Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizja UPC vs VECTRA
Autor Wiadomość
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-08-2022, 23:31   Telewizja UPC vs VECTRA

W UPC jest możliwość oglądania stream-u telewizji na komputerze (czyli UPC TV GO). Jednak nie wszystkie kanały są dostępne, np. TVN czy POLSAT. Czy w VECTRZE jest taka sama sytuacja? Czy te same kanały również w VECTRZE na komputerze nie są dostępne np. TVN, POLSAT?
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 10-08-2022, 02:15   

Polsat i TVN jest dostępny w Vectrze i stream działa na tych kanałach poza siecią Vectry.
_________________
  -Zuzia
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-08-2022, 07:35   

-Zuzia napisał/a:
Polsat i TVN jest dostępny w Vectrze i stream działa na tych kanałach poza siecią Vectry.


To według mnie, to jest ściema ze strony UPC że nie wszyscy chcą się zgodzić na stream.
Zapewne UPC się boi, że stracili by użytkowników kart CI+ na rzecz UPC TV GO.
Gdyby było 100% kanałów w UPC TV GO, to chętnie zrezygnowałbym z karty CI+.
 
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 10-08-2022, 08:53   

TVP1/2/3/info, Polsat, TVN, TVN7, TVPuls, TVPsport itp. do odbioru nie potrzeba karty CI+
_________________
  Woocash
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-08-2022, 09:22   

Woocash napisał/a:
TVP1/2/3/info, Polsat, TVN, TVN7, TVPuls, TVPsport itp. do odbioru nie potrzeba karty CI+


Sugerujesz że niby są dostępne w naziemnej?
Ale nie chcę korzystać z naziemnej. Teraz mam telewizor podpięty do kompa jako drugi monitor i chętnie zrezygnowałbym z tego TV na rzecz monitora. I nie uśmiecha mi się kombinowanie z podpinaniem do monitora jakiegoś tunera z naziemną i kombinowania z przełączaniem pomiędzy źródłami sygnału w celu wyboru pomiędzy UPC TV GO a kanałami z naziemnej.

Więc wpakowanie wszystkich kanałów do UPC TV GO byłoby mi na rękę i myślę że nie tylko mnie.
 
 
JanKowalski 
Klikacz

Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 9
Wysłany: 11-08-2022, 08:40   

Sugerował że są w kablu bez kodowania, więc jak masz w TV DVB-C to odbierzesz. Oczywiście jeśli masz kabel pociągnięty do TV do tego.
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 11-08-2022, 18:41   

Twoim rozwiązaniem jest korzystanie z kilku usługodawców, wp pilot oferuje kanały podstawowe.
 
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-08-2022, 19:33   

grzech1991 napisał/a:
Twoim rozwiązaniem jest korzystanie z kilku usługodawców, wp pilot oferuje kanały podstawowe.


Istotnie, zapomniałem o WP PILOT. I o ile WP PILOT rozwiązuje brak w UPC TV GO kanałów Polsat, TVN i TV4, to nadal brakuje m.in. History 2, Polsat Film, TVN Fabuła a zwłaszcza AleKino.
 
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 11-08-2022, 20:29   

H2, AleKino dostępne są w UPC TV GO,
_________________
  Woocash
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-08-2022, 20:48   

Woocash napisał/a:
H2, AleKino dostępne są w UPC TV GO,


Nie mam w UPC TV GO ani H2 ani AleKino. Ale na karcie CI+ mam oba kanały.
Chociaż H2 widnieje w spisie kanałów UPC TV GO a AleKino tam nie ma - mówię tutaj o pliku *.pdf ze spisem ważnym od 1 czerwca 2022.

To co zrobić aby te kanały pojawiły mi się UPC TV GO?
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 11-08-2022, 20:57   

H2 jest dostępne bez problemu. Jeśli nie masz jego dostępności a dysponujesz pakietem max reklamuj w BOK. Co do Ale Kino+ kanał ten nie był ani nie jest dostępny w UPC TV GO.
 
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 11-08-2022, 21:42   

Mój błąd Ale kino nie jest dostępny w UPC TV GO. Mam pakiet satelitarny Canal+ Entry i w cenie 5,- pln mam dostęp w Canal+ on-line do kanału Ale Kino, pomyliłem serwisy.
_________________
  Woocash
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 13-08-2022, 19:13   

klocorek napisał/a:
grzech1991 napisał/a:
Twoim rozwiązaniem jest korzystanie z kilku usługodawców, wp pilot oferuje kanały podstawowe.


Istotnie, zapomniałem o WP PILOT. I o ile WP PILOT rozwiązuje brak w UPC TV GO kanałów Polsat, TVN i TV4, to nadal brakuje m.in. History 2, Polsat Film, TVN Fabuła a zwłaszcza AleKino.


Za duże masz wymagania, jak chcesz wszystko to kup pirackie streamy po 30-40 zł.
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 20-08-2022, 19:26   

Ciekawe, że w Play Now TV jest stream AleKino+, jak i TVP1/TVP2/Polsat/TVN przez ich aplikację internetową po za siecią domową. Pakiet C+ w Play daje dostęp do C+ Online. Wychodzi z tego, że UPC nadal nie przeszło do Play. Oferta Play i UPC są nadal oddzielnymi tworami.
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 21-08-2022, 09:41   

swordfish napisał/a:
Ciekawe, że w Play Now TV jest stream AleKino+, jak i TVP1/TVP2/Polsat/TVN przez ich aplikację internetową po za siecią domową. Pakiet C+ w Play daje dostęp do C+ Online. Wychodzi z tego, że UPC nadal nie przeszło do Play. Oferta Play i UPC są nadal oddzielnymi tworami.


P4 nabyło 100% udziałów UPC jednak zarówno UPC jak i Play pozostają odrębnymi spółkami - tak głoszą od początku wszystkie komunikaty. Podobnie jest z nazwą. Za użytkowanie nazwy i logo UPC spółka P4 płaci Liberty Global opłaty licencyjne do momentu gdy nazwa UPC nie ulegnie zmianie (możliwe że oplata ta została uwzględniona w umowie nabycia).

Co do dostępności kanałów o których wspominasz pamiętaj że Play jak i UPC zawierało umowy licencyjne z nadawcami jeszcze przed zakupem tej drugiej stąd roznice w ofertach. Poza tym umowy te dotyczą konkretnych firm i usług. Biorąc pod uwagę że obie firmy działają odrębnie mając wspólnego właściciela nie oznacza że z dnia na dzień oferty ulegną ujednoliceniu. Prawdopodobnie w pewnej perspektywie czasowej umowy będą renegocjowane dla obu firm. Zwróć uwagę że spora liczba kanałów dostępnych w UPC nie jest dostępna w Play Now. Natomiast nowe umowy uwzględniają już obie firmy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: