Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC
Autor Wiadomość
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 22-09-2021, 17:46   

Pan obserwator napisał/a:
swoją drogą ciekawe czy poza wyciekania, też tam traktowali klientów jak śmieci.
Tak, to był poziom mniej więcej Społeczności UPC.
_________________
  -Zuzia
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 22-09-2021, 17:58   

Czyżby taki korpo-standard na forach firmowych takich (tele-inf-kom) firm? :roll:
 
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 22-09-2021, 18:05   

Wiadomo, każdy operator chce ukryć braki, dobrze wypaść, jak przesadzi pojawiają się patologie. Forum Play i Społeczność UPC zapamiętałam jako szczególnie toksyczne miejsca.
_________________
  -Zuzia
 
Pan obserwator 
easy master

Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 37
Wysłany: 22-09-2021, 19:05   

Czyli miałem niewątpliwe szczęście przeoczając ten twór, ze społecznością niestety się zetknąłem... na całe szczęście tylko jako czytający.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 22-09-2021, 19:29   

-Zuzia napisał/a:
to był poziom mniej więcej Społeczności UPC.

Forum Play było całkiem, całkiem nie ma co go porównywać do społeczności UPC bo to było jedne wielkie bagno.
_________________
  ogromny
 
-Zuzia 
plus master


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 27 Paź 2020
Posty: 600
Wysłany: 22-09-2021, 19:36   

ogromny napisał/a:
Forum Play było całkiem, całkiem nie ma co go porównywać do społeczności UPC bo to było jedne wielkie bagno.
W pierwszych latach jakoś było. Na Społeczności też początki były obiecujące, a im dalej tym gorzej.
_________________
  -Zuzia
 
Agent Smith 
easy master


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 27
Wysłany: 27-09-2021, 13:32   

Pan obserwator napisał/a:
Czyżby taki korpo-standard na forach firmowych takich (tele-inf-kom) firm? :roll:
Forum Play obsługiwali przypadkowi konsultanci, ludzie, ale sprawiali wrażenie botów. Ogólnie dno i metr mułu, nie ma sensu, żeby się reaktywowali.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 27-09-2021, 16:17   

Agent Smith, przez forum Play parę rzeczy załatwiłem praktycznie od ręki na społeczności cokolwiek załatwić trwało wiecznosc
_________________
  ogromny
 
tmp 
light master


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 55
Wysłany: 27-09-2021, 23:30   

hsurim, czy przypadkiem nie miałeś konta na forum Play i nie skasowałeś go sobie? Coś pamiętam, ale słabo, dawne dzieje.
 
 
Agent Smith 
easy master


Dołączył: 28 Mar 2021
Posty: 27
Wysłany: 28-09-2021, 08:00   

ogromny napisał/a:
Agent Smith, przez forum Play parę rzeczy załatwiłem praktycznie od ręki na społeczności cokolwiek załatwić trwało wiecznosc
Zawsze pewien % dostaje pomoc, nie twierdzę, że był sam negatyw. Kolega pracował w Play, dlatego wiem jak robili klientów w bambuko. Ci konsultanci na forum mieli dostęp do bazy klientów, ale ostro trzymali się wesji, że nic nie wiedzą i nie mogą poza przekazaniem zgłoszenia do realizacji co oznaczło mniej więcej spadaj na drzewo i nie zawracaj d... frajerze. Gdy za sterem przypadkowo zasiadał ktoś ogarnięty i mu chciało się (ze świecą szukać), wtedy fuksem dało się uzyskać pomoc na poziomie. Zazwyczaj wklejali formułki jak boty i lali na wszystko kompletnie.
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2021, 11:43   

tmp napisał/a:
hsurim, czy przypadkiem nie miałeś konta na forum Play i nie skasowałeś go sobie? Coś pamiętam, ale słabo, dawne dzieje.

Zgadza się ... byłem nawet w Toruniu na PLAYweekend 2013 ;)
Była wówczas możliwość pogadania z prowadzącymi to forum, ale i (dzięki temu) zauważałem potem ich metody 'ściemniania' na forum.
Potem się wypisałem z tamtejszego burdla - ich bezczelność chyba mnie przerosła ...

Po dłuższym czasie, ponownie tam się pojawiłem (nawet już nie pamiętam, po to tam się zapisałem ponownie) - pod tym samym nikiem - ale już jakoś specjalnie nie udzielałem się.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: