Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 04-04-2022, 20:08   

To zdecydowanie problem sprzętowy. Ja mam C+online na AppleTV+ i jest ok. nic nie klatkuje.


Rolnik123 napisał/a:
Cześć.
Zainstalowałem C+ online na firesticku od amazona i jestem załamany. Mam wrażenie jakby obraz "klatkował". Delikatnie wprawdzie, ale to wygląda jakby 15 klatek to było :/ Na aplikacji smart TV tego nie ma, tylko przez HDMI na firesticku. Net ok, pomijając klatki jakość też ok. Dodatkowo, player na firesticku w porównaniu do SMART TV też wydaje się ciemniejszy, UPC TV Go bez problemów.
Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-04-2022, 23:26   

No i bęc. Canal+ Online dla abonentów Canal+ u innych operatorów niż platforma Canal+ staje się faktem:

Cytat:
Klienci Telewizji od Orange, którzy posiadają pakiet telewizyjny od CANAL+, mogą bezpłatnie korzystać z nowego serwisu – CANAL+ online dla abonentów.


Ciekawe kiedy dla abonentów pakietu Canal+ w UPC/Play :twisted:
_________________
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 08-04-2022, 00:03   

atomix napisał/a:
No i bęc. Canal+ Online dla abonentów Canal+ u innych operatorów niż platforma Canal+ staje się faktem:

Cytat:
Klienci Telewizji od Orange, którzy posiadają pakiet telewizyjny od CANAL+, mogą bezpłatnie korzystać z nowego serwisu – CANAL+ online dla abonentów.


Ciekawe kiedy dla abonentów pakietu Canal+ w UPC/Play :twisted:


Warto dodać że Orange świadczy swoje usługi telewizyjne ściśle we współpracy z operatorem platformy Canal+. Dla przykładu usługa w technologii satelitarnej świadczona jest m.in. na dekoderach znanych stricte z platformy C+ m.in. 4k ultrabox+ i Sagem.
Na udostępnienie usługi Canal+ Online dla "innych operatorów" w najbliższym czasie bym zatem nie liczył. Usługa została udostępniona wyłącznie dla Orange i raczej na razie nie ma mowy o rozszerzeniu tej usługi na innych operatorów.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-04-2022, 00:09   

Może się doczekamy. Podobno trwają pracę, by Canal+ Online udostępniać także abonentom Canal+ w kablówkach. Ale pewnie to trochę potrwa...
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-04-2022, 06:05   

Jeszcze chwila stracą angielska i sami będą musieli stanąć na głowie żeby ludzi zatrzymać. Przecież nikt tego nie trzyma dla starych filmów czy jednego polskiego serialu na pół roku. Zaraz dadzą 4k do kabla aby tylko zatrzymać odpływ klientów tylko co tam będą wtedy nadawać???
  stivi
 
Knut 
Klikacz

Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 3
Wysłany: 08-04-2022, 09:48   

atomix napisał/a:
Może się doczekamy. Podobno trwają pracę, by Canal+ Online udostępniać także abonentom Canal+ w kablówkach. Ale pewnie to trochę potrwa...

Nad czym tu pracować? W kablu niech dadzą podstawowe kanały i możliwość korzystania z aplikacji C+ Proste jak budowa cepa.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-2022, 10:49   

stivi napisał/a:
Jeszcze chwila stracą angielska i sami będą musieli stanąć na głowie żeby ludzi zatrzymać. Przecież nikt tego nie trzyma dla starych filmów czy jednego polskiego serialu na pół roku. Zaraz dadzą 4k do kabla aby tylko zatrzymać odpływ klientów tylko co tam będą wtedy nadawać???

Mnie to śmieszy najbardziej że w dobie odpływu kolejnych praw sportowych oni zrobili aż 5 kanałów C+Sport i jeszcze mają C+NOW :lol:
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 08-04-2022, 19:48   

LNR napisał/a:
Mnie to śmieszy najbardziej że w dobie odpływu kolejnych praw sportowych oni zrobili aż 5 kanałów C+Sport i jeszcze mają C+NOW :lol:


Pamiętaj, że Canal+ 3 i 4 to są kanały pod Cyfrowy Polsat.
W rzeczywistości mają trzy (Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3), gdzie mogą swobodnie sobie puszczać powtóreczki :)

Spokojnie, z Ekstraklasą przetrwają. Zresztą ostatnio i tak bardziej stawiają na seriale. I dobrze, bo tego im nikt nie odbierze, jak prawa sportowe.
_________________
 
 
piter7790 
light master

Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 105
Wysłany: 20-05-2022, 21:26   

Tymczasem w Canal + Online już jest dostępny Canal + 4K. UPC już nie zachęci mnie więc ceną 40 zł za tak wybrakowany pakiet.

https://www.tabletowo.pl/...line-jakosc-4k/
_________________
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 21-05-2022, 20:24   

W listopadzie gdy przedłużałem umowę, oferowali mi C+ prestige za 29,99 zł. Teraz w Moim UPC oferują za 39,99 zł :) Oni naprawdę mają klientów za idiotów? C+ online bez zobowiązań kosztuje 29 zł i jeszcze można współdzielić subskrybcję z dwoma osobami. Co chwilę można wyhaczyć promocyjne ceny w streamingu. Najnowsza promocja jest taka:
https://www.empik.com/nagrody-bestaudio-empikgo miesiąc darmowy tylko za wzięcie udziału w głosowaniu.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 21-05-2022, 23:39   

slamer82, ja jeszcze załapałem się na 12miesiecy za 20zl miesiąc
_________________
  ogromny
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 22-05-2022, 16:19   

slamer82 napisał/a:
W listopadzie gdy przedłużałem umowę, oferowali mi C+ prestige za 29,99 zł. Teraz w Moim UPC oferują za 39,99 zł :) Oni naprawdę mają klientów za idiotów? C+ online bez zobowiązań kosztuje 29 zł i jeszcze można współdzielić subskrybcję z dwoma osobami. Co chwilę można wyhaczyć promocyjne ceny w streamingu. Najnowsza promocja jest taka:
https://www.empik.com/nagrody-bestaudio-empikgo miesiąc darmowy tylko za wzięcie udziału w głosowaniu.


A jak długo czekałeś na kod od nich 😉
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 22-05-2022, 17:13   

Nie czekałem, ponieważ jestem w trakcie "promocji" pierwszy miesiąc za 10 zł i 3 kolejne za 30. Potrzebuję C+ online do końca lipca, dlatego ten jeden miesiąc darmowy mnie nie urządza.
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 31-05-2022, 13:35   

Canal+ zszedł totalnie na psy. Z samego szczytu polecieli na dno. Teraz już nie czerpią wpływów od świadomych klientów, którzy płacą za to, za co chcą płacić, tylko dosłownie uprawiają żebractwo polegające na promocjach typu "darmowy miesiąc", "pierwszy miesiąc taniej" i liczą na zapominalskich, którzy nie odepną karty :? Są dodatkiem do chipsów, taniego wina i innych pierdół. Żenada. Do tego u operatorów to już w ogóle nie ogarniają sytuacji. Zamiast już dawno nSport+ przemianować na Canal+Sport 3, a na Ekstraklasę zrobić C+ Sport 4 i C+Sport 5 to tylko teraz w takim UPC mamy C+Sport,C+Sport2 i... C+Sport5 gdzie przez taki zabieg jest bałagan i codziennie jakaś grupa mniej świadomych januszy dzwoni do BOK z zapytaniem gdzie są kanały 3 i 4, bo ogólnie nie każdy się interesuje rynkiem tv i jak widzi że ma C+Sport 2, a potem 5 to siłą rzeczy szuka 3 i 4. Ponadto zdzierstwo i brak pełnej biblioteki filmów, brak dostępu do C+NOW, C+4K. Niedługo przetarg na Ekstraklasę i szczerze życzę im porażki, żeby w końcu utarł ktoś im nosa, a jak się zawiną z Polski to tylko lepiej dla nas, gdy inne prawa rozejdą się na pozostałych. Zawsze lepiej płacić o jeden abonament mniej ;)
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31-05-2022, 15:20   

Mnie już tylko trzyma WTA i Iga, trzeba przyznać że mieli idealny timing. Sukces Igi z zakupem praw do WTA... Bez reszty można żyć...
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,47 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: