Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy klient ma taniej
Autor Wiadomość
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 17-10-2021, 08:27   

haroldek10 napisał/a:
szunaj napisał/a:
pjetrucha napisał/a:
Stary płaci drożej jeśli nie potrafi / nie chce załatwić sobie taniej. Bo jeśli potrafi, to utrzymaniówka ma zdecydowanie lepsze oferty.
Z resztą tak jest prawie wszędzie.


Dokładnie wystarczy wypowiedzenie i wszystko można taniej. Wczoraj dostałem pakiet który dla nowych bez Elevenów kosztuje obecnie przez pół roku 99,99 a potem 109,99 a ja z Elevenami bedę płacił 94,99. Podejrzewam że jeszcze coś bym ugrał ale nie chciałem się targować o 5zł. :)
Super. Do kiedy miałeś umowę? Ja mam do Lutego, czy jeśli np w poniedziałek wypowiem umowę to trzeba będzie coś dopłacić za wcześniejsze wypowiedzenie umowy? Czy oni wyłączają sygnał czyli Internet i TV i trzeba oddać sprzęt? Czy można np tego samego dnia zrobić nową umowę?


Umowę miałem do 01.12.21.Zarejestrowali mi umowę rano a wieczorem zadzwoniłem do działu utrzymania klienta niby po informacje czy wypowiedzenie dotarło i dostałem wszystko co chciałem.Masz czas do końca umowy na wycofanie wypowiedzenia. Ale wypowiedzenie musisz wysłać pocztą i zaznaczyć że z końcem obowiązującego terminu. Przez ich stronę będziesz mógł złożć wypowiedzenie dopiero w styczniu,nie można tam podać terminu rozwiązania umowy.
 
 
marian_wierzbic 
light master

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 91
Wysłany: 17-10-2021, 08:59   

Umowę miałem do 01.12.21.Zarejestrowali mi umowę rano a wieczorem zadzwoniłem do działu utrzymania klienta niby po informacje czy wypowiedzenie dotarło i dostałem wszystko co chciałem.Masz czas do końca umowy na wycofanie wypowiedzenia. Ale wypowiedzenie musisz wysłać pocztą i zaznaczyć że z końcem obowiązującego terminu. Przez ich stronę będziesz mógł złożć wypowiedzenie dopiero w styczniu,nie można tam podać terminu rozwiązania umow

Wypowiedzenie można już składać telefonicznie na numer 813813813 - umowa zawarta zdalnie może być zdalnie wypowiedziana.
 
 
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 17-10-2021, 09:15   

Wiem. Ale mi dwóch konsultantów wciskało że telefonicznie to tak jak przez czat, rozwiązanie umowy na koniec następnego miesiąca po złożeniu wypowiedzenia i wtedy kara. Zainwestowałem te 6 zł. :) w list i umowę przedłużyłem a za tym idąc potaniała wcześniej.
Ja dzwoniłem odrazu do Działu Utrzymania Klienta a nie na zwykłą infolinię.
 
 
haroldek10 
light master

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 51
Wysłany: 20-10-2021, 21:01   

Mam umowę do lutego, jeśli wypowiem umowę w tym miesiącu to czy będzie kara? I jeszcze jedno pytanie, jeśli tak zrobię to mogę zamówić nowe usługi następnego dnia w UPC jako nowy klient?
  haroldek10
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-10-2021, 23:12   

haroldek10 napisał/a:
Mam umowę do lutego, jeśli wypowiem umowę w tym miesiącu to czy będzie kara?
(...)

Już pytałeś o to i otrzymałeś odpowiedź ...
marian_wierzbic napisał/a:
Wypowiedzieć możesz w poniedziałek, ale podaj że z końcem okresu zobowiązania bo inaczej zapłacisz karę umowną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,88 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: