją na ewentualny powrót.

Dziękuje za wszelkie informacje i doświadczenia z podobnych sytuacji. Pozdrawiam!
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 24-09-2022, 20:02   

Nie dostaniesz nic do czego nie ma regulaminu promocji o jakiejś tam nazwie. Dlatego jak się składa wypowiedzenie, to trzeba wiedzieć jakie oferty utrzymaniowe posiada obecnie UPC, żeby wiedzieć o co się walczy i czy możesz dostać to co chcesz. Jak nie będzie oferty utrzymaniowej na tańszy internet niż płacisz obecnie, to nie otrzymasz tego.
_________________
  ralf
 
kakalaka 
Klikacz

Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 2
Wysłany: 25-09-2022, 00:43   

Ave!

Obecnie w UPC sam internet 150Mb w cenie 40 +3 więcej po przejściu na czas nieokreślony. Nikt do mnie nie dzwonił przez kilka miesięcy więc zadzwoniłem. Oferta 150-45pln, 50 za 300. Nic szczególnego jak wiemy. Po wysłaniu wypowiedzenia: spadły ceny o 5 PLN. Z tego co czytam da się lepiej, ale pewnie wiedzą, że w mojej lokalizacji można tylko światłowód Orange czy też t-mobile. ps. W pierwszym kontakcie oferowane za 35 pln 150 Mb - ale jak dzwoniła druga osoba to podobno nie ma.

Podpytałem się o TV: kończy mi sie umowa z canal+.
Propozycje dla mnie:
1. max + 750 Mb + viaplay w cenie 90 na 24 m-ce z tv 4k Box
2. max + 500Mb + Viaplay za 90 na 12 mcy z tv 4k Box.
Można dobrać Polsat sport premium i eleven w paczce za 20.
3. select + 300 Mb za 60 na 24 m-ce z horizonem. Pacz sport:eleven, polsat, viaplay za 50 PLN

Przegląd forum, wyszukuję warunki promocji i widzę, że te warunki są coraz trudniej dostępne.
Interesuje mnie sam net 150 czy też 300. Opcję z tv też biorę pod uwagę. Viaplay też, polsat sport premium -jakby był w dobrej cenie, eleven nie. Canal+ nie - stracili ligę angielską to jak dla mnie nie ma tam nic. (mają mieć 2 mecze na tydzień) HBO też nie.

Wiem że warunki są w promocjach na zestawy jak i na dodatki. są w promocjach
A może propozycje złożone są ok? Choć z Internetem 300 było by może taniej przy tej paczce z 750, max i viaplay - ale pewnie nie ma takie promocji. I tak są promocje porobione by się zgadzało.


Czy pomoże ktoś proszę?
Z góry dzięki.

ps. Rozważam, też całkowitą rezygnację z TV (przecież nikt tego nie ogładą : mi potrzebna liga angielska, a reszcie domowników netflix, hbo) i korzystanie z samego interentu. Tylko jak wezmę net 300 za 45 i do tego viaplkay za 34 = 79 to ma się nijak do 90 z tym + max tv.

ps.2 dekoder 4K tv box - czy lepiej moduł ci - nie korzystam z nagrywania i jakichkolwiek bajerów na dekoderze. tv jest z androidem.
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 25-09-2022, 15:12   

essential napisał/a:
1. Czy biuro utrzymania klienta byłoby mną w ogóle zainteresowane biorąc pod uwagę, że nie jestem klientem nastawionym na opasłe pakiety TV, abonament telefoniczny, nagrywarki itp. które bierze tutaj większość z was? Interesuje mnie jedynie dotychczasowy internet (500), ewentualnie podniesienie go za niewielką dopłatą i umowa bezterminowa, czy w takim przypadku usłyszałbym w ogóle jakieś promocje i chęć targowania się?


oferty w UPC są stałe, im bierzesz więcej usług tym jest zawsze taniej. Nie ma znaczenia czy opasłe, tylko ile ich masz


essential napisał/a:
2. Czy kiedy już złożyłbym wypowiedzenie i w gorszym scenariuszu nie usłyszał żadnych ciekawych indywidualnych zniżek, to czy miałbym możliwość wycofania takowego wypowiedzenia i kontynuowania swojej dotychczasowej umowy (czyli po prostu przejście na bezterminówkę)? Z jednej strony na logikę UPC nie powinno robić problemów, bo skoro klient jednak nie chce uciekać to w porządku, z drugiej boję się pozostania na lodzie, gdzie ani nie kontynuuje posiadanej umowy, ani nie wyciągnę nic lepszego, dodatkowo zostając z miesięczną karencją na ewentualny powrót.


Tak, wypowiedzenie zawsze można wycofać i to chyba u każdego operatora. Tylko niekiedy na piśmie.

kakalaka napisał/a:
Z tego co czytam da się lepiej, ale pewnie wiedzą, że w mojej lokalizacji można tylko światłowód Orange czy też t-mobile.


Im to wystarczy jako argument.

kakalaka napisał/a:
ps. Rozważam, też całkowitą rezygnację z TV (przecież nikt tego nie ogładą : mi potrzebna liga angielska, a reszcie domowników netflix, hbo) i korzystanie z samego interentu. Tylko jak wezmę net 300 za 45 i do tego viaplkay za 34 = 79 to ma się nijak do 90 z tym + max tv.


no jak nijak jak masz 11 zł miesięcznie różnicy i to bez tego czego nie używasz?

kakalaka napisał/a:
ps.2 dekoder 4K tv box - czy lepiej moduł ci - nie korzystam z nagrywania i jakichkolwiek bajerów na dekoderze. tv jest z androidem.


Lepiej moduł bo masz jeden pilot.
 
 
krzychowawa 
light master

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 88
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-09-2022, 13:01   

Witam was udało mi się uzyskać taki zestaw usług przy przedłużeniu umowy:
Horizon max z nagrywarką
Pakiet Polsat Sport premium
Canal+ prestige
Pakiet mega Sport
Internet do 750mb
Telefon na start
Dwa pakiety komórkowe UPC
Multiroom z dekoderem 4k
Za 151 złotych

Mam pytanie czy da się uniknąć opłaty aktywacyjnej 29.99?

Ps. Dodaję regulaminy (wystarczy zmienić rozszerzenie pliku)

IMG_20220926_144911.jpg
Podsumowanie
Plik ściągnięto 175 raz(y) 159,04 KB

upc_regulamin_promocji_twoj_super_pakiet_canal+_2022-1_od20220913.zip
Pobierz Plik ściągnięto 117 raz(y) 75,67 KB

upc_regulamin_promocji_twoj_pakiet_polsat_sport_premium_ii_2021-2_od20220329.zip
Pobierz Plik ściągnięto 63 raz(y) 73,28 KB

upc_regulamin_promocji_twoj_happy_home_750_xi_2021-3_od20220526.zip
Pobierz Plik ściągnięto 114 raz(y) 180,65 KB

upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_vi_2021-1_od20220329.zip
Pobierz Plik ściągnięto 69 raz(y) 72,77 KB

 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 26-09-2022, 15:26   

grzech1991 napisał/a:


Lepiej moduł bo masz jeden pilot.


Tu bym polemizował... mimo że sam lubie CI+ to jest jeden spory minus, brak REPLAY TV a to jest mega funkcja... dzieki niej praktycznie Horziona trzymam w szafce bo to szrot... i na apce w tv mogę oglądać większość oferty z 7 dniową historią... Jak się przyzwyczaisz to powrót do programu i bycia na czas to jakieś średniowiecze... Nie oglądam niby dużo tv ale to co chce mogę obejrzeć do 7 dni po...

Co za ciule w tym upc wymyślił że jak nie masz horizona albo 4k dekodera to nie możesz korzystać z replay tv...
_________________
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 26-09-2022, 17:53   

Ja mam problem aby zacząc TV w ogóle oglądać... nie widzę sensu. Funkcja pewnie nie chcą aby działała, a nie zabiorą tym co mają. Jak chce obejrzeć coś starego to wrzucam głownie polsatgo który jest za darmo... ale ja jestem nowoczesny. TV mam bo mam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,86 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: