Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Viaplay w UPC
Autor Wiadomość
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 25-09-2021, 16:37   

-Zuzia napisał/a:
Pojawiła się jakaś nowa ciekawa promocja na Viaplay?

Tak.Dostałem maila z propozycją Viaplay + HBO za 39,99 przy umowie na 12 miesięcy.Mnie nie interesuje.Jakby w tej cenie było z C+ to bym się skusił.
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-09-2021, 01:14   

Taa i jeszcze Netflixa, Amazona, Apple TV i Disney +
_________________
  ralf
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 26-09-2021, 18:27   

Tymczasem Viaplay uszczelnia system. Jest blokada na popularne VPN, brak też dostępu na zwykłym necie z państw UE na zasadzie czasowego dostępu co jest niezgodne z ich własnym regulaminem. Ponoć przy usłudze płatnej dostęp jest, ale zdania są podzielone, jednym działa, innym nie, nie wiadomo jeszcze dokładnie jak wyglądają restrykcje.

Natomiast oglądanie filmów/seriali/TV bez zmian, czyli można na kilku urządzeniach równocześnie.
_________________
  -Zuzia
 
Jack777 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 115
Wysłany: 26-09-2021, 20:41   

@zuzia, chcesz na tym forum tez wywołać wojnę co zaskutkuje zablokowaniem tematu tak jak na ...wiesz jakim. Masz u mnie szacun bo piszesz z sensem ale zostaw juz ten temat w kwesti tych kont, szkoda literek.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 26-09-2021, 22:49   

Nie widzę powodu do żadnej wojny, to nie takie forum :) Faktem jest, że blokada w UE na konta rejestrowane w Polsce została założona więc jak ktoś wybiera się w podróż i myśli spróbować Viaplay może się zdziwić. Z tym, że Viaplay wie, że nie może takiej blokady ogłosić bez zmiany regulaminu więc robi to sprytnie i po cichu, wygląda jak na zrzucie, niby błąd techniczny przy próbie odtworzenia jakiegokolwiek materiału.



Ponoć przejście w subskrypcje płatną w cudowny sposób usuwa ten błąd techniczny, ale nie u wszystkich, bo znam przypadek, gdy tak się nie stało. To wymaga jeszcze sprawdzenia, jak dowiem się czegoś nowego napiszę.
Pewne restrykcje pojawiły się też w skandynawskich wersjach, sprawdziłam w czterech krajach więc akcja globalna, a nie zasługa polskiego "cebulactwa" jak niektórzy podejrzewają :)
_________________
  -Zuzia
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 27-09-2021, 09:02   

@Zuzia,juz Ci wczoraj w innym miejscu pisałem,że moje konto działa w Niemczech na stacjonarnym internecie bez problemu.Tak napisało Ci też wieluu innych użytkowników a Ty nadal wywołujesz gównoburzę tym razem na tym forum.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 27-09-2021, 09:50   

aandin, Nie wiem czy taką gównoburzę. Ja mam normalne, płatne konto i w Czechach nie mogę nic oglądać :/
_________________
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 27-09-2021, 10:23   

aandin napisał/a:
@Zuzia,juz Ci wczoraj w innym miejscu pisałem,że moje konto działa w Niemczech na stacjonarnym internecie bez problemu.Tak napisało Ci też wieluu innych użytkowników a Ty nadal wywołujesz gównoburzę tym razem na tym forum.
Tych wielu to trzech łącznie z Tobą, reagujących troszkę zbyt nerwowo na każdą krytyczną informację. Dyplomatycznie rzecz ujmując, nie zawadzi jeszcze zweryfikować, co jest w toku.

I czytaj ze zrozumieniem, blokada jest na kontach nowych, w okresie testowym - na 100%. O ile mi wiadomo takiego nie posiadasz tylko płatne więc ciesz się, że Viaplay łaskawie Ci pozwala korzystać w UE, zgodnie z prawem. Choć mam sygnał z bardziej wiarygodnego źródła, że blokada jest też na kontach płatnych, jeszcze nie wiem wg. jakiego klucza, ale z czasem się dowiem.


zylx napisał/a:
Ja mam normalne, płatne konto i w Czechach nie mogę nic oglądać :/
Czy konto masz od UPC, czy brałeś normalnie przez Viaplay? Możesz podać na jakim necie masz blokadę?
_________________
  -Zuzia
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 27-09-2021, 13:10   

-Zuzia napisał/a:
Czy konto masz od UPC, czy brałeś normalnie przez Viaplay? Możesz podać na jakim necie masz blokadę?

Konto normalne, bezpośrednio od Viaplay, okres testowy skończył się w połowie Września. Testowałem tylko na roamningu, prawdopodobnie T-Mobile CZ.
_________________
 
 
Agent Smith 
easy master


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 27
Wysłany: 27-09-2021, 14:36   

Mam konto z promocji Play i na czeskim Vodafone nie działa, nie zagłębiałem się o co biega, na VPN Nord ruszyło, meczyk obejrzałem. Chyba przedobrzyli z blokiem na klasy adresowe, razem z cebularzami banują normalnych klientów. Szwedzka amatorka.
 
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 28-09-2021, 00:19   

Gównoburza? Należy cieszyć się, że można czegoś nowego dowiedzieć się tutaj. Na dniach będę na Słowacji, zobaczymy, czy będą problemy. Na Satkurier trolle wręcz dostały rozwolnienia, żeby tylko wyciszyć temat więc jest coś na rzeczy :lol: Zastanawiam się, czy działają hobbystyczne, bo tam nie brak świrów kolekcjonujących subskrypcje jak kapsle. A może Viaplay ich opłaca albo daje darmowe konta za wypisywanie bredni przez setki stron.
 
 
Agent Smith 
easy master


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 27
Wysłany: 28-09-2021, 09:02   

Trolle z wiadomego forum niech tu nie podskakują tylko siedzą w swoim bagienku, a jak nie posłuchają to lustrację malutką przeprowadzimy najbardziej hałaśliwym typkom i skończy się pajacowanie; tutaj aroganckiego włażenia na głowę nie będziemy tolerować. O czym innych chciałem. Blokada na cebularstwo jest reakcją obronną, ale powinni zrobić ją profesjonalnie, a tymczasem rykoszetem obrywa się normalnym ludzikom. Kogo tam zatrudniają, niech podpatrzą jak inni zabezpieczają się, lepiej wyciąć mniej niż za dużo.
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 28-09-2021, 09:43   

Nie wiem o co chodzi trollom z wiadomego forum ale moja subskrycja Viaplay nadal działa na stacjonarnym Vodafone w Niemczech.Miasto Hagen.Jak się to co niektórym nie podoba to ich problem.
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 28-09-2021, 10:12   

Dobrze, płacisz i Tobie działa na stacjonarnym Vodafone w Niemczech w mieście Hagen. Ale zdarzają się tacy co też płacą i mają problem, bo restrykcje są założone z wdziękiem słonia w składzie porcelany.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Oczywiście nie napiszę tego otwartym tekstem z wiadomych powodów.
_________________
  -Zuzia
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 02-10-2021, 16:09   

Napisałem do nich, że nie działało mi zagranicą, kazali zrobić masę bezsensownych czynności w tym restart telefonu oraz sprawdzić czy nie korzystam z VPN. Odpisałem że nie, ale zapytałem co ma VPN do rzeczy, to powiedzieli ze nie gwarantują że będzie działać i odesłali do warunków korzystania... gdzie o VPN nie ma mowy. Jak to wytknąłem to konsultant już tylko dał maila bym pisał o refund.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: