Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Viaplay w UPC
Autor Wiadomość
canaletto 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 124
Wysłany: 05-12-2021, 09:34   

Meczu BVB z Bayernem nie zobaczyłem. Brak internetu!!! Taki komunikat mi wyświetlono. Inne aplikacje i portale "chodziły" normalnie, czyli Viaplay rozłożył się i skompromitował na całej linii.
Technologia ich przerosła. Partacze, chcą nam za rok sprzedać ligę angielską. Dziś piszę, serdecznie spadajcie do budy, ode mnie nie zobaczycie ani grosza. Ani jakości ,ani transmisji. Dno. :oops:
P.S.Uwaga na płatnych naganiaczy na kupno Viaplay.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 05-12-2021, 11:00   

Viaplay technicznie leży razem z UPC, przerosło to ich możliwośći techniczne. A i tak się znajdą chętni by za to coś płacić. Jedynie co UPC dobrze zrobiło to wycenili za 0 zł ten cały Viaplay cena adekwatna
_________________
  ogromny
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 05-12-2021, 14:03   

Problemy były również w skandynawskich wersjach serwisu oraz w litewskiej.
_________________
  -Zuzia
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 05-12-2021, 14:38   

Wczoraj wyłożyło się na transmisji w Full HD. Dziś kolejna, testowa.

_________________
  -Zuzia
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 05-12-2021, 17:27   

toni_ napisał/a:
Może ktoś napisać jak to włączyć na TV, na viaplay.pl email i hasło nie przechodzą, nic tam nie ma żeby wpisać klucz


W serwisie "moje upc" (nowa wersja) pojawi się opcja prezentu Viaplay, dodatkowo w zakładce twoich usług będziesz miał również opcję jego aktywowania. Po chwili od wybrania w usługach pojawią się dwa klucze zostaniesz przekierowany na stronę Viaplay po podaniu e-mail'a rejestrującego oraz hasła pola z dwoma kluczami zostaną wypełnione automatycznie. Zestaw kluczy dostaniesz również na adres e-mail który masz zarejestrowany w moim upc.
 
 
komo 
light master

Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 131
Skąd: Żoliborz
Wysłany: 05-12-2021, 18:23   

Prezent daja to biorę. Wszystko sprawnie poszlo.

Działa, obraz ok, popatrzymy
_________________
  komo
 
marian_wierzbic 
light master

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 91
Wysłany: 05-12-2021, 18:33   

ogromny napisał/a:
Viaplay technicznie leży razem z UPC, przerosło to ich możliwośći techniczne. A i tak się znajdą chętni by za to coś płacić. Jedynie co UPC dobrze zrobiło to wycenili za 0 zł ten cały Viaplay cena adekwatna

U mnie było ok, UPC 300 Mb/s . cały mecz był w przyzwoitej jakości Apple TV 4K podłączyłem do telewizora FUL HD 55" natywny przekaz Ful HD ( według Zuzi )
Mam 300 Mb/s ale w mojej lokalizacji jest dostęp do 1 Gb/s sieć UPC. Może dlatego nie było
problemu z przekazem.
A swoją drogą ciekawe gdzie było wąskie gardło czy to wina serwerów Viaplay jeśli problemy były w wielu krajach.
 
 
verso 
classic master

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 251
Wysłany: 05-12-2021, 18:41   

A bo to wina Lewandowskiego... :P

https://gsmonline.pl/artykuly/viaplay-nie-dziala-mecz
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 05-12-2021, 18:44   

marian_wierzbic napisał/a:

U mnie było ok, UPC 300 Mb/s . cały mecz był w przyzwoitej jakości Apple TV 4K podłączyłem do telewizora FUL HD 55" natywny przekaz Ful HD ( według Zuzi )
Mam 300 Mb/s ale w mojej lokalizacji jest dostęp do 1 Gb/s sieć UPC. Może dlatego nie było
problemu z przekazem.
A swoją drogą ciekawe gdzie było wąskie gardło czy to wina serwerów Viaplay jeśli problemy były w wielu krajach.

U mnie też bez zmian jak wchodzę w moje UPC to mam ten słynny obrazek z regulka "sprawdź jutro" 😡👿
_________________
  ogromny
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 05-12-2021, 19:00   

Było Full HD z całą pewnością.



Apple TV 4K i w ogóle urządzenia Apple dostają inny profil (z nieco wyższym bitrate 5,9 Mb/s) i możliwe, że mniej ucierpiały podczas awarii. Reszta niestety miała dużą szansę zaliczyć przysłowiowy zgon, czarny ekran. Viaplay nie popisało się.
_________________
  -Zuzia
 
voyagerPit 
classic master


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 260
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-12-2021, 15:30   

-Zuzia napisał/a:
Viaplay ostatnio wiele rzeczy weryfikuje i uszczelnił system.

Ten zapis:
Cytat:
Akcja Specjalna nie jest przeznaczona dla: (...)
Abonentów Usługi Viaplay: obecnych lub tych, którzy byli Abonentami tej Usługi w okresie do 30 dni przed przystąpieniem do niniejszej Promocji
Może powodować, że na takim koncie (nawet jak subskrypcja wygasła) próba uruchomienia promocji UPC skończy się odsyłaniem do zakupu pakietu za 34 zł.


Miałem Viaplay 30 dnia FREE od pierwszego dnia w Polsce, a teraz bez problemu na tym samym koncie śmigam z promocja od UPC.
_________________
 
 
voyagerPit 
classic master


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 260
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-12-2021, 15:34   

Jakoś nie powala ale w stosunku do początków i tak jest lepiej
_________________
Ostatnio zmieniony przez voyagerPit 06-12-2021, 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
voyagerPit 
classic master


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 260
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-12-2021, 15:37   

[quote="verso"]
ogromny napisał/a:
-Zuzia napisał/a:

Tak czy owak nie wszyscy abonenci mają to zadarmo, nie którzy mają jeszcze ten obrazek odbierz jutro. Każdy konsultant mówi co innego. Ostatnia teoria nie odebrał pan od nas przesyłki kurierskiej??? Przesyłkę odebrałem. Spróbuj pan później

U mnie ten obrazek "odbierz jutro" był przez trzy dni, dzisiaj rano już wszystko ok!
Nie pisałem, nie dzwoniłem do UPC...


Ja ten "prezent" w końcu zobaczyłem na koncie nad ranem 4 grudnia i aktywowałem. Email z potwierdzeniem odebrania prezentu ;) przyszedł po kilku minutach, a drugi z linkami i hasłem do aktywacji po kilku godzinach!!!
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 06-12-2021, 21:43   

Dzisiaj w końcu się udało, wszystko zależy od konsultanta jego chęci i umiejętności. Pan powiedział że powinno działać, ale jak nie chce to coś tam sklepie i po paru minutach poszlo
_________________
  ogromny
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 09-12-2021, 16:29   

Kanał "Galeria UPC" pojawił się w UPC TV Go, na okrągło transmitowana jest reklama Viaplay.
_________________
  -Zuzia
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: