Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tv vectra 4k box
Autor Wiadomość
Marek1985333 
Klikacz

Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 7
Wysłany: 08-03-2022, 13:25   tv vectra 4k box

Mam pytanie do Was, pytanie moje dotyczy tv z vectra smart 4k box jak to działa nie zawiesza się? i jak działa router z vectra dwu zakresowy jak jego zasięg?
_________________
 
 
upload2023 
light master

Dołączył: 01 Gru 2023
Posty: 57
Wysłany: 02-12-2023, 09:56   

A ja mam pytanie o dekoder TV Smart 4K BOX PVR 1TB
ktory zostal wprowadzony do oferty i szybko wycofany bo ludzie sie skarzyli na jakies błedy w nagrywaniu kasowaniu filmow itp?
Czy ktos wie kiedy go ponownie zaproponują do oferty po naprawieniu aktualizacji oprogramowania i softu?
 
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 06-12-2023, 04:45   

@Marek1985333, Witam od tygodnia posiadam usługi Vectry (600/60 KAON CG300T, Smart BOX 4K)
Zasięg wi-fi w porównaniu z Compal CH7465LG (który używałem ostatnie 4 lata w UPC) jest dwa jak nie trzy razy mocniejszy. Powierzchnia mieszkania 60m2 ostatni pokój w lini prostej od routera to 6-7m + 2 ściany działowe i jedna nośna. Transfer po wi-fi 550/40 (iphone SE) i 638/60 (TP-Link AX1800 Archer TX20U Plus) zewnętrzna karta sieciowa.
Na Compalu dl.200/250 up.20/25 (łącze 750/40) Na kablu RJ zamykałem budzik 750/40. Kaon ma wi-fi 6, Compal nie ma. Pożegnałem się z UPC/Play bez żalu, nie chcieli dać routera z wi-fi 6 i pakietu TV Start. Usilnie namawiali na łącze 1000/40 i wtedy wi-fi 6 będzie ... no to jest :mrgreen:

@upload2023, TV Smart 4K BOX DV8981 taki posiadam. To jest to samo co PVR tylko że nie ma dysku w kieszeni boxa :) Jak działa PVR Ci nie powiem ale do zwykłego oglądania TV jest ok. Fajnie że to android i ma wszystkie aplikacje sVOD w tym UPC TV GO :mrgreen:
Pakiet TV jaki posiadam jest najniższy (stalowy) ale na 30 dni włączyli najwyższy pakiet (platynowy+sport na ostro)
Jak ma się kogoś z tzw. rodziny co używa usługi TV z Vectry można oglądać jego kanały u siebie w boxie, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego bardzo chciałem pakiet stalowy :mrgreen:
Oferta kanałów TV w boxie jest taka sama jak w DVB-C Vectry, byłem przekonany że jest dostęp do tego co w aplikacji TV Smart GO, czyli okrojonej oferty a tu niespodzianka. TV praktycznie nie oglądamy bo szkoda czasu na reklamy.
Jestem świadomy tych klauzul inflacyjnych dla tego interesowała mnie całość w jak najniższej cenie która wynosi 65,- mieś.

Jak macie jeszcze jakieś pytania piszcie śmiało, postaram się szybko odpisywać.

Z ciekawostek to box ma w sobie tuner DVB-T2/C

_________________
  Woocash
 
upload2023 
light master

Dołączył: 01 Gru 2023
Posty: 57
Wysłany: 06-12-2023, 09:42   

Woocash napisał/a:
nie chcieli dać routera z wi-fi 6

No własnie tu pies pogrzebany do mnie ma dzis zadzwonic konsultant i ja mu powiem ze chce internet 300mb/s i maja dac nowy router wifi 6 bo zauwazylem ze moj komp ma wifi 6 i ze jak mam podpisac kolejna lojalke na 2 lata to chce nowy modem jak nie dadza na mikołaja to podziekuje zostaje dalej na bezterminowej :D

A co do twojego dekodera jak nie nagrywasz filmow to jest ok. Ja nagrywam zonie i sobie czasem jakies transmisje meczow NBA a zona serialie i filmy dla dzieciaka bajki i to jest to bo przewijam sobie reklamy zeby nie tracic ciaglosci ogladania filmów 8) I dekoder ktory posiadam horizon jest super bo moge nagrac nawet jak mnie nie ma w domu przez aplikacje w smartfonie ulubiony program 8) Ale minus ze czasem brakuje miejsca na nagrania 500gb jest tylko i trzeba stare usuwac... :sad:


P.s. Może ktoś z szanownych użytkowników Vectry i forumowiczów załapał się na ten dekoder 4k TV BOX PVR 1TRB. i może opisać tu swoje wrazenia z uzytkowania przez jakis czas tego dekodera zanim mu go zabrali jak zaczely sie robic problemy...

Link do informacji o dekoderze: https://www.telepolis.pl/...0-godzin-nagran
 
 
Aloof 
light master

Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 140
Wysłany: 06-12-2023, 14:53   

Woocash napisał/a:
od tygodnia posiadam usługi Vectry (600/60 KAON CG300T, Smart BOX 4K)


Obyś tylko był zadowolony. Vectra obecnie technologicznie jest najlepszą alternatywą dla FTTH w większości miejsc (przy założeniu że nie masz FTTH dostępnego) ale ich praktyki w stosunku do konsumentów pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli masz świadomość podwyżek inflacyjnych i internet śmiga to nic tylko się cieszyć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,42 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: