Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia komórkowa w UPC
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 17-11-2021, 14:50   

GD.karol napisał/a:
Na stronie UPC jest oferta 19,99zl za no limit i 10Gb internetu, aktywacja 29,90zl. Da się ugrać lepsze warunki? ;)

Gdzieś na sat kurierze gość się chwalił że dostał 25Gb za 15 zł i to 5G
_________________
  ogromny
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 171
Wysłany: 17-11-2021, 16:21   

ogromny napisał/a:
GD.karol napisał/a:
Na stronie UPC jest oferta 19,99zl za no limit i 10Gb internetu, aktywacja 29,90zl. Da się ugrać lepsze warunki? ;)

Gdzieś na sat kurierze gość się chwalił że dostał 25Gb za 15 zł i to 5G


Oferta bardzo dobra, mi by wystarczyło nawet 4G, a kojarzysz może nazwę promocji? Na co się powołać?
 
 
baggio45 
Klikacz

Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25-11-2021, 13:39   

Witam,zamówiłem abonament komórkowy(przenoszę nr.tel z innej sieci).Da się jakoś obejść Koszt aktywacji 29,90 zł?
_________________
  baggio45
 
kopytniak 
Klikacz

Dołączył: 26 Lis 2021
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-11-2021, 16:40   

GD.karol napisał/a:
ogromny napisał/a:
GD.karol napisał/a:
Na stronie UPC jest oferta 19,99zl za no limit i 10Gb internetu, aktywacja 29,90zl. Da się ugrać lepsze warunki? ;)

Gdzieś na sat kurierze gość się chwalił że dostał 25Gb za 15 zł i to 5G


Oferta bardzo dobra, mi by wystarczyło nawet 4G, a kojarzysz może nazwę promocji? Na co się powołać?


Promocja ma nazwę" Twoje usługi komórkowe 2 (2021-2)"
Regulamin obowiązuje do końca stycznia 2022
10 GB NO LIMIT 9,99
25 GB NO LIMIT 5G 14,99
Jest opłata aktywacyjna 29,99 raczej nie do obejścia
 
 
baggio45 
Klikacz

Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-11-2021, 18:34   

Możesz udostępnić regulamin?
_________________
  baggio45
 
kopytniak 
Klikacz

Dołączył: 26 Lis 2021
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-11-2021, 18:59   

baggio45 napisał/a:
Możesz udostępnić regulamin?


Niestety chyba z racji krótkiego stażu :D nie mogę dodać tego pdf
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 01-12-2021, 20:04   

Burito napisał/a:
Faktycznie jest lejek ale słaby, bo 32 kb/s, a w Play jest 1 Mb/s.

"Po wykorzystaniu miesięcznego pakietu prędkość internetu spada do 32 Kb/s.
W ramach pakietu 10 GB udostępniamy 3,50 GB do wykorzystania w roamingu UE, po ich użyciu, opłaty zgodnie z cennikiem Usług komórkowych UPC .
Przez okres 6 miesięcy, kiedy klient nie ponosi opłat abonamentowych, miesięczny pakiet GB, można wykorzystać wyłącznie w kraju"



skopiowales te dane ze strony upc czy z regulaminu?
teraz jest tyle Internet w telefonie 10 GB/mies. (w tym internet w roamingu UE: 2,34 GB)
_________________
 
  Lelumpolelum
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 01-12-2021, 21:01   

Lelumpolelum napisał/a:
teraz jest tyle Internet w telefonie 10 GB/mies. (w tym internet w roamingu UE: 2,34 GB)

Lejek jest tylko w opcji 25Gb i VIP w smart masz tylko 10Gb bez lejka
_________________
  ogromny
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 02-12-2021, 06:13   

ogromny nie chodzi mi o lejek, przyciecie predkosci.
szukam wszelakich informacji, danych, dokumentacji, ile upc oferowalo w ramach "pakietu smart 10 GB" do wykorzystania w roamingu UE.

szykuje sie grubsza sprawa.
jak zamawialem pakiet smart 10gb w maju 2020 po cenie 9,99zl na stronie oczywiscie nie bylo takiej oferty, byla klasyczna za 19,99 i wtedy oferowali 2,51GB (przynajmiej tak mi sie wydaje - chociaz wlasnie jak Burito pisal moze 3,5GB)) zaluje ze nie zrobilem screena. W rozmowie z konsultantka w czasie zamawiania promocji posilkowalem sie tymi danymi ze strony i takowez ona potwierdzila. czyli roaming w UE 2,51 i nie bylo tam informacji, ze ilosc ta jest zalezna od wysokosci oplaty.
dlatego szukam wszelakich danych bo zawarta umowa ustna jest niezgodna z usluga ktora wlaczyli, czyli wielkosc roamingu UE 1,17GB.

moim zdaniem jest to zlamanie warunkow umowy co jest niezgodne z prawem. w praktyce zamawiasz ich produkt dogadujesz sie co do ceny i warunkow a dostajesz inny, na swoja szkode. od 1,5 roku niewywiazuja sie z umowy zawartej przez telefon na podstawie informacji ktore widnialy wtedy na stronie.

a ze mam kose z upc od 2 dni to z checia poswiece swoj czas na walke z korpo :)
wiem ze w "internecie nic nie ginie" jak ktos by mial dostep do warunkow promocji komrka smart 10GB ktora widniala w maju 2020 to niech tu wrzuci.
poszukam jeszcze w starych promocjach na stronie upc moze znajde.
_________________
 
  Lelumpolelum
 
daro33 
easy master

Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 43
Wysłany: 02-12-2021, 10:10   

ogromny napisał/a:
Lelumpolelum napisał/a:
teraz jest tyle Internet w telefonie 10 GB/mies. (w tym internet w roamingu UE: 2,34 GB)

Lejek jest tylko w opcji 25Gb i VIP w smart masz tylko 10Gb bez lejka


@ogromny. Według tego co jest na stronie lejek 1Mb/s jest tylko w opcji VIP w opcji smart i 25Gb lejek jest tylko 32kb/s
  aaa
 
daro33 
easy master

Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 43
Wysłany: 02-12-2021, 10:15   

Lelumpolelum napisał/a:
ogromny nie chodzi mi o lejek, przyciecie predkosci.
szukam wszelakich informacji, danych, dokumentacji, ile upc oferowalo w ramach "pakietu smart 10 GB" do wykorzystania w roamingu UE.

szykuje sie grubsza sprawa.
jak zamawialem pakiet smart 10gb w maju 2020 po cenie 9,99zl na stronie oczywiscie nie bylo takiej oferty, byla klasyczna za 19,99 i wtedy oferowali 2,51GB (przynajmiej tak mi sie wydaje - chociaz wlasnie jak Burito pisal moze 3,5GB)) zaluje ze nie zrobilem screena. W rozmowie z konsultantka w czasie zamawiania promocji posilkowalem sie tymi danymi ze strony i takowez ona potwierdzila. czyli roaming w UE 2,51 i nie bylo tam informacji, ze ilosc ta jest zalezna od wysokosci oplaty.
dlatego szukam wszelakich danych bo zawarta umowa ustna jest niezgodna z usluga ktora wlaczyli, czyli wielkosc roamingu UE 1,17GB.

moim zdaniem jest to zlamanie warunkow umowy co jest niezgodne z prawem. w praktyce zamawiasz ich produkt dogadujesz sie co do ceny i warunkow a dostajesz inny, na swoja szkode. od 1,5 roku niewywiazuja sie z umowy zawartej przez telefon na podstawie informacji ktore widnialy wtedy na stronie.

a ze mam kose z upc od 2 dni to z checia poswiece swoj czas na walke z korpo :)
wiem ze w "internecie nic nie ginie" jak ktos by mial dostep do warunkow promocji komrka smart 10GB ktora widniala w maju 2020 to niech tu wrzuci.
poszukam jeszcze w starych promocjach na stronie upc moze znajde.


@Lelumpolelum też mam tą ofertę z 2020 i tak jak wcześnie pisałem pakiety roamingowe zależą tylko od płaconej kwoty abonamentu i w tym względzie nic nie uzyskasz płaciłes 9,99 to masz 1,2Gb w roamingu UE temat wałkowany na forach operatorów.
  aaa
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 08-12-2021, 18:31   

daro33
uzyskalem to, ze reklamacja przyjeta.
zaakceptowali to, ze to oni musza mnie zadowolic.
od razu chcieli mi dac roaming prawie 3gb, powiedzialem ze na razie mi na tym nie zalezy.
straszne kombinacje sa z tym zwiazane bo w systemie im nie przejdzie 9,99zl i prawie 3gb roamingu. mi na tym nie zalezy wiec bez pospiechu, bedzie kiedy bedzie.
zadoscuczynienie, ktore zaproponowali odrzucilem i do 19.12 maja mi wyslac nastepne propozycje do wgladu.
powiem tak jestem w lekkim szoku bo nie spodziewalem sie tak szybkiej reakcji i tego ze to ja stoje na silniejszej pozycji negocjacyjnej :)
_________________
 
  Lelumpolelum
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-12-2021, 09:29   

Lelumpolelum napisał/a:
(...)
nie spodziewalem sie tak szybkiej reakcji i tego ze to ja stoje na silniejszej pozycji negocjacyjnej :)

Jesteś pewien swojej tezy ? ;)
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 09-12-2021, 15:54   

jestem.
ugoda zawarta. niestety zobowiazany jestem nie udzielac zadnej informacji :) .
_________________
 
  Lelumpolelum
 
grundol2 
light master

Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 66
Wysłany: 09-12-2021, 17:03   

Witam pytanie do korzystających na co dzień z telefoni komórkowej Upc jak oceniacie tą usługę zastanawiam się nad przeniesieniem nr z Orange zaoferowali mi 15 zł za nie limitowane rozmowy rozmowy i smsy i 20 gb internetu a czas umowy nieokreślony więdz nie dużo no i mam zamiar przenieść co najmniej 3 numery Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: