Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC TV GO
Autor Wiadomość
henry164 
Klikacz

Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 10
Wysłany: 10-03-2022, 08:53   

Mam Xiaomi Mi Box S . Zainstalowana aplikacja UPC TV GO . Wszystkie kanały TV zgodne z wykupionym abonamentem , bez zacięć , mulenia itp w rodz. 1920x1080 HD . Puszka z boxem w drugim pokoju na drugim TV (taki pseudomultiroom). Transmisja po wi-fi z compala . Nie muszę stosować nawet Huba na Lan.
 
 
mtk.suder 
Klikacz

Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 11
Wysłany: 10-03-2022, 10:28   

Mam jeszcze takie male pytanko. Czy jak jest zakupiony Pakiet Eleven Sports to jest rowniez opcja ogladania Eleven Sports 1 4K w rozdzielczosci 4K w aplikacji UPC TV GO?
 
 
foxter11 
light master

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 51
Wysłany: 10-03-2022, 12:11   

W aplikacji UPC TV go nie widzę kanału Eleven 4k, są tylko Eleven 1, 2 i 3.
 
 
sztajger 
Klikacz

Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 8
Skąd: SILESIAPOLIS
Wysłany: 22-04-2022, 00:07   

Witam. Czy komuś oprócz mnie wpadł do głowy pomysł oglądania upc tv go za pomocą konsoli x-box? Uzasadnienie pomysłu, to temat na inną dyskusję :? W konsoli jest dostępna przeglądarka edge, więc procedura logowania nie stanowi problemu, ale kanały live (innych treści nie sprawdzałem) nie chcą ruszyć. Vod tvp działa! Z kodi zrezygnowałem, bo konsola jest u mnie tylko chwilowo, a instalator manifestuje sprzeciw obcym plikom...straszy uszkodzeniem sprzętu!
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 22-04-2022, 09:37   

sztajger napisał/a:
Z kodi zrezygnowałem, bo konsola jest u mnie tylko chwilowo, a instalator manifestuje sprzeciw obcym plikom...straszy uszkodzeniem sprzętu!
Nie wybuchnie :) Ale Kodi ponoć nie działa rewelacyjnie z tą konsolą, jak odważysz się sprawdzić, daj znać.
_________________
  -Zuzia
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 22-04-2022, 17:36   

Niestety też poległem na pomyśle odpalanie UPC na konsoli xbox w kodi.

Jak ktoś zna jakiś sposób aby to działało to bardzo chętnie tez poznam jak to odpalić.

Kiedyś podobno była apka na konsole od UPC ale jej nie widzę już.
 
 
sztajger 
Klikacz

Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 8
Skąd: SILESIAPOLIS
Wysłany: 22-04-2022, 17:45   

Wybuchnie, czy nie... ale sama piszesz, że(ponoć!) kodi i konsola nie współgrają rewelacyjnie. Poza tym, konsola jest u mnie czasowo - wróci(raczej nie) do właściciela, lub zostanie sprzedana. Nie chciałbym zepsuć, żeby potem nie musieć kupować trupa! A tanie toto nie jest. Niemniej gdyby usługa działała na konsoli, miałbym rozwiązany (do czasu sprzedaży konsoli) problem, a konsola nie "rdzewiałaby" ;) nieużywana .
Bardziej mnie dręczy, dlaczego nie odpala "upc tv go"? Dzwoniłem na 813x3 i "panienka" stwierdziła, że skoro na laptopie, w telefonie działa, to znaczy, że problem leży po stronie sprzętu(konsoli). I tyle było pomocy technicznej od UPC!
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 22-04-2022, 17:55   

sztajger napisał/a:
Wybuchnie, czy nie... ale sama piszesz, że(ponoć!) kodi i konsola nie współgrają rewelacyjnie. Poza tym, konsola jest u mnie czasowo - wróci(raczej nie) do właściciela, lub zostanie sprzedana. Nie chciałbym zepsuć, żeby potem nie musieć kupować trupa! A tanie toto nie jest. Niemniej gdyby usługa działała na konsoli, miałbym rozwiązany (do czasu sprzedaży konsoli) problem, a konsola nie "rdzewiałaby" ;) nieużywana
Fanką konsoli nie jestem, ale spytałam znajomego i Kodi ponoć jakoś tam od biedy działa, ale nie współpracuje ze wszystkimi wtyczkami poprawnie. Ja bym po prostu przetestowała, a w razie problemów odinstalowała Kodi. A Ty rób jak uważasz, ryzyko zawsze jest, że coś zawiesi się, a sprzęt w sumie nie Twój.
_________________
  -Zuzia
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 05-06-2022, 19:33   

Mam problem. Do tej pory wszystko działało bez zarzutu a dziś przy próbie oglądania kanałów przez aplikację upc tv go, wyskakuje komunikat: Brak uprawnień.
Ze względu na ograniczenia licencyjne nadawcy, aby oglądać programy na tym kanale, musisz być połączony z siecią UPC.
Szczerze nie rozumiem.Inne aplikacje działają poprawnie.Wylogowałem się i zalogowałem ponownie. Nic to nie dało. Ma ktoś pomysł jak ten problem rozwiązać?
Przy oglądaniu na kompie wszystko działa poprawnie.
Edycja: Wylogowałem się, zaznaczyłem kanał co wymusiło zalogowanie.Zalogowałem się i wszystko działa.
 
 
homzik 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-06-2022, 20:14   

U mnie też dziś nie działało ani przez przeglądarkę, ani aplikacja Android, ale teraz faktycznie już poszło. Wcześniej pokazywało, że niby nie mam podpiętych żadnych dekoderów.
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 07-06-2022, 12:59   

Cos kombinowali. Interfejs w przegladarce troche inaczej wyglada i oczywiscie popsuli. Nie da sie zrobic full screen dwuklikiem, pauza spacja nie dziala ;/ Na Android TV tez sie apka wysypala i bede musial sprawdzic co jest
O i jeszcze sprawdzenie parametrow ~ przestalo dzialac :evil:
Zauwazylem jeszcze, ze na niektorych kanalach moge teraz przewijac. Nie mam Horizon TV. Interfejs epg jakby czytelniejsze tez i lepiej wybierac kanaly z listy.
 
 
grzegorzcze 
classic master

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 254
Skąd: Tychy
Wysłany: 07-06-2022, 15:45   

Wmoim przypadku brakuje ze 10 kanałów typu; HBO3 , H2 , I innych nawet te dla dużych dzieci też nie nie są widoczne
_________________
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 07-06-2022, 19:09   

W weekend mieli jakieś awarie, a w ogóle zmienili API, na razie nie wiem, czy to zmiana na lepsze. Ale parametry streamu bez zmian.
_________________
  -Zuzia
 
BAHmVIP 
easy master

Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 35
Skąd: [wypowiedzi ocenzurowane]
Wysłany: 07-06-2022, 22:25   

Kolejne "ulepszenia". Działa w zależności od przeglądarki (Opera, Vivaldi = TAK Edge = NIE).

TVP-1: Niedostępny - wybrana pozycja nie może być w tym momencie odtwarzana 4012

Widać Miernota i Obciach połączyły siły.
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-06-2022, 23:01   

Po aktualizacji aplikacji na Sony Android Tv nie działa wcale
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,8 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: