Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 31-05-2022, 14:28   

npdnl napisał/a:
Canal+ zszedł totalnie na psy. Z samego szczytu polecieli na dno. Teraz już nie czerpią wpływów od świadomych klientów, którzy płacą za to, za co chcą płacić, tylko dosłownie uprawiają żebractwo polegające na promocjach typu "darmowy miesiąc", "pierwszy miesiąc taniej" i liczą na zapominalskich, którzy nie odepną karty :? Są dodatkiem do chipsów, taniego wina i innych pierdół. Żenada.
Ci którzy korzystają z promocji zazwyczaj od razu anulują subskrypcję i odpinają kartę. A te promocje to desperackie próby powiększenia bazy klientów, nawet ostatnio szefostwo C+ żaliło się, że baza nie tak napuchnięta jakby chcieli.
_________________
  -Zuzia
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 31-05-2022, 19:15   

Dziś dzwonili do mnie w sprawie oferty na C+ w TV.Nawet nie wysłuchałem propozycji ,tylko od razu powiedziałem, że ich oferta nie jest w żaden sposób konkurencyjna z C+ online. Facet zapytał na jakich warunkach mam C+online. Jak mu powiedziałem ,to sam stwierdził,że faktycznie ich oferta jest droższa i mniej opłacalna.
Chyba powoli faktycznie abonenci UPC rezygnują z C+ po kablu,a konsultanci są coraz bardziej bezradni :)
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 31-05-2022, 20:26   

Tak jest! Głosować portfelami. Szanujcie swoje ciężko zarobione pieniądze. Dostęp do kanałów przez internet jest czymś normalnym. Czy C+ oglądacie tylko stacjonarnie na dekoderze w salonie? Naprawdę dodatkowe kanały z transmisjami nie są Wam potrzebne? Chcecie tylko C+ w HD i 4K wisi Wam koło nosa?
Swoją drogą UPC nadal nie przeszło do Playa. W Play'u aplikacja C+ Online z C+ 4K jest czymś zwyczajnym i wliczonym w cenę.
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 05-06-2022, 10:16   

Alternatywa za 20zł przez 12m-cy - oferta online.

Użytkownicy Orange Flex w Klubie Flex mogą ponownie wygenerować kod rabatowy do Canal+ Online. Dzięki niemu opłata spadnie do 20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy.
Szczegóły: https://www.pepper.pl/pro...nge-flex-541166

Promocja ważna do 17.07.2022r.
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 19-06-2022, 21:29   

swordfish napisał/a:
Tak jest! Głosować portfelami. Szanujcie swoje ciężko zarobione pieniądze. Dostęp do kanałów przez internet jest czymś normalnym. Czy C+ oglądacie tylko stacjonarnie na dekoderze w salonie? Naprawdę dodatkowe kanały z transmisjami nie są Wam potrzebne? Chcecie tylko C+ w HD i 4K wisi Wam koło nosa?
Swoją drogą UPC nadal nie przeszło do Playa. W Play'u aplikacja C+ Online z C+ 4K jest czymś zwyczajnym i wliczonym w cenę.


oj przeszło przeszło :( wystraczy porównac ofertę komórkową było ok. 20zł a teraz 60zł. owszem proponują jakąs tam promkę za 0zł przez dwa lata, ale trzeba mieć odpowiednią (!) ofertę na usługi podstawowe. Co do C+... odpuść im. Ja tak zrobiłam i mam teraz C+ online za 20zł przez rok.
 
 
rotalplus 
Klikacz

Dołączył: 25 Cze 2022
Posty: 4
Wysłany: 25-06-2022, 11:20   

Witam. Jestem nowym abonentem UPC. Czy ktoś wie jakie warunki trzeba spełnić żeby aktywować ten pakiet c+ za 39,99 zł? W Moim UPC tego nie widzę. Mam pakiet Max Plus i internet 600 Mb/s
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 27-06-2022, 12:22   

rotalplus napisał/a:
Witam. Jestem nowym abonentem UPC. Czy ktoś wie jakie warunki trzeba spełnić żeby aktywować ten pakiet c+ za 39,99 zł? W Moim UPC tego nie widzę. Mam pakiet Max Plus i internet 600 Mb/s


Witaj, najlepiej było to zrobić przy podpisywaniu umowy. Obecnie musisz wziąć w stsndardowej cenie i dopiero potem przy przedłużaniu proponują lepsze warunki. Możesz spróbować jednak z odstąpieniem do 14 dni, może się uda. Nie wiem tylko po co się prosić, bo wykupując c+ online masz tę usługę przez internet po 29 zł.

PS. Choć z tego co widzę to oferta chyba jest dostępna na ich stronie. Wejdź na upc.pl rozwiń zakładkę promicja c+ i stąd rozpocznij zakup. Przekieruje cię do moje upc i tam kupisz.
 
 
rotalplus 
Klikacz

Dołączył: 25 Cze 2022
Posty: 4
Wysłany: 27-06-2022, 15:02   

Przy zawarciu umowy była opcja w cenie standardowej. Ja już próbowałem przez tą zakładkę promocyjną ale kieruje mnie do mojego UPC a tam nic nie ma. Jest tylko promocja na cinemax i filmbox. Hbo i Canal+ tam nie ma więc dlatego pytałem jakie warunki trzeba spełnić dla tej promocji
 
 
kriss 
classic master

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 165
Skąd: Tychy
Wysłany: 04-07-2022, 06:15   

Dobra wiadomość dla kibiców ekstraklasy.(jeszcze nieoficjalnie)
https://weszlo.com/2022/07/01/ekstraklasa-zostaje-canal-plus-przetarg-telewiziny
Brawo
_________________
 
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 08-08-2022, 15:15   

Dostałem Canal+premium 3 miesiące za 19,99zł reszta 44,99zł umowa na 12 miesięcy.
_________________
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 08-08-2022, 20:42   

Czyli wychodzi 39 zł miesięcznie.Oferta taka jak była już bardzo dawno temu. W listopadzie oferowali c+ prestige za 29,99zł na miesiąc. Aktualnie najbardziej opłaca się c+ online z lipcowej promocji, który dzięki kodowi z Orange flex kosztuje 20 zł miesięcznie przez rok z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie. W tej ofercie jest też c+4K.
 
 
Didikce 
easy master

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 27
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 09-08-2022, 18:44   Canal+ on line vs Player z C+

Jak bardziej opłaca sie wykupić C+? Przez C+ on line czy przez Player? I czy w obu przypadkach można oglądać na dwóch urządzeniach równocześnie?
_________________
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 01-09-2022, 07:16   

jak obecnie najlepiej opłaca się pakiet c+? Ktoś się orientuje?
  debian33
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 09-09-2022, 15:55   

debian33 napisał/a:
jak obecnie najlepiej opłaca się pakiet c+? Ktoś się orientuje?

W istopadzie dochodzą końca zobowiązania sprzed roku na 29,99 zł za prestige i może wtedy coś będzie dla takich klientów przewidziane, zwłaszcza że c+online w full wersji wychodzi zazwyczaj lepiej cenowo niż okrojony Canal+ w UPC. Obecnie chyba nie da się za bardzo nic ciekawego ugrać.
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 09-09-2022, 19:01   

Vouchery na Canal Plus Online dalej są? Te po 10 zł za miesiąc?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: